روش های لوله بازکنی عبارتند از استفاده از فنر لوله بازکنی و

روش های لوله بازکنی عبارتند از استفاده از فنر لوله بازکنی و

در میان روش های رفع گرفتگی لوله فاضلاب در منزل، استفاده از برخی از محلول ها لوله بازکنی ارزان فوری کاربرد زیادی دارد. به عنوان مثال ترکیبی از سرکه و جوش شیرین می تواند بسیاری از گرفتگی های لوله های آشپزخانه و حتی چاهک حمام را برطرف کند. با توجه به اینکه محلول های قوی می تواند به شدت بر سیستم تنفسی و سلامت پوست و چشم ها آسیب وارد کند، به همین دلیل توصیه میشود تا حد امکان از محلول های ضعیف و خانگی استفاده شود. از بهترین محلول های لوله بازکن قوی خانگی می توان به محلول سرکه و جوش شیرین اشاره کرد. کافیست مقدار کمی از این دو را در لوله های فاضلاب بریزید و بعد از گذشت نیم ساعت با مقدار زیاد آب مسیر لوله ها را شستشو دهید. محلول لوله بازکن فاضلاب یکی از بهترین راهکارها برای باز کردن بسیاری از گرفتگی ها در لوله های پلاستیکی و چدنی می باشد که البته معایبی را نیز به همره دارند.

در هنگام استفاده از این محلول های شیمیایی نکات ایمنی را رعایت کنید تا به سلامتی شما لطمه وارد نشود. دلایل مختلفی برای گرفتگی لوله سینک آشپزخانه وجود دارد ولی شایعترین علت گرفتگی لوله سینک آشپزخانه گیر کردن مواد غذایی و چربی های حاصل از مواد غذایی می باشد که چربی ها با استفاده از محلول لوله بازکنی برطرف می شوند. از جمله مزیت استفاده از محلول های لوله بازکنی قوی این است که رسوبات موجود در لوله های چدن را از بین می برند و گرفتگی را برطرف می کنند. اگر سیستم لوله کشی فاضلاب شما از جنس چدن می باشد می توانید با یک اسید رقیق مناسب لوله های چدنی فاضلاب را لایروبی کنید. لوله های چدنی پس از مدتی رسوب می کنند و این رسوبات موجب نازک شدن لوله و در نتیجه گرفتگی آن می شود. اما استفاده ی زیاد از محلول های قوی لوله بازکنی سبب پوسیدگی لوله می شوند.

موارد مصرف و کاربرد اسید فاضلاب

می توانید به سایت برچسب رفته و در آنجا از خدمات لوله باز کنی و تخلیه چاه در کلیه مناطق تهران با پیدا کردن منطقه مورد نظر خود استفاده نمایید و با گرفتن تماس با تکنسین حرفه ای همانند لوله بازكني سعادت آباد در کوتاه ترین زمان و با صرف هزینه کم، لوله های فاضلاب را باز کنید. محلول های لوله بازکنی در بسیاری از مواقع، کارگشای حل مشکلات مربوط به گرفتگی لوله ها در قسمت های مختلف ساختمان می باشند. اما امروزه با توجه به عواقبی که استفاده از این محلول ها دارد، بهتر است از آنها با فاصله زمانی کم استفاده نشود و با بروز گرفتگی های شدید، حتماً از نیروهای متخصص سایت لوله بازکنی برچسب در سراسر تهران کمک بگیرید. برای تماس با لوله بازکن غرب، می توانید بر روی لینک موردنظر کلیک کرده و مشخصات تکنسین چاه بازکنی در غرب تهران را مشاهده نمایید. زمانی از این دستگاه برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب استفاده می شود که شدت گرفتگی لوله فاضلاب زیاد باشد.

لوله بازکن rorax بوی نامطبوع را ازبین برده و حتی موادی مثل مو را تجزیه می کند. این محلول ساخت آلمان می باشد و یکی از قدرتمند ترین محلول های خارجی موجود در بازار ایران می باشد. به علاوه موارد بالا از این محلول برای باز کردن چاه حمام ودستشویی و توالت ها هم می توان استفاده کرد. در دسترس می باشد و به راحتی در تمامی فروشگاه های عرضه کنند مواد شیمیایی وجود دارد. باید در هنگام استفاده از این محلول ها نکات ایمنی را کاملاً رعایت کنید و از دستکش مخصوص و چشم بند و ماسک استفاده کنید.

قویترین محلول لوله بازکن

به یاد داشته باشید که در مدت زیاد نباید از این محلول ها استفاه کرد چون گازی که در داخل چاه نیز وجود دارد سمی بوده و با تریکیب محلول های شیمیایی گازی خطرناک تر به وجود میآید. ولی در اکثر مواقع باید لوله بازکن را با حیاط و داشتن ماسک تنفسی و دستکش درون مجرای فاضلاب بریزید و بعد از مدت معین شیر آب را باز کنید. پانچر با حل کردن (شکستن پیوند بین مولکولی) پیوند یونی در داخل سیمان، آن را حل کرده و سیمان یا بتن را از روی هر سطح بر میدارد، تبادل یونی استفاده شده در این محصول برای اولین بار در صنعت بکار گرفته شده است. سوختگی با این اسیدهای لوله باز کنی قوی به اندازه ای خطرناک است که در ورامین تهران فردی با ریختن اسید به روی پدر خود سبب مرگ او شد به همین خاطر این مواد را در خانه خود نگهداری نکنید.

  • اما باید دقت داشته باشید که از این نوع اسید ها به صورت غلیظ استفاده نکنید چرا که خاصیت اسیدی و قدرت بالایی که در خورندگی مواد دارند ممکن است سبب خوردگی لوله فاضلا و در نتیجه ترکیدگی لوله فاضلاب شود.
  • محلول های لوله بازکنی در بسیاری از مواقع، کارگشای حل مشکلات مربوط به گرفتگی لوله ها در قسمت های مختلف ساختمان می باشند.
  • اما چون از مواد و ترکیبات خانگی ساخته می شوند، هیچگونه خطری ندارند و شما بدون دغدغه میتوانید از آنها استفاده نمایید.
  • قربانیان اصلی این محلول ها کودکان هستند.چراکه طراحی های شاد و جالب روی بسته بندی های این مواد باعث جذب کودکان خردسال شده و بسیاری از آنها را به کام مرگ کشانده است.بسیاری از کودکان این مایعات سمی را به جای آب یا شربت می نوشند که در پی آن سوختگی دستگاه گوارش آنها را منجر می شود.
  • البته لازم به ذکر است که محلول های چاه بازکن تنها رسوبات جزئی را از بین می برند.

۴- پس از مدت ۳۰ دقیقه آبجوش را به داخل لوله بریزید تا باز شدن لوله با موفقیت انجام شود. لوله بازکن‌ها مواد به شدت قلیایی‌ هستند که به طور معمول در ظرف‌های پلاستیکی قرمز رنگ نگهداری میشوند و ماهانه یک تا دو بار مسمومیت بر اثر خوردن لوله بازکن‌ها را شاهد هستیم که شاید این آمار در کل تهران بیشتر باشد. توجه داشته باشید به هیچ عنوان از آب گرم استفاده نکنید و محلول را با ماده های شیمیایی دیگر مخلوط نکنید.