راه حل پارک هوشمند خودرو جریان ترافیک را کاهش می دهد – شماره 8 2022 – فناوری داهوا آفریقای جنوبی

• راه حل کامل پارکینگ: راه حل جامع شامل ورودی ها و خروجی ها، UVSS، سیستم های عوارض پارکینگ، راهنمایی پارکینگ، و یک مرکز کنترل و نظارت دوربین مدار بسته است که به اپراتورها کمک می کند تا امنیت، ایمنی و مدیریت تاسیسات را بهبود بخشند. این سیستم به یافتن یک خودروی گمشده دولتی و کشف دو سرقت کمک کرده است.

راه‌حل‌های پارک هوشمند داهوا که توسط فناوری Anhui Antai نصب شده‌اند، شامل دوربین‌های ورودی و خروجی، تلفن‌های داخلی و موانع، راهنمایی پارکینگ هوشمند، نظارت تصویری و یک پلت فرم نرم‌افزاری یکپارچه می‌شوند.

میدان مسکل یک مکان تاریخی در آدیس آبابا است که برای گردهمایی‌های عمومی و جشنواره‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد و در سال ۲۰۲۱ بازسازی شد و شامل یک پارکینگ زیرزمینی ۱۴۰۰ فضایی و مجموعه‌ای از امکانات خرده‌فروشی می‌شود.


منبع: https://www.securitysa.com/18183R

راه حل های پارکینگ داهوا ANPR را با تجزیه و تحلیل ویدیویی ادغام می کند و ورود و خروج خودکار را بدون دخالت انسان امکان پذیر می کند. سیستم های راه یابی و مکان یابی خودرو برای افزایش تجربه کاربران تعبیه شده است.

• الگوریتم هوش مصنوعی قدرتمند: سیستم اسکن خودکار سریع زیر خودرو (UVSS)، ANPR، ورود و خروج بدون درز، و هدایت فضای پارکینگ یک جریان منطقی و یکپارچه از ورودی–پارک–پرداخت–پیدا کردن خودرو–خروجی را برای اطمینان از ایمنی و بهبود کارایی فراهم می‌کند.

اولین پارکینگ هوشمند اتیوپی که برای بهبود جریان ترافیک و کارایی مدیریت طراحی شده است، با استفاده از راه حل های پارکینگ هوشمند Dahua Technology ساخته و نصب شده است.

این پروژه به طور قابل توجهی کیفیت نظارت در پارکینگ را بهبود بخشیده است. در حین تحویل پروژه، یکی از خودروهای پروژه جدید ادمین به سرقت رفت. ANPR و عملکردهای جستجوی هوشمند سیستم جدید با موفقیت به مدیر کمک کرد تا فیلم ویدئویی را هنگام خروج خودرو از پارکینگ شناسایی کند و اجازه داد خودرو در طول روز بازیابی شود.وام)

ویژگی های نصب

نتایج رضایت بخش

پارکینگ هوشمند تجربه ای بدون استرس و بدون درز را برای بازدیدکنندگان فراهم می کند و تاخیرهای غیرضروری و نیاز به جستجوی فضاهای خالی را از بین می برد. این سیستم همچنین به رانندگان این امکان را می دهد که به سرعت و به راحتی مکان وسایل نقلیه خود را در هنگام بازگشت پیدا کنند و بدون بلیط کاغذی وارد پارکینگ شوند، پرداخت کنند و از آن خارج شوند.

اهداف اپراتور پارکینگ کاهش نیاز به روش های دست و پاگیر ورود، پرداخت و خروج دستی بود که ترافیک را متوقف می کرد و باعث ایجاد صف های طولانی و نیاز به بسیاری از پرسنل امنیتی برای مدیریت می شد. علاوه بر این، فقدان یک سیستم یکپارچه منجر به راندمان ضعیف، سیستم های شارژ ناکارآمد و غیر قابل انعطاف و عدم نظارت و ثبت موثر هزینه ها شده و منجر به ضرر تاسف بار و حتی شکایت بازدیدکنندگان شده است.

محصولات نوآورانه پارکینگ نصب شده شامل 280 دوربین تشخیص فضای پارک داهوا است که هم وضعیت سه جای پارک و هم زمانی که وسایل نقلیه غیرمجاز در مکان‌های محدود پارک شده‌اند، و 43 صفحه نمایش LED داخلی که فلش‌های قرمز/سبز را در سه جهت و حداکثر 9 را نشان می‌دهد. ارقام

• فن آوری پیشرفته: سیستم دقیق و قابل اعتماد عوارض پارکینگ درآمد قابل اعتماد پارکینگ را تضمین می کند، به اپراتور کمک می کند اظهارنامه مالیاتی را سریع و موثر تنظیم کند و عملیات تجاری بهتر و کارآمدتر را تسهیل کند.

راه حل هوشمند پارک خودرو جریان ترافیک را کاهش می دهد

شماره 8 2022 دوربین مدار بسته، نظارت و مانیتورینگ از راه دورراه حل های یکپارچه، محصولات