روندهای ذخیره سازی برای سال 2023 – شماره 1 2023

بیداری بزرگ در بازار سازمانی، در آستانه سال جدید، این است که اگر یک راه حل ذخیره سازی سازمانی قابلیت کمک به مبارزه با یک حمله سایبری را نداشته باشد، سوئیت سی و تیم فناوری اطلاعات سازمان را به شدت در معرض دید قرار می دهند. روند این است که فضای ذخیره‌سازی که توسط انعطاف‌پذیری سایبری تقویت می‌شود، بخشی از هر استراتژی جامع امنیت سایبری در هر سازمان بزرگ باشد.

قابل ذکر است، عکس های فوری تغییرناپذیر و بازیابی سریع هر دو توسط SLA های تضمین شده ذخیره سازی سایبری Infinidat پشتیبانی می شوند. برخلاف سایر فروشندگان ذخیره سازی، Infinidat فناوری امنیت سایبری شما را تضمین می کند. هنگامی که یک مجرم سایبری از خط دفاعی یک شرکت عبور می کند، همه چیز در مورد انعطاف پذیری و قابلیت بازیابی داده ها است، که بر اساس یک نسخه خوب شناخته شده از داده ها ساخته می شود، که Infinidat به شما کمک می کند تا با اتوماسیون راحت تر آنها را شناسایی کنید و در یک پزشکی قانونی امن و محصور قرار دهید. محیط. حمله سایبری باطل شده است.

Infinidat با نرم‌افزار انعطاف‌پذیری ذخیره‌سازی سایبری InfiniSafe بر روی پلتفرم InfiniBox، InfiniBox SSA II و InfiniGuard انعطاف‌پذیری سایبری خود را ارائه می‌کند تا مجموعه کاملی را در بر بگیرد. InfiniSafe عکس های فوری غیرقابل تغییر داده ها، محیط پزشکی قانونی محصور شده، شکاف هوای منطقی و بازیابی تقریباً آنی داده ها را با هم ترکیب می کند.

اریک هرتزوگ.

برای اطلاعات بیشتر با Infinidat، [email protected] تماس بگیرید، www.infinidat.comمنبع: https://www.securitysa.com/18687R

Infinidat از طریق فناوری InfiniSafe قابلیت انعطاف پذیری ذخیره سازی سایبری را در راه حل های InfiniBox و InfiniGuard خود فراهم می کند. رویکرد Infinidat به مشتریان کمک می‌کند تا به جای واکنش‌پذیری، به سمت فعال بودن سرعت ببخشند. انعطاف پذیری ذخیره سازی سایبری به یک شرکت امکان می دهد یک حمله باج افزار را باطل کند. بدون باج، بدون اختلال.

مهار قابلیت تشخیص الگوی غیرعادی

شرکت‌ها و ارائه‌دهندگان خدمات به‌طور فزاینده‌ای به دنبال راه‌حل‌هایی با قابلیت استقرار و استفاده آسان هستند که نیازهای آنها را برای انعطاف‌پذیری ذخیره‌سازی سایبری و فناوری‌های امنیتی یکپارچه برآورده می‌کند. آنها نه تنها اتوماسیون، بلکه سطح بعدی را با اتوماسیون خودکار می خواهند. کاربران نهایی دیگر تنظیمات پیچیده را نمی خواهند. آن‌ها می‌خواهند بتوانند به سرعت و کارآمد به محیط‌های پزشکی قانونی دسترسی داشته باشند و وقتی نوبت به بازیابی داده‌ها می‌رسد، انتظار دارند دو یا سه کلیک برای تکمیل کار انجام شود.

یافتن یک کپی خوب شناخته شده با انتخاب نامزدهای بالقوه برای بازیابی در یک محیط پزشکی قانونی حصاردار انجام می شود. آخرین کاری که می خواهید انجام دهید این است که فقط شروع به بازیابی داده هایی کنید که بدافزار یا باج افزار در آن نفوذ کرده است.

به عنوان یک رهبر در بازار ذخیره سازی سازمانی، شاهد پنج روند ذخیره سازی در سال 2023 هستیم. با نگاهی به آینده، سال 2023 به عنوان یک سال هیجان انگیز در بازار ذخیره سازی شکل می گیرد.

Infinidat قادر است قابلیت تشخیص الگوی غیرعادی را از طریق مشارکت ما با فروشندگان پشتیبان ارائه دهد. اکوسیستم شرکای ما ما را قادر می سازد تا توانایی انجام اسکن در فضای ذخیره سازی ثانویه را به مشتریان ارائه دهیم. توانایی Infinidat برای گردآوری راه حل ها و قابلیت های مکمل برای مشتریان و شرکای سازمانی ارزش ایجاد می کند. از آنجایی که این یک حوزه در حال تکامل از فناوری است، با افزایش تقاضای مشتریان و نیاز بازار به نسخه‌های مختلف این نوع اسکن، ما تصور می‌کنیم که Infinidat برای سال‌های آینده در این فضا بازی کند و به پیشرفت راه‌حل‌های ذخیره‌سازی سازمانی خود ادامه دهد.

Infinidat راه‌حل‌های ذخیره‌سازی را توسعه داده است که کاملاً با راه‌حل‌ها و استراتژی‌های امنیت سایبری که معمولاً برای محافظت از شرکت‌ها و همچنین ارائه‌دهندگان میزبانی ابری، ارائه‌دهندگان میزبانی مدیریت شده و ارائه‌دهندگان خدمات مدیریت شده استفاده می‌شوند، همسو می‌شوند. Infinidat و شرکای آن از نزدیک با CIOها و CISOها، همراه با دیگر رهبران و مدیران فناوری اطلاعات همکاری می‌کنند تا ذخیره‌سازی انعطاف‌پذیر سایبری را به بخشی کلیدی از استراتژی جامع امنیت سایبری تبدیل کنند، شکاف‌های آسیب‌پذیر را برطرف کرده و داده‌ها را در برابر حملات سایبری ایمن کنند.

