روز گلف خیریه FFETA 100 000 روپیه برای کودکان آتش جمع آوری می کند – شماره 4 2022 – انجمن فروشندگان تجهیزات آتش نشانی

روز گلف خیریه FFETA 100000 روپیه برای کودکان آتش جمع آوری می کند

شماره 4 2022 انتخاب سردبیر، اخبار، انجمن ها

تشکر و قدردانی، باید به رجی ماریموتو تعلق گیرد که تمام تخصص خود را برای ترتیب دادن این رویداد به کار برد و از تماس های متعدد خود استفاده کرد تا «به مهمانی بیایند» – حزب کلمه اصلی است، به ویژه در مورد بسیاری از کازینوهای شرکت کننده.

اعطای جوایز شبانه توسط رجی با همراهی موسیقی از کالین به طرز ماهرانه ای انجام شد. Bronwen Jones از کودکان آتش، سه فرزند خود، از جمله دورا، که دختر پوستر وب سایت آنها است، همراه خود آورد. برونون یک سخنرانی پرشور در مورد کار این موسسه خیریه ارائه کرد.

در روز خیریه گلف اخیر که به میزبانی FFETA (انجمن فروشندگان تجهیزات آتش نشانی) برگزار شد، مبلغ 75000 ریال برای کودکان آتش جمع آوری شد. FFETA این مبلغ را به 100000 روپیه رساند که مستقیماً به خیریه اختصاص یافت.

در مورد خیریه بیشتر بدانید، لطفاً بازدید کنید www.childrenoffire.orgوام)

با تشکر از همه شرکت کنندگان و حامیان مالی که تمام تلاش خود را برای حمایت از این هدف ارزشمند انجام دادند. یک تاریخ از قبل برای سال آینده مشخص شده است، جمعه 12 مه 2023، بنابراین اگر می خواهید شرکت کنید لطفاً آن را به دفتر خاطرات خود اضافه کنید. رزروهای خود را در اوایل سال جاری دریافت کنید، زیرا امسال به طور کامل رزرو شده بود، با لیست انتظار.

فروش بلیت های قرعه کشی در طول شب به تنهایی بیش از 8000 روپیه افزایش یافت و حراج تجربیات مختلف گلف 25000 ریال دیگر را به همراه داشت. سایر کمک های مالی و عواید حاصل از اقلام ارائه شده توسط شرکت های مختلف برای حراج، به 75000 ریال رسید. سخاوت و سخاوت حاضران استثنایی بود و انجمن می‌گوید “یک تشکر بزرگ”.

شان اوکهویسن با رجی ماریموتو.

باشگاه گلف زیبای Blue Valley یک زمین کامل را دید که حدود 30 توپ در آن شرکت داشتند. حتی هوا هم خوب بود، با آسمان آبی و آفتاب تمام روز.

ثبت نام با Reggie Marimuthu، Rosemary Cowen و دوستان.


منبع: https://www.securitysa.com/16858R

شرکت‌های مختلف در برخی از حفره‌ها حضور داشتند و نوشیدنی‌ها و چیزهای دیگری را پخش می‌کردند که بسیار مورد استقبال بازیکنان قرار گرفت. کل روز بسیار سرگرم کننده بود، با کمی تسکین کمیک برای تعدادی از گلف بازها که آن را خیلی جدی نگرفتند، صندلی FFETA یکی بود. او تصمیم گرفته است قبل از اینکه سال آینده دوباره تلاش کند، درس بخواند. ما همچنین معتقدیم که او به آموزش رانندگی نیاز دارد.

برندگان آن روز HISSCO International بودند. اولین جایزه روز گلف خیریه FFETA که توسط ACCU-Serq حمایت شده است به اندی هادسون اهدا شد. هر یک از اعضای چهار توپ برنده، جام کوچکتر خود را برای بردن به خانه داشت. جوایز به اندازه کافی وجود داشت که تقریباً هر تیم چیزی را به خانه برد. شب با آنهایی که به اندازه کافی شجاع بودند و رقصیدند به پایان رسید.