راه حل های آموزشی هوشمند با استفاده از هوش مصنوعی – شماره 1 2023 – فناوری داهوا آفریقای جنوبی

به عنوان مثال، نصب یک سیستم کنترل دسترسی با قابلیت هوش مصنوعی می تواند به طور موثری از ورود غیرمجاز به محوطه دانشگاه، کتابخانه، ساختمان های آموزشی، خوابگاه ها و سایر اماکن مدرسه جلوگیری کند. آخرین فن آوری مدیریت داده ها را می توان برای رفع نیازهای روزانه مدارس و دانش آموزان از جمله حضور و غیاب، بازدیدکنندگان و ردیابی خودرو استفاده کرد.

بهترین شیوه ها

در سطح جهانی، خشونت و قلدری در مدرسه یک مشکل جدی است. یکی از اقدامات اولویت دار توصیه شده ایجاد سیستم های گزارش دهی و بهبود جمع آوری داده ها و شواهد است.

3. بهبود عملکرد تدریس و نتایج یادگیری

راه حل های آموزشی هوشمند با استفاده از هوش مصنوعی

شماره 1 2023 آموزش (صنعت)


منبع: https://www.securitysa.com/18703R

راه حل آموزش هوشمند داهوا

فناوری داهوا با در نظر گرفتن هوش مصنوعی مبتنی بر ویدئو به عنوان هسته خود، به طور فعال به نوسازی آموزش کمک می کند و هدف آن ایجاد محیطی امن و دلپذیر برای دانش آموزان، معلمان و کارکنان است. راه حل آموزش هوشمند داهوا تمام فناوری های ذکر شده را با تمرکز بر سه بعد اتخاذ می کند: پردیس امن، آموزش هوشمند، و اتاق امتحان هوشمند. علاوه بر ارائه نظارت کامل 24 ساعته در محل/خارج از محل در محوطه دانشگاه، ما همچنین بر به حداقل رساندن رفتار تقلب در امتحانات دانش‌آموزان و استفاده از بسترهای آموزشی و یادگیری هوشمند برای کلاس‌های دیجیتال مدرن تمرکز می‌کنیم.

از آنجایی که هوش مصنوعی در صنعت امنیت پیشرفت می کند و همچنان به رشد خود ادامه می دهد، انجام بهترین شیوه ها در نظارت نظارتی ضروری است. آموزش کاربران در مورد استفاده صحیح از فناوری و مزایای آن قویاً تشویق می شود. علاوه بر این، حفاظت از داده ها و حریم خصوصی نیز باید همیشه در اولویت قرار گیرد. چندین نرم افزار و پلتفرم مدیریت مرکزی، داده ها و عملکردهای امنیتی حریم خصوصی را به منظور کمک به محافظت از حریم خصوصی در حین نظارت، ترکیب می کنند.

عادی بودن و عدم تعادل منابع در طول همه گیری، کشورهای در حال توسعه را بر آن داشته است تا تحول دیجیتال آموزش را تسریع بخشند. با انتقال بی‌سابقه آفلاین به آنلاین بسیاری از کلاس‌های درس، تخته‌های سفید و تخته سیاه الکترونیکی مدرن پدید آمده‌اند. برای مثال، تخته سفید تعاملی هوشمند Dahua DeepHub مجموعه‌ای از ویژگی‌ها از جمله نوشتن چند منظوره، نمایش بی‌سیم، اشتراک‌گذاری محتوای کنفرانس و غیره را ارائه می‌کند که آن را به انتخابی ایده‌آل برای کلاس‌های درس و اتاق‌های جلسه که در آن‌ها به نمایش، اشتراک‌گذاری اطلاعات و مدیریت اسناد نیاز است تبدیل می‌کند.

برای اینکه درک بهتری از اینکه چگونه مدارس می توانند از استفاده از فناوری های پیشرفته مانند هوش مصنوعی بهره مند شوند، در اینجا لیستی از برخی از برنامه های پردیس آن آورده شده است.