حتی اگر نقطه پایانی شما یا امنیت شبکه شما یک یا دو بار مجرمان سایبری را بیرون نگه دارد، مطمئناً مواقعی وجود خواهد داشت که از آن عبور کنند. هنگامی که این اتفاق می افتد، یکی از چیزهای حیاتی برای یک تیم فناوری اطلاعات این است که یک کپی خوب شناخته شده از داده ها و بازیابی سریع را انجام دهد. استفاده از غیرقابل تغییر بسیار مهم است [unchangeable] یک عکس فوری از داده ها برای اطمینان از اینکه داده ها در معرض خطر قرار نگرفته اند. به عبارت دیگر می توان به داده ها اعتماد کرد.

تقاضا برای سهولت استقرار ذخیره سازی سایبری و انعطاف پذیری

کاربران از رویکرد Infinidat set-it-and-forget-it برای ذخیره سازی سایبری سود می برند. InfiniSafe به راحتی قابل استقرار و استفاده آسان است. Infinidat فرآیندی را که از طریق آن شرکت ها می توانند انعطاف پذیری ذخیره سازی سایبری را به زیرساخت های خود تزریق کنند، به طور اساسی ساده کرده است.

همگرایی امنیت سایبری و ذخیره سازی

در سال 2023 شاهد ظهور روند گسترده‌تری در مورد اسکن سایبری با قابلیت تشخیص الگوی غیرعادی، به‌ویژه در ذخیره‌سازی ثانویه هستیم. در درازمدت، شاهد گسترش فضای ذخیره‌سازی اولیه در آینده هستیم 23 سال. این اسکن سایبری ابزار دیگری در کیف ابزار ادمین ذخیره‌سازی، همراه با انعطاف‌پذیری سایبری است تا به طور فعال زیرساخت داده‌ها را برای مدیریت پیچیدگی و فریب‌کاری روزافزون حملات سایبری تقویت کند. چه برای پول، چه قدرت یا سرگرمی های منحرف، این حملات برای از بین بردن کسب و کار شما طراحی شده اند.

برای فعال کردن سازمان‌ها برای فعال کردن استراتژی همگرا برای امنیت سایبری و ذخیره‌سازی، Infinidat راه‌حل‌های پیشرفته تاب‌آوری سایبری را ارائه می‌کند که با فناوری InfiniSafe خود، امنیت را در هر جنبه‌ای از ذخیره‌سازی زیرساخت داده سازمانی ایجاد کرده است.

بهبودی تقریباً آنی از یک حمله سایبری

مردم اغلب فکر می کنند که انعطاف پذیری ذخیره سازی سایبری فقط در مورد پشتیبان گیری از داده ها است. که درست نیست. انعطاف پذیری ذخیره سازی سایبری بیشتر از پشتیبان گیری است. این یک تمایز مهم است که نشان دهنده روند سال آینده است، زیرا مجرمان سایبری هوشمند نه تنها به مجموعه داده های ثانویه شما، مانند پشتیبان گیری، حمله می کنند، بلکه به مجموعه داده های اصلی شما نیز حمله می کنند. با درک این واقعیت، شرکت‌ها و ارائه‌دهندگان خدمات وارد سال جدید می‌شوند و سطوح جدیدی از انعطاف‌پذیری ذخیره‌سازی سایبری را به محیط‌های ذخیره‌سازی اولیه و ثانویه خود تزریق می‌کنند.

توسط اریک هرتزوگ، مدیر عامل شرکت Infinidat.

سوال این نیست که “اگر” سازمان شما قرار است با یک حمله سایبری مورد حمله قرار گیرد، سوال این است که “چه زمانی” و “هر چند وقت یکبار”. سازمان شما مورد حمله قرار خواهد گرفت و ممکن است چندین بار مورد حمله قرار گیرد. در آن مرحله، این موضوع است که چگونه به آن حمله پاسخ می دهید. انعطاف‌پذیری سایبری یکی از مهم‌ترین و مورد نیاز شرکت‌های امروزی برای مبارزه با حملات سایبری در کل انبار و زیرساخت داده است.

CIOها و CISOها همچنان می دانند که اگر فضای ذخیره سازی را با امنیت سایبری ترکیب نکنند، در استراتژی امنیت سایبری شرکت خود یک شکاف ایجاد می کنند. رهبران فناوری اطلاعات به محافظت از شبکه و نقاط پایانی، استقرار فایروال ها و نگاه کردن به لایه برنامه عادت دارند. با این حال، تمام داده های آنها به ذخیره سازی ختم می شود.

روندهای ذخیره سازی برای سال 2023

شماره 1 2023 زیرساخت فناوری اطلاعات

انعطاف پذیری سایبری برای ذخیره سازی اولیه و ثانویه

تغییری در بازار شرکت‌ها از واکنش‌پذیری – انتظار برای حمله مجرمان سایبری و سپس انجام کاری در مورد آن – به آماده‌سازی فعال برای بازیابی، شبیه به بازیابی فاجعه وجود دارد. شرکت‌ها معمولاً طرح‌های پیچیده‌ای برای بازیابی بلایا و اقدامات تداوم کسب‌وکار دارند. آگاهی فزاینده ای وجود دارد که «طرح های فاجعه سایبری» باید با مجموعه ای مناسب از قابلیت ها برای شروع و اجرای بازیابی سریع اجرا شود.