ردیابی بازدیدکنندگان – کتابچه راهنمای امنیت مسکونی 2022: زندگی هوشمند – LD آفریقا

بازدیدکنندگان را پیگیری کنید

کتابچه راهنمای امنیت مسکونی 2022: زندگی هوشمند کنترل دسترسی و مدیریت هویتاملاک مسکونی (صنعت)، محصولات

برای جلوگیری از ورود افراد غیرمجاز به محل و صرفه جویی در زمان، میزبان باید بازدید کننده را از قبل ثبت نام کند. سیستم مدیریت بازدیدکنندگان Matrix COSEC یک صفحه پیش ثبت نام ارائه می دهد که در آن میزبان می تواند جزئیات بازدیدکننده از جمله نام، سازمان، هدف، تاریخ، زمان و غیره را وارد کند. این ویژگی پیشرفته به میزبان کمک می کند تا قبل از انجام بازدید واقعی، یک مجوز ایجاد کند.

املاک تعداد زیادی از بازدیدکنندگان را می بینند که برای اهداف مختلف وارد می شوند. بازدیدکنندگان شامل تامین کنندگان، مشتریان، استخدام‌های جدید بالقوه، نمایندگان فروش، مهمانان، بستگان کارمندان و گاهی افراد کاملا ناشناس هستند. تعداد افرادی که وارد محل می شوند می تواند منجر به تلاش پرسنل امنیتی یا پذیرش برای دیدن و نظارت بر همه افرادی شود که وارد محوطه شده اند.


منبع: https://www.securitysa.com/17376R

برای غلبه بر این چالش، Matrix COSEC Visitor Management طراحی شده است تا چالش‌های پیش روی ضبط دستی داده‌ها را که امنیت یا بهره‌وری را به خطر نمی‌اندازد، برطرف کند. ماژول مدیریت بازدیدکنندگان ماتریس، فرآیند ثبت بازدیدکننده، چاپ پاس، و گرفتن اطلاعات دقیق را در چند ثانیه خودکار می کند.

برای ایمنی و امنیت بیشتر یک املاک، پیگیری همه افرادی که وارد و خارج شده اند ضروری است. سازمان ها می توانند انواع مختلفی از بازدیدکنندگان داشته باشند، برخی از آنها گاه به گاه و برخی دیگر به طور منظم بازدید می کنند. از آنجایی که برخی از سازمان‌ها از یک روش مبتنی بر دستی برای ردیابی بازدیدکنندگان استفاده می‌کنند، این می‌تواند منجر به از بین رفتن یک پایگاه داده پر از اطلاعات نادرست یا اطلاعات ارزشمند شود. از این رو، روش ثبت دستی داده برای بازدیدکنندگان باید با یک سیستم خودکار جایگزین شود.

سیستم بازدیدکننده خودکار ماتریکس می‌تواند داشبورد زنده را در اختیار پرسنل مربوطه قرار دهد که نمای کلی همه بازدیدکنندگان را در قالب گرافیکی ارائه می‌دهد. داده‌های زنده بازدیدکنندگانی که در داخل محل هستند، وضعیت پاس‌های بازدیدکننده، بازدیدکنندگان از قبل ثبت‌نام‌شده، بازدیدکنندگان جدید و غیره را ارائه می‌دهد، و از طریق فرآیند ورود سریع، در وقت اداری صرفه‌جویی می‌کند.وام)