راه حل پارک هوشمند – دسترسی و هویت SMART 2023 – فناوری داهوا آفریقای جنوبی

ویژگی های نصب

اولین پارکینگ هوشمند اتیوپی که برای بهبود جریان ترافیک و کارایی مدیریت طراحی شده است، با استفاده از راه حل های پارکینگ هوشمند فناوری داهوا ساخته و نصب شده است.


منبع: https://www.securitysa.com/18420R

اهداف اپراتور پارکینگ کاهش نیاز به ورود دستی دست و پاگیر، بهبود روش‌های پرداخت و خروج بود که ترافیک را متوقف می‌کرد و باعث ایجاد صف‌های طولانی و نیاز به پرسنل امنیتی بسیاری برای مدیریت می‌شد. علاوه بر این، فقدان یک سیستم یکپارچه منجر به راندمان ضعیف، سیستم های شارژ ناکارآمد و انعطاف ناپذیر و عدم نظارت و ثبت موثر هزینه ها شده است. این منجر به ضرر و حتی شکایت بازدیدکنندگان می شود.

میدان مسکل یک مکان تاریخی در آدیس آبابا است. در سال 2021 که برای گردهمایی‌های عمومی و جشنواره‌ها استفاده می‌شد، یک پارکینگ زیرزمینی 1400 فضایی و همچنین مجموعه‌ای از تسهیلات خرده‌فروشی را در بر گرفت.

راه حل هوشمند پارکینگ

SMART Access & Identity 2023 دوربین مدار بسته، نظارت و مانیتورینگ از راه دور

پارکینگ هوشمند تجربه ای بدون استرس و بدون درز را برای بازدیدکنندگان فراهم می کند و تاخیرهای غیرضروری و نیاز به جستجوی فضاهای خالی را از بین می برد. این سیستم همچنین به رانندگان این امکان را می دهد تا در هنگام بازگشت سریع و آسان خودروهای خود را پیدا کنند و بدون بلیط کاغذی وارد پارکینگ شوند، پرداخت کنند و از آن خارج شوند.

راه حل های پارکینگ داهوا ANPR را با تجزیه و تحلیل ویدیویی ادغام می کند و ورود و خروج خودکار را بدون دخالت انسان امکان پذیر می کند. سیستم های جاسازی شده راه یاب و مکان یابی خودرو تجربه کاربران را افزایش می دهد.

محصولات نوآورانه پارکینگ نصب شده شامل 280 دوربین تشخیص فضای پارک داهوا است که وضعیت پارکینگ ها و زمانی که وسایل نقلیه غیرمجاز در مکان های محدود پارک شده اند را تشخیص می دهد. چهل و سه صفحه نمایش LED داخلی فلش های قرمز/سبز را در سه جهت و حداکثر تا نه رقم نشان می دهند.

• راه حل کامل پارکینگ: راه حل جامع شامل ورودی ها و خروجی ها، UVSS، سیستم های عوارض پارکینگ، راهنمایی پارکینگ، مرکز کنترل و نظارت دوربین مدار بسته است که به اپراتورها کمک می کند تا امنیت، ایمنی و مدیریت تاسیسات را بهبود بخشند. این سیستم به یافتن یک خودروی گمشده دولتی و کشف دو سرقت کمک کرده است.

• فناوری پیشرفته: سیستم های دقیق و قابل اعتماد عوارض پارکینگ، درآمد قابل اطمینان پارکینگ را تضمین می کند، به اپراتور کمک می کند تا اظهارنامه مالیاتی را سریع و مؤثر ارسال کند، و عملیات تجاری بهتر و کارآمدتر را تسهیل می کند.

راه‌حل‌های پارک هوشمند داهوا که توسط فناوری Anhui Antai نصب شده‌اند، شامل دوربین‌های ورودی و خروجی، تلفن‌های داخلی و موانع، راهنمایی پارکینگ هوشمند، نظارت تصویری و یک پلت فرم نرم‌افزاری یکپارچه می‌شوند.

• الگوریتم قدرتمند هوش مصنوعی: سیستم اسکن خودکار سریع زیر خودرو (UVSS)، ANPR، ورود و خروج بدون درز، و هدایت فضای پارکینگ، جریان منطقی و بدون درز ورودی-پارک-پرداخت-پیدا کردن خودرو-خروجی را برای اطمینان از ایمنی و بهبود کارایی فراهم می‌کند.

نتایج رضایت بخش

این پروژه به طور قابل توجهی کیفیت نظارت در پارکینگ را بهبود بخشیده است. یکی از خودروهای جدید پروژه در حین تحویل پروژه به سرقت رفت. ANPR و عملکردهای جستجوی هوشمند سیستم جدید با موفقیت به مدیر کمک کرد تا فیلم ویدیویی را پیدا کند و زمان خروج خودرو از پارکینگ را تأیید کند. خودرو در یک روز بازیابی شد.وام)