راه حل های امنیتی که از راه دور می روند – شماره 6 2022 – Avigilon

• خط دوربین H4 Pro: مناطق وسیعی را پوشش می دهد و در عین حال جزئیات استثنایی تصویر را برای بزرگنمایی ارائه می دهد و به شناسایی و پاسخ سریع به رویدادهای امنیتی بالقوه کمک می کند.

علاوه بر این، تجزیه و تحلیل ویدئویی خودآموز آنقدر موثر بوده است که جایگزین سیستم های امنیتی در و پنجره قدیمی شده است که قبلاً Independent Express Cargo استفاده می کرد. اکنون، تجزیه و تحلیل ویدئویی سیستم و اتصال به ایستگاه نظارت بر دوربین مدار بسته از راه دور Usee.ie کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که هر گونه نفوذ به سرعت شناسایی می شود و به طور فعال به آن پاسخ داده می شود.

Independent Express Cargo با پیاده‌سازی یک سیستم امنیتی Avigilon که از فناوری‌های پیشرفته هوش مصنوعی بهره می‌برد، توانسته است بازده عملیاتی را افزایش دهد و در عین حال امنیت سایت، دارایی‌ها و منابع خود را بهبود بخشد. مدیران حمل‌ونقل می‌توانند زمان بیشتری را صرف تأیید و پاسخگویی کنند تا صرفاً نظارت بر ویدیوی زنده، که به کاهش از دست دادن دارایی‌ها کمک کرده و کسب‌وکار را روان نگه داشته است.

فراتر از گرفتن ویدیوی واضح برای اهداف نظارتی و تحقیقاتی، سیستم جدید چندین قابلیت قابل توجه را به مدیران حمل و نقل Independent Express Cargo ارائه می دهد که از زمان وقوع یک رویداد تا پس از حل شدن آن به آنها کمک می کند. ابتدا، تجزیه و تحلیل ویدیویی خودآموز Avigilon به شناسایی رویدادهای بالقوه حیاتی و صدور هشدار در داشبورد ACC کمک می کند، جایی که افسران می توانند هشدارهای رویداد را تأیید کنند. سپس، اگر یک شخص یا وسیله نقلیه مورد علاقه نیاز به استقرار در محل داشته باشد، افسران می توانند فناوری جستجوی ظاهری را برای یافتن سریع مکان فعلی آنها یا ردیابی مسیر آنها در طول تحقیقات به کار گیرند.

• نرم افزار Avigilon Control Center: امکان بازبینی سریع و آسان ویدیوهای زنده یا ضبط شده را با طرح صفحه نمایش ساده، کنترل های بصری و تجزیه و تحلیل ویدیویی خودآموز. همچنین دارای فناوری Avigilon Appearance Search برای کمک به شما در یافتن سریع شخص یا وسیله نقلیه مورد علاقه است.

• تجزیه و تحلیل ویدیویی خودآموز: شناسایی و شناسایی حرکات افراد و وسایل نقلیه، آگاه کردن اپراتورها از رویدادهایی که ممکن است نیاز به بررسی بیشتر داشته باشند.

پالت های ردیابی

سیستم جدید دارای نرم افزار مدیریت ویدئو Avigilon Control Center (ACC) است که راه کارآمدتری را برای مدیریت ویدئو از یک مکان مرکزی به اپراتورهای امنیتی ارائه می دهد. نرم افزار ACC همچنین قابلیت های هوش مصنوعی پیشرفته (AI) و تجزیه و تحلیل ویدیویی، از جمله فناوری های Avigilon Appearance Search و تشخیص حرکت غیرمعمول (UMD) را ارائه می دهد.

• خط دوربین چند سنسور H4: پوشش صحنه منعطف را با یک مجوز و سیم کشی برای صرفه جویی در زمان و هزینه نصب فراهم می کند.وام)

علاوه بر این، مجموعه‌ای از دوربین‌های Avigilon برای ضبط ویدیوی دقیق در سراسر سایت، با مدل‌هایی از جمله گلوله H4A با تجزیه و تحلیل ویدیوی خودآموز Avigilon، H4 Pro و چند سنسور H4 استفاده شده است.

