راه حل های کامل، ارائه حفاظت کامل – شماره 6 2022 – گالاگر

یکپارچه سازی SIP

از آنجایی که جهان یک حالت عادی جدید «پس از کووید» را می پذیرد، تارین فورچون، مدیر توسعه کسب و کار گالاگر، درباره چگونگی ادامه این شرکت به ارائه فناوری های نوین جدید که تضمین می کند مشتریان در سراسر جهان از راه حل های کامل تر بهره مند می شوند، بحث می کند.

وقتی صحبت از کنترل دسترسی و ورود به میان می‌آید، شروع کووید-19 در اوایل سال 2020، سیستم‌هایی را که می‌توانند کنترل‌های سازمانی و مزایایی را ارائه دهند که بسیار فراتر از هنجار قبلی بود، مورد توجه قرار داد.


منبع: https://www.securitysa.com/17828R

راه حل های کامل، ارائه حفاظت کامل

شماره 6 2022 کنترل دسترسی و مدیریت هویت، راه حل های یکپارچه، تجاری (صنعتی)

Fortune مشاهده می‌کند، «در یک محیط مدرن که در آن تحرک، دسترسی و کارایی کلیدی است، Command Center Web ابزاری ارزشمند برای مدیریت سایت‌ها در هر کجا و در هر زمان است. با ارتباط با Gallagher Command Center از طریق دروازه API Gallagher، کاربر سیستم از هر جایی که اتصال به اینترنت وجود دارد، دسترسی ایمن و مطمئن به Command Center Web دارد و با حذف نیاز به حفظ ایستگاه کاری کامل در رایانه اپراتور، هزینه ها و خرابی عملیات را کاهش می دهد. ”

عملکرد و مزایای پیشرفته همچنین در زمینه‌هایی مانند مدیریت دارنده کارت ارائه می‌شود، جایی که مدیران اکنون می‌توانند تاریخچه دارنده کارت، فعالیت دارندگان کارت، مدیریت کارت‌ها و اعتبارنامه‌ها (به استثنای کارت‌های چاپ/رمزگذاری)، مدیریت دسترسی دارنده کارت یا اختصاص دسترسی، و اطلاعات شخصی کلی مدیریت میدانی (PDF).

فورچون نتیجه می گیرد که این رویکرد نمونه ای از گالاگر است: «ما می دانیم که راه حل یک اندازه برای همه دیگر کار نمی کند. مرکز فرماندهی گالاگر و وب مرکز فرماندهی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که به‌طور یکپارچه با طیف گسترده‌ای از سیستم‌ها و سخت‌افزار ادغام شوند، در حالی که همچنان به مشتریان خود اطمینان یک پلت فرم عامل واحد را می‌دهند که امنیت کامل سایت را مدیریت می‌کند. هر دو تنها دو مورد از پیشرفت های قابل توجهی را نشان می دهند که ما به عنوان بخشی از راه اندازی های اخیر ارائه کرده ایم.وام) زیبایی یک تولید کننده شروع تا پایان مانند Gallagher این است که تکامل این محصولات از قبل برنامه ریزی شده و مهندسی شده است. این تضمین می‌کند که ویژگی‌های آتی قفل می‌شوند، از جمله افزودن دارندگان کارت، چاپ و رمزگذاری کارت‌ها، و همچنین مدیریت پین‌ها و کدهای کاربر.

مدیریت سایت ها در هر مکان و هر زمان

پیشرفت های ارائه شده توسط Command Center v8.80 به همین جا ختم نمی شود. همچنین شامل معرفی یکپارچه سازی SIP می شود. این یک سرویس یکپارچه سازی ساده و ایمن را برای استفاده با برنامه های شخص ثالث ارائه می دهد. نمونه ای از این موضوع این است که مشتریان می توانند انعطاف پذیری لازم برای انتخاب یک سیستم اینترکام را داشته باشند که دقیقاً همان چیزی است که آنها نیاز دارند. این ویژگی به اپراتور اجازه می‌دهد تا از طریق یک دستگاه ایستگاه کاری Command Center بدون نیاز به سخت‌افزار اضافی اینترکام با کاربر اینترکام صحبت کند، که این یک پیروزی بزرگ از نظر هزینه و سهولت استقرار است.

پیشرو در این زمینه، انتشار اخیر Gallagher از Command Center v8.80، آخرین نسخه نرم افزار مدیریت سایت امنیتی Gallagher است. همانطور که Fortune اشاره می کند، “در هسته خود، انتشار نسخه 8.80 به همه سازمان ها این امکان را می دهد که امنیت را آسان تر، سریع تر و کارآمدتر کنند.” به طور خاص، v8.80 شامل سیستم مدیریت امنیت مبتنی بر وب، Command Center Web است.