راه حل های هوشمند برای استخراج – راه حل های امنیتی معدن هوشمند 2023 – تراکا آفریقا

فراتر از ایمن‌سازی و مدیریت دسترسی به کلیدها، راه‌حل‌های Traka می‌توانند گردش‌های کاری منحصربه‌فردی ایجاد کنند که از فرآیندهای مهم کسب‌وکار شما پشتیبانی می‌کند – نیاز به مجوز ثانویه برای کلیدهای اصلی، مجموعه‌های کلید جفت برای تضمین قفل شدن سیستم‌های خطرناک در طول تعمیر و نگهداری، یا تنظیم منع رفت و آمدی که به‌طور خودکار ارسال می‌شوند. اعلان ها به مدیران، مدیران یا کاربران.

دارایی های غیر متمرکز، کنترل متمرکز

• افزایش کارایی و کاهش زمان از کار افتادگی اتلاف در مکان یابی دستگاه ها.

راه حل های تراکا به بهبود فرآیندهای تجاری کمک می کند:

صنعت معدن همواره در زمره صنایعی قرار گرفته است که خطرناک ترین محیط های کاری را دارند. این یک عملیات خطرناک است و شامل خطرات بهداشتی و ایمنی قابل توجهی برای پرسنل معدن است. هر ساله تعداد زیادی جراحات و مرگ و میر ناشی از حوادث معدن در سطح جهان ثبت می شود.

دید کامل این دارایی ها را از روی میز امنیتی مرکزی خود به دست آورید و کنترل بهتری بر فرآیندهایی داشته باشید که بر سود شما تأثیر می گذارد.

راه حل های هوشمند برای ماینینگ

راهکارهای امنیتی معدن هوشمند 2023 مدیریت دارایی، EAS، RFID، معدن (صنعت)، محصولات

راه‌حل‌های هوشمند مدیریت کلید و سیستم‌های مدیریت کلید الکترونیکی Traka، استفاده از هر کلید را ایمن، مدیریت و ممیزی می‌کند. تراکا تضمین می کند که فقط کارکنان مجاز اجازه دسترسی به کابینت های کلید سفارشی و تنها پس از آن به کلیدهای تعیین شده را دارند. سیستم مدیریت کلید با امنیت بالا یک مسیر حسابرسی کامل از اینکه چه کسی کلید را برداشته است، چه زمانی گرفته شده و چه زمانی بازگردانده شده است، فراهم می کند و کارکنان شما را همیشه پاسخگو نگه می دارد.

این به معنای بهبود کنترل بر فرآیندهای حیاتی برای به حداکثر رساندن اثربخشی، کارایی و ایمنی آنهاست. تراکا علاوه بر کنترل کامل کلیدها و دارایی‌های ارزشمندتان، می‌تواند ابزاری حیاتی برای تأثیرگذاری بر نحوه عملکرد مجموعه، تجهیزات و پرسنل شما باشد.

این می تواند کلیدها یا موارد نامحدودی را پشتیبانی کند که به سیستم ها اجازه می دهد تا به هزاران قفسه کلید یا سیستم قفل در سراسر جهان گسترش یابند که می توانند به صورت محلی و مرکزی از طریق یک شبکه امن مدیریت شوند.

بهداشت و ایمنی: سلامت و ایمنی کارگران همچنان یک چالش در صنعت است. یک گردش کار فرآیندی که به خوبی طراحی شده باشد برای مدیریت ریسک عملیاتی، برآورده کردن الزامات امانتداری و نظارتی برای کسب و کار ضروری است.

• ثبت نام خودکار کاربران و تعریف تنظیمات امنیتی بر اساس وضعیت کارمند یا تکالیف بخش.

• هزینه نگهداری کمتر به دلیل سطوح بالاتر مسئولیت پذیری و مسئولیت پذیری کاربر.

پایداری: شرکت‌های معدنی باید به فهرست فزاینده‌ای از خواسته‌های طیف وسیعی از ذینفعان رسیدگی کنند تا نه تنها سودآور و سازنده باشند، بلکه مسئولیت‌پذیر و پایدار باشند. ماینرها با ساده کردن فرآیندهای تجاری بر کارایی تمرکز می کنند.


