رقص بهاری | امنیت حرفه ای


یکی از اصلی ترین رویدادهای اجتماعی در تقویم شرکت پرستش حرفه ای امنیتی، رقص بهاری آن است. حدود 180 نفر در بیست و یکمین رقص بهار شرکت کردند، که بیش از 35000 پوند برای صندوق خیریه امنیتی شرکت Worshipful و صندوق خیریه جمع آوری کرد.

با شروع یک پذیرایی نوشیدنی، مهمانان در طول شام با حالات روحی Irie J به عنوان MC پذیرایی شدند. حراج آنلاین بر روی صفحه نمایش و تبلت در هر میز با پیشنهاد فعال تا آخرین مهلت ارائه شد. تعداد زیادی شامل 02 صندلی جعبه خصوصی برای آخرین تور التون جان، 02 صندلی جعبه خصوصی برای چهار نفر در تور The Who Hits Back، غذاخوری در مجلس اعیان، یک جعبه خصوصی برای ده نفر در آلبرت هال، یک تجربه مونت کارلو برای 40 نفر بود. یک سرآشپز خصوصی با غذا و شراب برای هشت نفر، که در خانه شما پخته شده است – پیشنهاد موفقیت آمیز از جین و مایک بارلی بود. همچنین شمع‌های انحصاری، شراب‌های ممتاز در یک فورتنوم و میسون، کوپن کتابخانه شراب 900 پوندی با قیمت 400 پوند عرضه شد. یک شام منحصر به فرد هنگ کراوات سیاه برای دو نفر در شهر لندن و مالت انحصاری Springbank.

صمیمانه از همه کسانی که از این شب حمایت کردند، از جمله: JCI، خانواده کینگهام، امنیت CIS، بارونس هنیگ، گردان 3MI، پلیس RAF، پرسنل SSR، هنگ RAF، ویلسون جیمز، UMBRA International، دیزی فرنچ، پیتر فریزر-هوپول، Yasmeen Stratton، HMS Medway، Goss Twins، ExCeL، ورزشگاه Wembley، Malcolm Davidge و RMP.

«نینجاهای خاموش» (با تشکر از کارآموزان و اعضای جوان) عصر را به پرسه زدن در اتاق صرف جمع آوری پول برای قرعه کشی و همچنین گرفتن تعهد برای قرعه کشی کردند. تور تاکسی جادویی رانندگان کالسکه هاکنی.

بعد از شام، تینا تینا و گروه رقصش آزاد شدند و از مهمانان پذیرایی کردند! چند نفر از اعضا حرکات رقصی خارق‌العاده‌ای را نشان دادند و از عکاس مقیم و مجله امنیتی حرفه‌ای روی کوپر تشکر می‌کنیم که همه چیز را در دوربین عکاسی کرد. نسخه چاپی آوریل Professional Security را ببینید.

از همه حامیان شب تشکر می کنیم: رویداد و حراج، هایک ویژن انگلستان و ایرلند، سیستم های امنیتی جهانی سرگرمی، اعتماد حرفه ای شمالی، نوشیدنی های پذیرایی IFSEC Global. و بار بعد از مهمانی Mayflex، Hackney Carriage Drivers درخواست تجدید نظر Gratte Brothers Ltd، حامی درخواست تجدیدنظر SBF پرسنل SSR و حامی تجدیدنظر اعتماد خیریه Pinkerton. و حامیان رسانه ای مجله امنیتی حرفه ای.

با تشکر از همه کسانی که شرکت کردند، در لات های حراج پیشنهاد دادند، در قرعه کشی پول دادند و به تور تاکسی جادویی قول دادند. و با تشکر از استاد گذشته، پیتر فرانسوی MBE، مدیر عامل در پرسنل SSR، برای هماهنگی یک رویداد موفق دیگر.

اگر نتوانستید در مزایده خود شرکت کنید یا در پیشنهاد مزایده خود بدشانس بودید و می خواهید به صندوق خیریه یا صندوق خیریه امنیتی کمک مالی کنید، به پیوندهای GoFundMe در وب سایت بروید. www.wcosp.org/about-the-charitable-trust.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/announcement/spring-dance-4/