راه حل های محیطی انعطاف پذیر – شماره 4 2022 – گالاگر

راه حل های محیطی انعطاف پذیر

شماره 4 2022 امنیت محیطی، آلارم و تشخیص مزاحم

راه حل محیطی شبکه ای گالاگر دارای حسگرهایی است که به طور مداوم تنش سیم را اندازه گیری و گزارش می دهند و لرزش یا حرکت ساختار حصار را نظارت می کنند. اسمیت توضیح می‌دهد: «این سیستم با تمایز هوشمندانه بین نقض‌های جدی و مزاحمت‌های حیات‌وحش، پرندگان یا شرایط آب و هوایی سخت، از هشدارهای کاذب جلوگیری می‌کند.

حصار پالس مانیتور شده گالاگر ولتاژ را نظارت می کند و تشخیص می دهد که آیا یک اتصال کوتاه یا قطعی در مدار حصار پرانرژی وجود دارد که منجر به از دست دادن ولتاژ زیر یک آستانه تعیین شده می شود و یک زنگ هشدار برای اپراتورها ایجاد می کند تا آن را پیگیری کنند. ادغام دوربین مداربسته با Command Center به اپراتورها اجازه می دهد تا فیلم زنده را در پاسخ به زنگ هشدار مشاهده کنند و تأیید بصری هرگونه حمله را فراهم می کنند.وام)

سنسور تنش Z10 اختلال مکانیکی یک سیم حصار کشیده را اندازه‌گیری می‌کند تا در هنگام انحراف یک سیم در هنگام حمله، زنگ هشدار را به صدا درآورد. این به طور مداوم تنش سیم را در زمان واقعی اندازه گیری و گزارش می دهد تا تشخیص دهد که چه زمانی به تعمیر و نگهداری نیاز است یا حصار آسیب دیده است.

سنسور اختلال Z20 لرزش یا حرکت ساختار حصار را تشخیص می‌دهد، و هنگامی که اغتشاش معیارهای از پیش تعریف شده را برآورده می‌کند آلارم ایجاد می‌کند و امکان تشخیص زودهنگام هرگونه حمله احتمالی را فراهم می‌کند.


منبع: https://www.securitysa.com/16850R

هر سایتی در مورد حفاظت از محیط با چالش های فردی خود مواجه است. به گفته نیکو اسمیت، مدیر توسعه کسب‌وکار فنی گالاگر، انعطاف‌پذیری راه‌حل‌های پیرامونی گالاگر برای اینکه سایت‌ها بتوانند بر چالش‌های منحصربه‌فرد خود، از جمله افراط‌های محیطی، ملاحظات اندازه، رفتارهای متجاوز و هندسه سایت غلبه کنند، کلیدی است.

اسمیت می‌گوید: «راه‌حل‌های Gallagher بسیار قابل تنظیم هستند و تشخیص یکپارچگی بالا با نرخ هشدار مزاحم بسیار پایین را ارائه می‌دهند، که آنها را برای هر مکان، از املاک گرفته تا معادن، کارخانه‌های خدماتی، زندان‌ها، حفاظت از مرزها و موارد دیگر ایده‌آل می‌کند.

سنسورها را می‌توان با یا بدون یک پالس انرژی‌زا برای تشخیص نفوذ بدون هشدار به مهاجم استفاده کرد.