منبع: https://www.securitysa.com/19348R

TrakaWEB یک مجموعه مدیریتی مبتنی بر مرورگر برای مدیریت مرکزی کلیدهای Traka Touch و سیستم‌های قفل از هر دستگاه مجاز در شبکه شما، در هر نقطه از جهان است. این به شما امکان می دهد تا به راحتی کاربران و موارد را از مکان های مرکزی یا توزیع شده مدیریت کنید و می توانید به راحتی با پایگاه داده موجود برای ثبت نام خودکار کاربران، اعتبارنامه ها و مجوزهای دسترسی ادغام شوید.

• تا زمانی که کلیدها برگردانده نشوند، از خروج کاربران از یک مرکز یا ساعت کردن آن جلوگیری کنید.

گزینه‌های یکپارچه‌سازی آن، مدیریت را بدون دردسر می‌سازد و فرصت‌های منحصربه‌فردی را برای دارایی‌های شما فراهم می‌کند تا به هدایت فرآیندهای حیاتی کمک کند. گزینه‌های شناسایی دارایی، مانند برچسب‌گذاری RFID، دقیق‌ترین داده‌های ردیابی و استفاده از دارایی را فراهم می‌کند و عملیات روزانه کارآمد را به حداکثر می‌رساند.

با ادغام با منابع انسانی موجود، کنترل دسترسی یا سایر پلتفرم‌های شخص ثالث، تراکا می‌تواند دامنه دسترسی این سیستم‌ها را به دهانه‌های آفلاین، وسایل نقلیه، دستگاه‌های الکترونیکی، ابزارها و تجهیزات گسترش دهد.

خواه به ذخیره سازی ساده و موقت برای یک مرکز واحد نیاز داشته باشید، یا به کنترل در سطح سازمانی بر روی هزاران دستگاه در سراسر جهان نیاز داشته باشید، Traka یک راه حل قفسه ای ایجاد می کند که مطابق با نیازهای سازمان شما باشد. با Traka، دارایی های شما برای کسب و کار شما امن تر، کاربردی تر و ارزشمندتر می شوند.

علل مختلفی برای وقوع حوادث معدنی وجود دارد، از جمله نشت گازهای طبیعی سمی یا انفجاری، فروریختن ایستگاه های معدن، انفجار گرد و غبار، سیل، یا خطاهای مکانیکی عمومی ناشی از استفاده نادرست یا بد کارکرد تجهیزات معدن.

• توانمندسازی کسب و کارها با گزارش دقیق از داده های جمع آوری شده، که می توان بر اساس آن تصمیمات آگاهانه اتخاذ کرد.

دارایی های سازمان شما برای موفقیت آن حیاتی است و باید مدیریت شود تا اثربخشی آن به حداکثر برسد. راه حل های قفسه Traka کنترل متمرکزی را بر روی موارد مهم شما فراهم می کند و به شما امکان می دهد تعیین کنید چه کسی و چه زمانی دسترسی دارد.

دارایی های خود را در جایی که بیشتر مورد نیاز است نگه دارید

کلیدهای هوشمند، تجارت هوشمند را هدایت می کنند

با مدیریت Traka، موجودی کلیدی که شما در حال حاضر دارید فراتر از ابزاری برای باز کردن قفل یک در یا راه اندازی یک وسیله نقلیه است، به ابزاری برای تأثیرگذاری بر هسته عملیات روزانه شما تبدیل می شود. سیستم‌های کلیدی تراکا یکپارچه دارای انعطاف‌پذیری، مقیاس‌پذیری و گزینه‌های سفارشی‌سازی هستند تا به نفع هر سازمانی باشند.

انطباق: سایت های معدنی دارای چالش ها و خطرات منحصر به فردی در زمینه ایمنی و امنیت هستند. کلیدها و سیاست های کنترل دارایی در محیط استخراج بسیار مهم هستند. این به شدت تحت نظارت است و اپراتورها باید 100٪ مطابقت داشته باشند تا از سطوح بالای امنیت و ایمنی اطمینان حاصل کنند، پیامدها را به حداقل برسانند و آسیب پذیری را کاهش دهند که می تواند منجر به جریمه ها و هزینه های قابل توجهی برای تجارت شود.

• دسترسی به مناطق خطرناک را تا زمان بررسی تجهیزات ایمنی مناسب محدود کنید.وام)