راه حل پارک هوشمند – دسترسی و هویت SMART 2023 – فناوری داهوا آفریقای جنوبی

راه حل های پارکینگ داهوا ANPR را با تجزیه و تحلیل ویدیویی ادغام می کند و ورود و خروج خودکار را بدون دخالت انسان امکان پذیر می کند. سیستم های جاسازی شده راه یاب و مکان یابی خودرو تجربه کاربران را افزایش می دهد.

ویژگی های نصب

اولین پارکینگ هوشمند اتیوپی که برای بهبود جریان ترافیک و کارایی مدیریت طراحی شده است، با استفاده از راه حل های پارکینگ هوشمند فناوری داهوا ساخته و نصب شده است.

این پروژه به طور قابل توجهی کیفیت نظارت در پارکینگ را بهبود بخشیده است. یکی از خودروهای جدید پروژه در حین تحویل پروژه به سرقت رفت. ANPR و عملکردهای جستجوی هوشمند سیستم جدید با موفقیت به مدیر کمک کرد تا فیلم ویدیویی را پیدا کند و زمان خروج خودرو از پارکینگ را تأیید کند. خودرو در یک روز بازیابی شد.وام)


منبع: https://www.securitysa.com/18420R

• فناوری پیشرفته: سیستم های دقیق و قابل اعتماد عوارض پارکینگ، درآمد قابل اطمینان پارکینگ را تضمین می کند، به اپراتور کمک می کند تا اظهارنامه مالیاتی را سریع و مؤثر ارسال کند، و عملیات تجاری بهتر و کارآمدتر را تسهیل می کند.

پارکینگ هوشمند تجربه ای بدون استرس و بدون درز را برای بازدیدکنندگان فراهم می کند و تاخیرهای غیرضروری و نیاز به جستجوی فضاهای خالی را از بین می برد. این سیستم همچنین به رانندگان این امکان را می دهد تا در هنگام بازگشت سریع و آسان خودروهای خود را پیدا کنند و بدون بلیط کاغذی وارد پارکینگ شوند، پرداخت کنند و از آن خارج شوند.

نتایج رضایت بخش

راه‌حل‌های پارک هوشمند داهوا که توسط فناوری Anhui Antai نصب شده‌اند، شامل دوربین‌های ورودی و خروجی، تلفن‌های داخلی و موانع، راهنمایی پارکینگ هوشمند، نظارت تصویری و یک پلت فرم نرم‌افزاری یکپارچه می‌شوند.

راه حل هوشمند پارکینگ

SMART Access & Identity 2023 دوربین مدار بسته، نظارت و مانیتورینگ از راه دور

اهداف اپراتور پارکینگ کاهش نیاز به ورود دستی دست و پاگیر، بهبود روش‌های پرداخت و خروج بود که ترافیک را متوقف می‌کرد و باعث ایجاد صف‌های طولانی و نیاز به پرسنل امنیتی بسیاری برای مدیریت می‌شد. علاوه بر این، فقدان یک سیستم یکپارچه منجر به راندمان ضعیف، سیستم های شارژ ناکارآمد و انعطاف ناپذیر و عدم نظارت و ثبت موثر هزینه ها شده است. این منجر به ضرر و حتی شکایت بازدیدکنندگان می شود.

محصولات نوآورانه پارکینگ نصب شده شامل 280 دوربین تشخیص فضای پارک داهوا است که وضعیت پارکینگ ها و زمانی که وسایل نقلیه غیرمجاز در مکان های محدود پارک شده اند را تشخیص می دهد. چهل و سه صفحه نمایش LED داخلی فلش های قرمز/سبز را در سه جهت و حداکثر تا نه رقم نشان می دهند.

• الگوریتم قدرتمند هوش مصنوعی: سیستم اسکن خودکار سریع زیر خودرو (UVSS)، ANPR، ورود و خروج بدون درز، و هدایت فضای پارکینگ، جریان منطقی و بدون درز ورودی-پارک-پرداخت-پیدا کردن خودرو-خروجی را برای اطمینان از ایمنی و بهبود کارایی فراهم می‌کند.

• راه حل کامل پارکینگ: راه حل جامع شامل ورودی ها و خروجی ها، UVSS، سیستم های عوارض پارکینگ، راهنمایی پارکینگ، مرکز کنترل و نظارت دوربین مدار بسته است که به اپراتورها کمک می کند تا امنیت، ایمنی و مدیریت تاسیسات را بهبود بخشند. این سیستم به یافتن یک خودروی گمشده دولتی و کشف دو سرقت کمک کرده است.

میدان مسکل یک مکان تاریخی در آدیس آبابا است. در سال 2021 که برای گردهمایی‌های عمومی و جشنواره‌ها استفاده می‌شد، یک پارکینگ زیرزمینی 1400 فضایی و همچنین مجموعه‌ای از تسهیلات خرده‌فروشی را در بر گرفت.