روبات ها: یک فرصت امنیتی یا یک تهدید؟ – شماره 4 2023

• چگونه می توان نقاط ضعف را به بهترین نحو مدیریت کرد؟

• اندرو سلدون – ویراستار راهکارهای امنیتی هوشمند.

استفاده از روبات ها در نقش های امنیتی مزایای خوبی دارد. به عنوان مثال، آنها می توانند به طور مستقل وظایف برنامه ریزی شده را با حداقل نظارت انسانی انجام دهند، از جمله انجام گشت های معمول، و انجام این کار به طور موثرتر و پربازده تر از انسان ها، زیرا آنها خسته و خسته نمی شوند. آنها همچنین با ایمنی بیشتری در محیط های خطرناک کار می کنند.

• پتانسیل استفاده از ربات ها در کارهای امنیتی چیست؟

پانل وبینار، به ریاست پروفسور مارتین گیل، در مورد موضوعات بالا و همچنین موضوعات دیگری مانند:

• پروفسور شاندره کیم یانسن ون رنسبورگ – مدرس دانشگاه آفریقای جنوبی.

با این حال، آنها می توانند منجر به از دست دادن شغل شوند، سرمایه گذاری اولیه می تواند قابل توجه باشد، و سپس تهدیدات حریم خصوصی وجود دارد. تحقیقات نشان داده است که ربات های صنعتی را می توان برای سرقت اسرار تجاری، آسیب رساندن به تجهیزات، ایجاد آسیب های بدنی و فرآیندهای فاسد هک کرد. پس این ما را کجا رها می کند؟

یونیسا نیز از آن حمایت می کند برنامه سمینار تئاتر Securex از 6 تا 8 ژوئن 2023 در مرکز کنوانسیون گالاگر، میدراند، ژوهانسبورگ. در www.securitysa.com/*unisa1 اطلاعات بیشتری کسب کنیدمنبع: https://www.securitysa.com/19596R

روبات ها: یک فرصت امنیتی یا یک تهدید؟

شماره 4 2023 انتخاب سردبیر، اخبار، کنفرانس ها و رویدادها

پانل از موارد زیر تشکیل خواهد شد:

• دکتر کریگ دونالد – مدیر برنامه های کاربردی توسعه پیشرفته و Leaderware

پروفسور مارتین گیل، مدیر تحقیقات و مشاوره بین‌المللی دائمی (PRCI) با مسئولیت محدود و دانشکده عدالت کیفری در دانشگاه آفریقای جنوبی (UNISA)، وبینار جهانی امنیت رهبری تفکر را در 22 ژوئن 2023 ساعت 16:30 (SAST) برگزار خواهد کرد. ) برای بحث در مورد موضوع بحث برانگیز روبات های فعال در صنعت امنیت.

حضور رایگان است. به سادگی ثبت نام کنید اینجا و یک ایمیل تایید دریافت خواهید کرد.

• آیا روبات ها تهدیدی برای انسان هستند؟