راه حل های Avigilon پیاده سازی شده است

محلول آویگیلون

اگر یک وسیله نقلیه نیاز به بررسی بیشتر داشته باشد، مدیران حمل و نقل همچنین این توانایی را دارند که با جزئیات عالی زوم کنند تا پلاک خودرو را بخوانند و وسیله نقلیه را به سرعت از یک مکان مرکزی تأیید کنند. مدیر حمل و نقل که بر ویدیو نظارت می کند، می تواند از رادیو موتورولا خود برای برقراری ارتباط با افسران رومینگ در صورت نیاز به رهگیری وسیله نقلیه بر روی زمین استفاده کند و راه حل کاملی از زمان شناسایی یک حادثه تا حل و فصل آن ارائه دهد.


منبع: https://www.securitysa.com/17589R

اوون کوک، مدیر Independent Express Cargo گفت: «راه‌حل‌های امنیتی مبتنی بر هوش مصنوعی Avigilon قابلیت‌های جدیدی را برای تیم ما فراهم کرده است که به آن‌ها اجازه می‌دهد به طور مؤثرتر و مؤثرتری رویدادها را شناسایی، تأیید و اقدام کنند. “بزرگترین مزایای این سیستم قابلیت جستجوی پیشرفته و توانایی پرچم گذاری رویدادهای غیرعادی است که ممکن است در غیر این صورت از قلم افتاده باشند – هر دو کلید برای بهبود امنیت در سایت ما بوده اند.”


از آنجایی که روزانه 4000 پالت از طریق سایت دوبلین آن جابجا می شود، امنیت و توانایی ردیابی بین 8000 تا 14000 پالت ذخیره سازی در هر زمان معین برای مشتریانش برای یکپارچگی خدمات آن ضروری است. Independent Express Cargo به دنبال سیستم امنیتی ارتقا یافته ای بود که می تواند به جستجو و شناسایی پالت هایی که گم شده بودند کمک کند و آنها را در سراسر سایت ردیابی کند تا بفهمد کجا رفته اند و در چه وسیله نقلیه بارگیری شده اند. علاوه بر این، از آنجایی که روزانه بیش از 300 وسیله نقلیه از سایت بازدید می کنند، برای اپراتورهای امنیتی آن مهم است که بتوانند دسترسی به سایت را نظارت کنند و در عین حال شواهد ویدیویی واضحی از هرگونه تصادف، سرقت یا حادثه خسارت به دست آورند.

از زمان استقرار این سیستم، مدیران حمل‌ونقل راحت‌تر می‌توانند افراد و وسایل نقلیه را در مناطق غیرمعمول شناسایی کنند، که نه تنها یک نگرانی امنیتی است، بلکه گاهی اوقات دلیلی برای نابجای پالت است. با ارائه این نوع اطلاعات به مدیران حمل و نقل، تجزیه و تحلیل ویدیویی خودآموز Avigilon با ارائه هشدارهایی برای تأیید بیشتر، کارهای سنگین را انجام می دهد و به فعال کردن پاسخ سریعتر در صورت نیاز کمک می کند. سپس، اگر شخص یا وسیله نقلیه‌ای که آخرین بار با پالت گمشده دیده شده است، نیاز به ردیابی یا یافتن در سرتاسر سایت داشته باشد، مدیران حمل‌ونقل می‌توانند از فناوری جستجوی ظاهر برای شناسایی سریع آنها استفاده کنند.

Independent Express Cargo یکی از بزرگترین اپراتورهای تحویل پالت ایرلند است که به عنوان یک مرکز شبکه حمل و نقل ملی و تامین کننده کامل لجستیک شخص ثالث با 25 انبار در سراسر کشور، 1000 مشتری فعال و گردش مالی 35 میلیون یورو در سال خدمت می کند.

راه حل های امنیتی که از راه دور می روند

شماره 6 2022 لجستیک (صنعت)دوربین مدار بسته, نظارت و مانیتورینگ از راه دور, مدیریت دارایی, EAS, RFID, حمل و نقل (صنعت)

نتایجی که مهم هستند

• فناوری تشخیص حرکت غیرمعمول: از هوش مصنوعی پیشرفته برای افشای رویدادهایی استفاده می کند که در غیر این صورت ممکن است مورد توجه قرار نگیرند. فناوری UMD به طور مداوم یاد می گیرد که فعالیت معمولی در یک صحنه چگونه به نظر می رسد و حرکت غیرعادی را علامت گذاری می کند.

Independent Express Cargo برای بهبود امنیت و نظارت در سراسر سایت دوبلین خود، که شامل 180000 فوت مربع انبار در زمینی به مساحت 9 هکتار است، با یکپارچه ساز Usee.ie برای نصب یک سیستم کامل Avigilon همکاری کرد.