راه حل تلماتیک برای اجاره خودرو – شماره 1 2023


راه حل تلماتیک برای اجاره خودرو

شماره 1 2023 اخبار، حمل و نقل (صنعت)، محصولات

Wialon، یک پلتفرم تله‌ماتیک و اینترنت اشیا با بیش از 3.4 میلیون وسیله نقلیه و سایر دارایی‌های متصل در سراسر جهان، LeaseControl، یک نسخه ساده از پلتفرم خود را راه‌اندازی کرده است که برای بازار رو به رشد اجاره خودرو طراحی شده است.

LeaseControl یک راه‌حل ردیابی GPS برای پوشش چالش‌های ایمنی و محافظت از دارایی‌های شرکت‌هایی است که در تامین مالی خودرو، وام‌های خودرو، اجاره خودرو، معاملات خودروهای پرخطر، و نمایندگی‌های BHPH (خرید اینجا پرداخت کنید).

LeaseControl دسترسی به بازار رو به رشد وام خودرو را می دهد. تعداد خودروهای اجاره شده در بازار جهانی پس از فروش خودرو از هشت میلیون به دوازده میلیون خودرو در سال بین سال‌های 2019 تا 2021 افزایش یافته است.

بازار وام خودرو چالش های منحصر به فرد خود را برای فروشندگان خودرو دارد. آنها با خطرات ناشی از پیش‌فرض پرداخت، سرقت، و عملکرد ضعیف ارائه‌دهندگان نرم‌افزار ردیابی بدون نام مواجه هستند. Telematics راه حل عالی برای محافظت از دارایی های تامین شده با هزینه های کم ارائه می دهد.

با Wialon’s LeaseControl، کاربران فقط برای عملکردی پرداخت می‌کنند که برای مدیریت اجاره خودرو مرتبط و مفید است، این فناوری را مقرون به صرفه می‌کند و فروشندگان خودرو را قادر می‌سازد تا دارایی‌ها را 24/7 تحت کنترل داشته باشند، در کل و پس از اجاره.

این راه‌حل ارزشمندترین ویژگی‌های Wialon را حفظ می‌کند و ابزارهایی را برای مقابله با فوری‌ترین چالش‌های پیش روی نمایندگی‌ها، یعنی عدم پرداخت، سرقت خودرو و بازیابی خودرو ارائه می‌دهد.

LeaseControl از طریق ردیابی GPS به فروشندگان این امکان را می دهد که مکان دقیق وسایل نقلیه خود را همیشه بدانند. عملکرد از راه دور به آنها امکان می دهد در صورت لزوم موتور خودرو را از راه دور خاموش کنند. غیرفعال کردن موتور از راه دور ممکن است برای محافظت از دارایی ضروری باشد، در صورتی که پرداختی معوق باشد، یا وسیله نقلیه از یک منطقه از پیش تعیین شده حصاردار جغرافیایی خارج شود، مانند عبور از یک مرز بین‌المللی، یا دستگاه ردیابی قطع شده باشد. این ابزارها، فروشندگان را دوباره کنترل دارایی‌هایشان می‌کنند و در صورت نیاز، بازیابی را بسیار آسان‌تر و ارزان‌تر می‌کنند.

Aliaksandr Kuushynau، رئیس Wialon در Gurtam، گفت: “LeaseControl بازار کاملا جدیدی را برای ارائه دهندگان خدمات تله‌ماتیک باز خواهد کرد، زیرا آنها می‌توانند یک راه‌حل ساده با فناوری پیشرفته را با قیمت رقابتی ارائه دهند.”

LeaseControl یک محصول مستقل توسط گورتام است که بر اساس فناوری پشت پلتفرم Wialon IoT و telematics آن است. ارائه دهندگان خدمات می توانند از این راه حل استفاده کنند حتی اگر آنها شرکای Wialon نباشند یا مشتریان آنها از سیستم های مکان یابی GPS جایگزین استفاده کنند.منبع: https://www.securitysa.com/18690R