راه حل های قابل اعتماد قدرت راه را برای ماینینگ روشن می کند – شماره 5 2022 – انتشارات تکنیوز

منابع

راه حل های برق قابل اعتماد راه را برای استخراج روشن می کند

شماره 5 2022 صنعت معدن)، محصولات

راه حل های قدرت قابل اعتماد برای حفظ معادن در اوج خود


منبع: https://www.securitysa.com/17420Rدر حالی که راه‌حل‌های انرژی لیتیوم-یون راه را به سمت انرژی‌های تجدیدپذیر هموار می‌کنند، راه‌حل‌های باتری‌های صنعتی و خودروهای معمولی هنوز برای صنعت معدن ضروری هستند. بسیاری از معادن داخلی و بین‌المللی به مجموعه‌ای از باتری‌های معدنی با کیفیت بالا اعتماد دارند تا عملکرد خود را در اوج خود نگه دارند، با ناوگان وسایل نقلیه شارژ شده و نیرودار، لوکوموتیوها، لیفتراک‌ها، نیروی آماده به کار، انرژی تجدیدپذیر و انرژی خورشیدی.

راه حل های انرژی کششی باید برای کاربردها و ماشین آلات خاص ساخته شوند تا قابل اعتماد باشند، مسافت را طی کنند و نگهداری آنها آسان باشد. یک باتری کششی با کیفیت باید برای به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض عناصر و کاهش خوردگی برای افزایش طول عمر و عملکرد ساخته شود. با ساعات کار طولانی در زیر زمین، معدنچیان باید همیشه برق قابل اعتمادی برای لامپ های درپوش خود داشته باشند. لامپ های درپوش معدن لیتیوم یون به سرعت به راه حل ترجیحی تبدیل می شوند.

موری لانگ، مدیر عامل First گفت: «در حالی که راه‌حل‌های انرژی تجدیدپذیر و خورشیدی می‌توانند تأثیر زیادی بگذارند و میلیون‌ها هزینه برق را در صنعت معدن صرفه‌جویی کنند، اما به راه‌حل‌های باتری قوی و باکیفیت نیاز دارد تا اطمینان حاصل شود که انرژی در صورت تقاضا ذخیره می‌شود و به‌طور یکپارچه در دسترس است.» باتری ملی.

عملیات معدنی همچنین به راه‌حل‌های باتری کششی قوی برای تامین انرژی لکوموتیوها، ماشین‌های حفاری، باتری‌های اسکوپ، باتری‌های حمل و نقل و لامپ‌های درپوش معدن نیاز دارد. یک راه حل صنعتی باتری یک سرمایه گذاری است و باید با مشخصات درست و با استفاده از مواد با کیفیت و مطابق با استانداردهای بین المللی تولید شود. قابلیت اطمینان، دوام، عملکرد و ایمنی ضروری است.

کاهش بار و قطع برق بر همه جنبه های زندگی حاکم است و بسیاری از مشاغل و صنایع به دنبال راه های نوآورانه ای برای کاهش وابستگی خود به برق شبکه، افزایش بهره وری، کاهش هزینه های عملیاتی و ملایمت با محیط زیست هستند. این یک کار بزرگ اما غیرممکن برای صنعت معدن آفریقای جنوبی است که در حال تغییر و سرمایه گذاری در راه حل های تجدیدپذیر است. شرکت خدمات مالی دیلویت خاطرنشان می کند که انرژی یکی از بزرگترین هزینه های شرکت های معدنی است که تقریباً 30 درصد از کل هزینه های عملیاتی را تشکیل می دهد.[1]

همه کاربردهای انرژی تجدیدپذیر و خورشیدی به راه حل های باتری برای ذخیره انرژی نیاز دارند و نوع باتری به میزان برق مورد نیاز، شرایط آب و هوایی و در دسترس بودن فضا بستگی دارد. علاوه بر این، منابع تغذیه اضطراری (UPS) برای تامین برق اضطراری در هنگام قطعی حیاتی هستند. آنها نه تنها از تجهیزات در برابر قطع برق محافظت می کنند، بلکه نوسانات ولتاژ و نوسانات ولتاژ را نیز از بین می برند.

[1]وام)

برای اطلاعات بیشتر با اولین باتری ملی تماس بگیرید، www.battery.co.za