راه حل دسترسی هوشمند یکپارچه برای زندگی مسکونی – شماره 8 2022 – سالتو سیستمز آفریقا

SALTO Systems در حال راه اندازی یک پلت فرم جدید با هدف بازار مسکونی است. SALTO Homelok قرار است با راه حل همه کاره خود که فناوری کنترل دسترسی هوشمند، سخت افزار، نرم افزار ابری، کلیدهای دیجیتال، اکوسیستم زندگی هوشمند و پشتیبانی خدمات جهانی را ادغام می کند، زندگی مسکونی را تغییر دهد.

3. ایمنی، حریم خصوصی و امنیت تضمین شده: Homelok با استفاده از ترکیبی منحصر به فرد از فناوری دسترسی مستقل مبتنی بر ابر و هوشمند برای ایجاد سطح بالایی از حفاظت، اطمینان خاطر از امنیت قوی 24 ساعته و حفاظت از داده ها و حریم خصوصی بی بدیل را به شما می دهد.

4. فناوری مبتنی بر دسترسی SVN ضد آینده در ابر: هوملوک از فناوری داده روی کارت SALTO SVN پیشرفته، نوآورانه و قابل اعتماد از طیف محصولی با ارزش، همه کاره و سازگار جهانی استفاده می کند که برای پشتیبانی از هرگونه نیاز کنترل دسترسی در حال توسعه در آینده به تکامل خود ادامه خواهد داد.

2. یک تجربه عالی: Homelok تجربه زندگی هوشمند را با ارائه یک تجربه راحت و دیجیتالی برای ساکنان ارائه می‌کند و دسترسی بدون کلید و قابلیت‌های مدیریتی را برای زندگی روزمره آنها ممکن می‌سازد.

Homelok راه‌حل‌های کنترل دسترسی هوشمند را در سراسر بازار مسکونی، از مسکن چند خانواده تا تک‌خانواده، اجاره تعطیلات و موسسات زندگی کمکی/مراقبتی در منزل ارائه خواهد کرد. راه حل قفل الکترونیکی SALTO Systems مدرن و آسان برای نصب و نگهداری است، بدون هزینه و پیچیدگی راه حل های کنترل دسترسی سنتی.

راه حل دسترسی هوشمند همه در یک برای زندگی مسکونی

شماره 8 2022 اتوماسیون خانه هوشمند

SALTO Systems انبوهی از تخصص ساختمان هوشمند، نوآوری، ترکیبی منحصربه‌فرد از انعطاف‌پذیری و کنترل، و مجموعه‌ای پیشرو در بازار را به راه‌حل مسکونی خود با تمرکز ویژه بر روی پنج ارزش پیشنهادی به ارمغان می‌آورد:


منبع: https://www.securitysa.com/18134R

علاوه بر این، با همکاری با شرکای تکنولوژی در سطح جهانی و سیستم‌های مدیریت دارایی (PMS)، SALTO می‌تواند یک اکوسیستم زندگی هوشمند کاملاً یکپارچه و متصل، جامع، کارآمد و قابل اعتماد را ارائه دهد که تجربه زندگی را افزایش داده و عملیات مدیریت دارایی را ساده‌تر می‌کند.وام)

5. فعال کردن اکوسیستم زندگی هوشمند: Homelok راه حل اصلی دسترسی هوشمند در اکوسیستم ساختمان هوشمند است. این یک پلت فرم باز است که می تواند به طور کامل یکپارچه شود تا نیازهای روزافزون برای زندگی متصل به خانه را برآورده کند، و همچنین امکان کنترل و دید بیشتر در سیستم های مدیریت دارایی را فراهم کند.

از راه‌حل‌های متعدد قفل الکترونیکی دسترسی هوشمند (محصولات سخت‌افزاری) گرفته تا نرم‌افزار مبتنی بر ابر و کاربر محور که از طریق وب و برنامه‌های موبایل قابل دسترسی است، تا تجربه‌ای پیشرو در صنعت بدون کلید دیجیتال در قالب برنامه Homelok، Apple Wallet (یک صنعت). -اول) و کارت کلید هوشمند فیزیکی، SALTO تجربه دسترسی هوشمند همه‌جانبه را برای ساکنان و مدیران املاک فراهم می‌کند.

Iñigo Unanue، سرپرست مسکونی جهانی در SALTO Systems می گوید: «زندگی هوشمند در خانه به طور فزاینده ای محبوب می شود. «ساکنان خواهان دسترسی یکپارچه بدون مدیریت کلیدهای متعدد هستند و مدیران املاک خواهان راه حلی هستند که مدیریت آن آسان باشد و امکان ورود یکپارچه ساکنین را فراهم کند. همه خواهان امنیت فیزیکی و حفاظت از دارایی ها و همچنین تجربه زندگی هوشمندتر هستند. Homelok همه اینها و موارد دیگر را ارائه می دهد و زندگی راحت، ایمن و مبتنی بر فناوری را فراهم می کند.

1. کارایی عملیاتی: Homelok از فناوری دسترسی دیجیتال به جای کلیدهای مکانیکی استفاده می‌کند و می‌توان از هر جایی به آن دسترسی داشت، که به فعالیت‌های مدیریت دارایی اجازه می‌دهد کارآمدتر و کارآمدتر انجام شوند.