روزهای سخت، افزایش جرم و جنایت – شماره 5 2022 – انتشارات تکنیوز

شان دریشنر.

سایر نکات ساده عبارتند از قفل نگه داشتن اشیای قیمتی و تست منظم زنگ هشدار و دکمه های وحشت. زمانی که یک دکمه وحشت را در شرایط اضطراری واقعی فشار می‌دهید و هیچ اتفاقی نمی‌افتد، فراموش کردن آزمایش آسان است و بخشیدن آن سخت است.

و همانطور که بسیاری از مردم تجربه کرده اند، سرقت مس و آلومینیوم نیز در حال افزایش است، زیرا سرقت این کالاها نسبتا آسان است و فروش آنها به واسطه های جنایتکار بسیار آسان (و سودآور) است. عنصر جنایتکار بسیار با انگیزه و مطمئن است زیرا فساد بزرگ در سطح دولت و توانایی های محدود مقامات را برای مقابله با جرم می بیند. بنابراین، در حالی که انتظارات از کمک دولت به طور مداوم در حال کاهش است، این امر بر صنعت امنیت خصوصی فشار می آورد زیرا انتظارات مشتریان در حال افزایش است.

نظارت از راه دور تمام چیزی نیست که شما نیاز دارید

سیستم‌های خارج از سایت همچنین به صاحبان و مدیران مشاغل این امکان را می‌دهند که از طریق رایانه یا تلفن‌های هوشمند خود ببینند چه اتفاقی در محل می‌افتد و اغلب به دلیل هشدار نادرست یا به دلیل باز گذاشتن پنجره و پریدن یک گربه ولگرد از ورود آنها به دفتر جلوگیری می‌کند. .

Mezuzah در طول چند ماه گذشته شاهد افزایش جرایم بوده است، حتی در چند سال گذشته، تقریباً در هر بخش کار می شود. در حالی که در محیطی مانند آفریقای جنوبی که تقریباً نیمی از جمعیت شاغل در آن بیکار هستند، می توان انتظار این نوع جنایت را داشت، این شرکت شاهد افزایش این جنایات از سوی افرادی است که شغل دارند. گذران زندگی مردم سخت‌تر و سخت‌تر می‌شود و اغلب به جرم و جنایت متوسل می‌شوند، زیرا پولی که به خانه می‌برند به اندازه سابق نمی‌رود.

• و البته یک سیستم نظارت از راه دور.

هیچ سیستم امنیتی بی‌خطر نیست، و اینها تنها سیستم‌هایی نیستند که فرد به آن نیاز دارد، بلکه نقطه شروعی برای شرکت‌هایی است که با تصمیمات سخت بودجه‌ای مواجه هستند. در عین حال، Mezuzah خاطرنشان می‌کند که چیزهای کوچک اغلب می‌توانند تأثیر زیادی بر امنیت داشته باشند، مانند اطمینان از اینکه همیشه تلفن شما شارژ شده است تا در مواقع اضطراری بتوان با شما تماس گرفت و در صورت نیاز می‌توانید تماس بگیرید.

با این حال، در حالی که نظارت از راه دور دارای مزایا و پتانسیل قابل توجهی است، هنوز آن گلوله نقره ای نیست که مردم می خواهند.

راه حل های امنیتی پیشرفته با Sean Drishner و Johan de Bruyn از Mezuzah Security Services صحبت کرد تا بفهمد در دنیای واقعی چه اتفاقی می افتد و چگونه شرکت های امنیتی با فشار اضافی موجود در بازار آفریقای جنوبی مقابله می کنند. Mezuzah Security دارای اعتبار PSIRA است، BEE سطح 4، شرکت امنیتی متعلق به آفریقای جنوبی واقع در ژوهانسبورگ.

همانطور که جنایت و مجرمان در حال تکامل هستند، صنعت امنیت همیشه در تلاش برای ایمن نگه داشتن افراد و دارایی ها در حال تغییر است (در حالی که صنعت جنایی نیز برای انجام برعکس در حال تکامل است). متأسفانه، نگرش مشتریان نیز در حال تغییر است، که منجر به عادی شدن برخی از شیوه های نامطلوب در صنعت (یا برخی می گویند، عادی تر از حد معمول) می شود.

با این حال، این شرکت همچنین خاطرنشان می کند که این تنها راه حل مورد نیاز نیست. با توجه به خاموشی های منظم Eskom و قطع منظم اتصال به اینترنت در برخی مناطق، یک برنامه پشتیبان مورد نیاز است. اینجاست که یک راه حل امنیتی لایه ای وارد عمل می شود.

با توجه به فشارهای اقتصادی که در حال حاضر با آن مواجه هستیم، به نظر می رسد که ایده اطمینان از ثبت شرکت امنیتی شما و ثبت نام و آموزش کلیه نگهبانان آن (و طبق مقررات حقوقی) برای مشتریان اهمیت کمتری دارد. این امر شاهد واکنش‌های بی‌رحمانه‌ای به مناقصه‌ها و نگهبان‌ها بوده است که به صراحت بگوییم، ظاهراً دقیقاً زیر بینی تنظیم‌کننده، شورای چانه‌زنی و وزارت کار از بین رفته‌اند. [The cutthroat tendering process seems to reach far beyond only the guarding industry, according to some SI discussions Hi-Tech Security Solutions has had recently – Ed.]