هوش مصنوعی نسل جدیدی از سیستم های امنیتی پیشرفته و کارآمد را تقویت می کند. در زمینه آموزش، هوش مصنوعی همچنین ارتقای دیجیتالی و هوشمند مدارس و موسسات را از مرحله پایه تا دانشگاه تسهیل می‌کند. برنامه های کاربردی هوش مصنوعی مانند شناسایی هوشمند، یادگیری عمیق و تجزیه و تحلیل هوشمند، سطوح امنیتی و کارایی مدیریت را همزمان بهبود می بخشند. روش‌های آموزشی نوآورانه مبتنی بر هوش مصنوعی می‌تواند به افزایش مشارکت در کلاس‌های از راه دور و حضوری کمک کند و محیط یادگیری مساعدی را برای دانش‌آموزان ایجاد کند.

برای ایمنی پردیس، سیستم های امنیتی جامع امروزی ویژگی های مدیریت اضطراری را یکپارچه کرده اند. با کمک یک سنسور هوش مصنوعی، دوربین‌های سه بعدی با قابلیت تحلیل استریو که می‌توانند دعوا، سقوط و سایر رفتارهای خشونت‌آمیز احتمالی را از طریق یادگیری عمیق شناسایی کنند. پرسنل امنیتی مدرسه به‌موقع با یک زنگ خطر بی‌درنگ درباره شرایط اضطراری احتمالی، مانند خشونت و سقوط، هشدار داده می‌شوند و به آن‌ها اجازه می‌دهد تا مداخله کنند یا بر اساس آن واکنش نشان دهند. سیستم هشدار یک دکمه ای نیز در محوطه دانشگاه پیشنهاد می شود تا در مواقع اضطراری سریع ترین راه را برای کمک به دانشجویان ارائه دهد.

علاوه بر این، معلمان نگران دانش آموزانی نیستند که نمی توانند در کلاس های حضوری شرکت کنند. یک دوربین هوشمند با عملکرد پخش می تواند به طور خودکار سخنرانی معلم را از طریق یک الگوریتم هوش مصنوعی با دقت 99٪ ردیابی و ضبط کند. این می تواند با جریان های ویدئویی چند کاناله برای بازیابی صحنه کلاس درس ادغام شود و یک تجربه یادگیری از راه دور همهجانبه را برای دانش آموزان در مکان های مختلف فراهم کند.

1. از ورود غیرمجاز به محوطه دانشگاه جلوگیری کنید

در www.securitysa.com/12738r یک مطالعه موردی از فناوری داهوا در کمک به یک مدرسه محلی بیابید.وام)

به همین ترتیب، برای حفاظت محیطی، فناوری پشت سیم‌محور و عملکردهای عبور خط نقش حیاتی در جلوگیری از تهاجم به مناطق اطراف یا دسترسی غیرمجاز به مکان‌های تحت نظارت دارد. هنگامی که پرسنل و وسایل نقلیه غیرمجاز شناسایی می شوند، سیستم زنگ خطر را در زمان واقعی برای اطلاع به اتاق کنترل ارسال می کند و خطرات امنیتی را در محوطه دانشگاه کاهش می دهد. یادگیری ماشینی با فیلتر کردن اشیاء نامربوط مانند برگ‌ها، شاخه‌ها و حتی حیوانات به کاهش هشدارهای اشتباه کمک می‌کند.

برخی از اقدامات اجرا شده عبارتند از، به حداقل رساندن داده ها و اطلاعات خصوصی، فناوری موزاییک چهره/بدن، رمزگذاری انتقال شبکه، ذخیره سازی، دانلود و صادرات. کاربران همچنین گزینه ای برای پیکربندی مدت زمان ذخیره سازی هر کانال ویدیویی دارند. این بهترین شیوه‌ها برای کمک به تضمین حفاظت از حریم خصوصی و ارتقای نظارت مسئولانه اعمال می‌شوند.

2. تشخیص اقدامات خشونت آمیز در زمان واقعی

ورودی و خروجی پردیس مناطقی هستند که در برابر تهدیدات خارجی آسیب پذیر هستند. یک سیستم کنترل دسترسی ورودی/خروجی قوی در ساخت اولین خط دفاعی اصلی مدرسه ضروری است.