روشنایی امنیتی فضای باز مشتریان خود را ارتقا دهید – شماره 6 2022 – توزیع جهانی ADI


منبع: https://www.securitysa.com/17735R

روشنایی امنیتی کنترل شده برای طیف گسترده ای از بخش ها از جمله مسکونی، تجاری و صنعتی مناسب است. این برای انواع کاربردها برای روشن کردن جلوی خانه ها، راهروها، جاده ها، مسیرها، کوچه ها و پارکینگ ها مناسب است.

با افزایش هزینه های زندگی و تاریک شدن شب ها، بسیار مهم است که مطمئن شوید اموال مشتریان شما در برابر سرقت و جرم محافظت می شود. روشنایی امنیتی در فضای باز که با آشکارساز حرکت فعال می شود، راه حل های قوی بازدارنده مزاحم را ارائه می دهد، از خواص در برابر سرقت محافظت می کند و نور قابل مشاهده قابل اعتماد و با کیفیت بالا را ارائه می دهد.

روشنایی امنیتی خارجی برای جلوگیری از ورود مزاحمان به املاک یا خرابکاری ضروری است. نور کافی تضمین می کند که متجاوزان به طور قابل اعتماد شناسایی شده و به وضوح در دوربین مدار بسته شناسایی می شوند. همچنین برای روشن کردن نقاط تاریک اطراف ملک استفاده می شود.


• نورپردازی امنیتی میدان دید واضحی را در اطراف محوطه خارجی ملک فراهم می کند و دیدن افرادی که ممکن است در حال تجاوز هستند را آسان کند.


برنامه های کاربردی

• عملکرد تایمر هوشمند می تواند یک الگوی اشغال ایجاد کند، که سارقان را از هدف قرار دادن یک ملک منصرف می کند.

روشنایی امنیتی فضای باز مشتریان خود را ارتقا دهید

شماره 6 2022 امنیت محیطی، آلارم و تشخیص مزاحممحصولات, اتوماسیون خانه هوشمند

سیستم های روشنایی امنیتی GJD به مشتری نهایی هشداری صوتی در مورد مزاحمان احتمالی ارائه می دهد. آخرین، اما نه کم اهمیت، کنترل کننده های روشنایی امنیتی GJD می توانند تا چهار منطقه را با یک واحد کنترل کنترل کنند. این را می توان به راحتی برای گسترش روشنایی با واحدهای گسترش اضافی گسترش داد.

وام)

چراغ ها را می توان از طریق یک تایمر روشن و خاموش کرد، که به ویژه در جلوگیری از مزاحمان مفید است، زیرا خانه هایی که خالی از سکنه هستند یا چراغ های نمایش داده نمی شوند، بیشتر احتمال دارد که سرقت شوند. محصولات روشنایی امنیتی GJD از فناوری کم مصرف استفاده می کنند تا مشتری بتواند هزینه ها را تا حد امکان پایین نگه دارد. یکی دیگر از ویژگی های کلیدی عملکردهای قابل برنامه ریزی آنها است، بنابراین نصب کننده و مشتری می توانند به راحتی کنترلرها را طوری برنامه ریزی کنند که دقیقاً همانطور که نیاز دارند کار کنند.

مهم است که به یاد داشته باشید که علاوه بر داشتن روشنایی امنیتی کنترل شده در مناطقی که جرم و جنایت بالا است، روشنایی امنیتی در مناطقی که میزان جرم و جنایت پایین است نیز بسیار مهم است، زیرا معمولا خانه ها و اتومبیل های گران قیمت هدف سرقت و خرابکاری هستند. با افزایش هزینه های زندگی و نزدیک شدن به فصل جشن ها، سارقان فرصت طلب بیشتری وجود دارند، بنابراین اطمینان از اینکه مشتریان شما از روشنایی امنیتی کافی و مطمئن برخوردار هستند، بسیار مهم است.

• نور امنیتی آن را برای افرادی که در تاریکی وارد ملک می شوند ایمن می کند، زیرا خطرات سفر کاهش می یابد.

• روشنایی امنیتی باعث می شود که افراد هنگام تاریکی یا ساعات اولیه صبح احساس راحتی بیشتری در بیرون رفتن داشته باشند.