فروش سخت و سپس آسان

فشار است

این یک محیط عالی برای سندیکاهای جنایی است که سازماندهی شده، با تجربه و دارای بودجه خوبی هستند. سندیکاها طبیعتاً درگیر جنایات کوچک نیستند، اما زمان و منابع لازم برای انجام تکالیف و برنامه ریزی دقیق حملات خود را دارند.

همانطور که در بالا ذکر شد، Mezuzah مؤلفه خارج از سایت را به عنوان یکی از بهترین شرکت های خدمات امنیتی که می توانند از آن استفاده کنند (با پشتیبان گیری مربوطه) توصیه می کند. دریشنر و دی بروین هر دو خاطرنشان می کنند که مشتریان اغلب در ابتدا برای رفتن به مسیر نظارت از راه دور مردد هستند، زیرا با دانستن اینکه یک نگهبان در محل وجود دارد هنوز احساس امنیت می کنند. با این حال، هنگامی که آنها کارآمدی رویکرد از راه دور و نتیجه چشم‌اندازی دائمی بر کل محل را مشاهده می‌کنند (با کمک هوش مصنوعی و تجزیه و تحلیل ویدیویی)، به فروش می‌رسند.

Mezuzah می‌گوید تفاوت کلیدی فناوری این است که به امنیت اجازه می‌دهد به جای واکنش‌پذیری فعال‌تر شود. به جای زنگ هشدار زمانی که شخصی در حال حاضر در محل شما حضور دارد، بسیاری از گزینه‌های خارج از سایت که از آخرین فناوری و الگوریتم‌های هوش مصنوعی استفاده می‌کنند، هشدارهای اولیه را می‌دهند که می‌تواند از ورود آنها به هیچ وجه جلوگیری کند یا به سادگی به پاسخ مسلح زمان بیشتری برای رسیدن به صحنه بدهد. .

موارد فوق شرکت‌های امنیتی را مجبور می‌کند تا رویکرد جدیدی را برای تامین امنیت افراد، دارایی‌ها و اماکن مشتریان خود اتخاذ کنند. در حالی که Mezuzah می‌گوید که واکنش مسلحانه هنوز یک عامل حیاتی در هر پیشنهاد امنیتی است، مشتریان بیشتری در حال یادگیری مزایای نظارت خارج از سایت به جای داشتن نگهبان در محل هستند. یک راه حل نظارت از راه دور همیشه به محل شما نگاه می کند، نه فقط در جایی که مأمور امنیتی است.

• سیستم هشدار با باتری.

Mezuzah می‌گوید که راه‌حل لایه‌ای نه تنها به عنوان یک پشتیبان عمل می‌کند در صورتی که نظارت خارج از عمل باشد، بلکه به زمان لازم برای ورود مجرمان نیز می‌افزاید – دوباره به پاسخ‌های مسلح زمان بیشتری برای کنترل اوضاع می‌دهد. برخی از پشتیبان‌گیری‌ها یا لایه‌هایی که Mezuzah توصیه می‌کند عبارتند از:

نوشته اندرو سلدون

جان دی بروین.

انتشار آخرین آمار جرم و جنایت یک ناامیدی بزرگ بود زیرا به نظر می رسد افزایش قابل توجهی در جرم و جنایت در سراسر جهان وجود دارد. افراد در صنعت امنیت قبلاً این را می‌دانستند، اما دیدن سیاه و سفید آن هنوز هم برای سیستم یک شوک است – مگر اینکه سیستم شما دولتی باشد، آن وقت شوک نخواهد بود زیرا سیستم شما کار نمی‌کند.

برای اطلاعات بیشتر با خدمات امنیتی Mezuzah تماس بگیرید. +27 11 440 0630، [email protected]، www.mezuzahsecurity.co.zaوام)

روزهای سخت، افزایش جرم و جنایت

شماره 5 2022 خدمات امنیتی و مدیریت ریسک، راه حل های یکپارچه، زیرساخت فناوری اطلاعات

• حصار برقی.


منبع: https://www.securitysa.com/17136R

شرکت‌های امنیتی مانند Mezuzah احتمالاً در آینده شاهد کاهش فشار مشتریان یا مجرمان نیستند و در حال تطبیق با استانداردهای امنیتی جدید هستند. و در حالی که شهرت SAPS ممکن است با طلا پوشانده نشود، این شرکت می‌گوید که پلیس در تلاش‌های آن کمک بزرگی است و تمام تلاش خود را برای کمک به دستگیری و تعقیب انجام می‌دهد. شاید افسران پلیس در زمین نیاز به حمایت بیشتری از نردبان بالاتر داشته باشند؟

• یک چراغ خورشیدی با باتری برای روشن نگه داشتن وسایل در هنگام خرابی Eskom.