راه حل جدید Acronis EDR – شماره 4 2023

Acronis EDR تعداد گسترده ای از گزینه های بازیابی خارج از جعبه را ارائه می دهد که از یکپارچگی با پشتیبان گیری و بازیابی Acronis Cyber ​​Protect، مدیریت نقطه پایانی و قابلیت های امنیتی نقطه پایانی بهره می برند. برای ارائه دهندگان خدمات مدیریت شده (MSP) طراحی شده است، و به آنها اجازه می دهد تا به سرعت و به راحتی حوادث امنیتی را تجزیه و تحلیل و اولویت بندی کنند، زمان خرابی را به حداقل برسانند و تداوم کسب و کار را حفظ کنند و در عین حال مشتریان خود را ایمن و محافظت کنند.

● تجزیه و تحلیل رویداد بهینه شده برای تجزیه و تحلیل سریع و آسان و اولویت بندی حوادث امنیتی و حملات احتمالی بدون تکیه بر تخصص امنیتی پرهزینه یا فرآیندهای وقت گیر.

● امنیت یکپارچه با پشتیبان گیری و بازیابی برای حفاظت جامع برای به حداقل رساندن زمان خرابی و حفظ تداوم کسب و کار در صورت حمله ضروری است.

معاون پژوهشی موسسه تحقیقاتی این شرکت گفت: با گسترش نقاط پایانی و افزایش فراوانی تهدیدات سایبری، EDR به ابزاری حیاتی در واکنش به حادثه و مبارزه برای حفاظت از داده‌ها تبدیل شده است، اما راه‌حل‌هایی که به کارگیری و نگهداری آن‌ها دشوار است، مانعی هستند. امنیت و اعتماد، مایکل سابی در IDC. “بهترین راه حل ها امنیت پیشرفته EDR را ارائه می دهد و نیازهای متخصصان فناوری اطلاعات را که از آن استفاده می کنند برآورده می کند. این به معنای استقرار آسان و شناسایی، پاسخ و بازیابی سریع با هوش مصنوعی و اتوماسیون در هواپیما است.

با توجه بیشتر سازمان‌ها به MSPها برای پشتیبان‌گیری و نیازهای امنیتی، و با نیاز بیشتر به سادگی و کارایی، Acronis EDR قصد دارد تا پذیرش قابلیت‌های امنیتی پیشرفته را گسترش دهد و به سازمان‌ها در هر اندازه کمک کند تا بهتر از خود محافظت کنند.

“سایر ابزارهای EDR می توانند بیش از حد پیچیده باشند و MSP ها را مجبور به انجام فرآیندهای گران قیمت و زمان بر برای پیاده سازی و درک کنند. Acronis EDR راه حل قوی EDR را ارائه می دهد که به راحتی قابل استقرار و استفاده است و در عین حال از استانداردهای تثبیت شده در صنعت مانند چارچوب امنیت سایبری NIST و نقشه برداری به MITER ATT&CK پیروی می کند. Candid Wüest، معاون تحقیقات در Acronis گفت. کاربران Acronis EDR با درک سریع تجزیه و تحلیل حمله و تأثیر آن، می توانند به سرعت یک تهدید بالقوه را ارزیابی کنند، بینشی در مورد نحوه دسترسی مهاجم، آسیب ایجاد شده و چگونگی گسترش حمله به دست آورند.»

Acronis EDR ارائه می دهد:

راه حل جدید Acronis EDR

شماره 4 2023 محصولات، امنیت سایبری

● یک راه حل کامل حفاظت سایبری در یک عامل – ساده برای MSP ها برای استقرار، مدیریت و مقیاس – که هزینه، پیچیدگی و شکاف های امنیتی ذاتی در راه حل های چند نقطه ای را حذف می کند.

اریک اونیل، عامل سابق ضد جاسوسی FBI، گفت: “به عنوان یک کارشناس امنیت سایبری، من از نزدیک شاهد تکامل EDR و چگونگی تحول در رویکرد ما به امنیت بوده ام.” اصلاح، و بازیابی از حوادث احتمالی و در عین حال کاهش سطح حمله و زمان اقامت عامل تهدید. آخرین پیشرفت‌ها در فناوری EDR امکان تجزیه و تحلیل سریع تغییرات حمله، کوتاه‌تر شدن زمان پاسخگویی به حوادث و تداوم کسب‌وکار بهتر را برای همه سازمان‌ها فراهم می‌کند.منبع: https://www.securitysa.com/19720R

Acronis در دسترس بودن عمومی Acronis Advanced Security + Endpoint Detection & Response (EDR) برای Acronis Cyber ​​Protect Cloud را اعلام کرده است. Acronis EDR با قابلیت‌های جدیدی مانند تجزیه و تحلیل حملات مبتنی بر هوش مصنوعی، پیچیدگی را کاهش می‌دهد و گردش‌های کاری را برای عملیات ساده‌تر ساده‌تر می‌کند، و این کار را برای MSPها و کسب‌وکارهایی که در خدمت آن‌ها هستند برای استقرار امنیت و حفاظت اطلاعات جامع آسان‌تر از همیشه می‌کند.