روندها در صنعت پروتکل برای سال 2023 – شماره 8 2022

همانطور که واضح است، تنها محدودیت در هر بحث در مورد روندهای سال آینده یا آینده بلندمدت، تخیل کارآفرین و مشکلی است که او می خواهد حل کند. با این حال، نوآوری تنها زمانی موفق است که مشکلی را حل کند. به یاد داشته باشید، تکنولوژی برای بهتر کردن زندگی وجود دارد. این شعار در پارکت بوده است و به همین دلیل است که ما توانسته ایم بازار پارکینگ در آفریقای جنوبی را هم برای صاحبان املاک یا مدیران املاک و هم برای مشتریان مختل کنیم و دوباره تصور کنیم – زیرا چه سیستم ابری باشد، چه اتوماسیون یا تشخیص ویدیو، از فناوری برای حل یک مشکل استفاده می شود.منبع: https://www.securitysa.com/18280R

واقعیت مجازی و افزوده

با نزدیک‌تر کردن لنز به جایگاه امروزی، احتمالاً شاهد ادامه روندهای زیر خواهیم بود: محاسبات ابری، داده‌های بزرگ و هوش مصنوعی، اتوماسیون، اینترنت اشیا، واقعیت مجازی و افزوده، و پلت‌فرم‌های مدیریت دارایی پیچیده‌تر.

قبلاً (و هنوز هم در بیشتر پارک‌ها امروزی)، راننده در پارکی ظاهر می‌شد، دکمه‌ای را فشار می‌داد و یک بلیط سفید کوچک دریافت می‌کرد. این راننده سپس در اطراف پارکی به دنبال یک خلیج باز رانندگی می کرد. برخی از پارک ها از نشانگرهای کوچک قرمز و سبز برای باز بودن یا باز بودن پارکینگ استفاده می کنند. آن شخص ماشین خود را پارک می کرد و می رفت کار خود را انجام دهد.

پارکت این روند را تغییر داده است. ماشین بالا می رود، دوربین ها شماره پلاک را تشخیص می دهند و بوم باز می شود. راننده می‌داند که پارکینگ باز وجود دارد، زیرا برنامه در زمان واقعی کار می‌کند. آنها پارک می‌کنند، کارشان را تکمیل می‌کنند و می‌روند، رونق در هنگام خروج باز می‌شود، در حالی که کارتشان برای زمان استفاده شده شارژ می‌شود. این نه تنها تجربه مشتری را به میزان قابل توجهی بهبود می بخشد، بلکه به صاحبان املاک اجازه می دهد تا در فضای باز پارکینگ درآمد کسب کنند و در عین حال زمان و مدیریت منابع مورد نیاز برای اجرای موثر پارکید را به شدت کاهش دهند.

تصویر بلندمدتی که این نوید ارائه می دهد، تصویری است که در آن گداخت هسته ای پاک و پاک، قدرت تقریبا بی حد و حصری را فراهم می کند – کالایی که تقاضای زیادی دارد و تامین امنیت آن در آفریقای جنوبی به طور فزاینده ای دشوار می شود. فقط آینده ای را تصور کنید که در آن توسعه ها، املاک مسکونی، املاک تجاری، همگی از قدرت کافی، قابل اعتماد و پاک استفاده کنند.

این را می توان روی سرش چرخاند. امروزه، سرمایه‌گذاران نهادی و خرد به ابزارهایی دسترسی دارند که آنها را قادر می‌سازد تا در عرض چند دقیقه بخش‌ها، صنایع و مناطق را تجزیه و تحلیل کنند و بینش‌های بیشتری را نسبت به قبل به آن‌ها بدهد. سرمایه گذاران املاک دیگر نیازی به تکیه بر سخنان یک نماینده املاک ندارند. آنها می توانند داده ها را برای خود ببینند.

اینترنت اشیا

با تکامل فعلی proptech، درک روندهای کلیدی صنعت برای سال 2023 بسیار مهم است، در حالی که درک این نکته ضروری است که ماهیت فناوری به این معنی است که همه چیز ممکن است سریعتر از حد انتظار تکامل یابد یا مسیر را کاملاً تغییر دهد – همه در جستجوی ارائه یک مورد تجاری متقاعد کننده و بهبود مدیریت اموال

بیایید به خوبی به آینده نگاه کنیم. پیشرفت اخیر دانشمندان در ایالات متحده، امیدهایی را برای پیشرفت حیاتی در انرژی پاک ایجاد کرده است. دانشمندان توانستند از همجوشی هسته ای انرژی تولید کنند که با شکافت هسته ای که در حال حاضر در نیروگاه های هسته ای یافت می شود متفاوت است.

اینترنت اشیا (IoT) برای مدت طولانی موضوع داغ بوده است. در ساده ترین توضیح: حسگرهای کوچکی را روی تقریباً هر چیزی تصور کنید که داده های بلادرنگ را برای نظارت، پیش بینی، واکنش یا مدیریت محیط فیزیکی ارائه می دهد. قبل از وقوع بحران به مالک ملک هشدار داده می‌شود، مانند زمانی که ماشین‌هایی که بوم‌ها را راه‌اندازی می‌کنند نیاز به سرویس دارند، یا زمانی که فشار در لوله‌کشی به سطوح خطرناک افزایش یافته است. منابع برای مدیریت دارایی‌ها زمانی می‌توانند مستقر شوند که هر هشداری از خوانش‌های هم‌زمان از آستانه‌های از پیش تعیین‌شده فراتر رود. پارکدها می توانند در ساختمان های هوشمند و شهرهای هوشمند ادغام شوند. این آینده بسیار نزدیکتر از آن چیزی است که بسیاری فکر می کنند.

شاید یکی از هیجان انگیزترین چیزهایی که کلان داده ها را قادر می سازد، تجزیه و تحلیل پیش بینی کننده باشد. صاحبان املاک می توانند میزان استفاده از ابزارهای برقی را تجزیه و تحلیل کنند و ساعت و روز دفعه بعد که افزایش می یابد را پیش بینی کنند. به طور مشابه، آنها می توانند ترافیک پیاده یا وسیله نقلیه را بر اساس داده های تاریخی و بلادرنگ تجزیه و تحلیل کنند و به منظور مدیریت دقیق و کارآمد ظرفیت، صرفه جویی در زمان و هزینه، و همچنین بهبود تجربه کاربر و مشتری، نوسانات و نوسانات را پیش بینی کنند. از سوی دیگر، گزارش‌دهی به آینده سرازیر شده است که ارزش بسیار زیادی برای رهبران و سهامداران کسب‌وکار فراهم می‌کند.

در طرح بزرگ تر، مفهوم کلان داده هنوز جدید است. در حالی که چند سال پیش نظرات و گرایش‌ها در مورد پتانسیل داده‌های بزرگ صحبت می‌کردند، امروزه با تکامل سخت‌افزار و نرم‌افزار، اثبات مفاهیم را می‌توان در همه جا یافت.

Proptech در حال تغییر شکل بازارهای املاک و مستغلات تجاری و خصوصی است و احتمالاً به ایجاد اختلال در نحوه انجام کارها برای نسل‌ها ادامه خواهد داد. با اختلاط املاک و مستغلات با فناوری برای بهینه سازی صنایع، ایجاد صنایع جدید، و ایجاد کارایی یا قابلیت هایی که درآمدزایی را بهبود می بخشد، چیزی به اندازه مفهوم پارکینگ بر سر آن قرار گرفته است.

توسط جاشوا رافائل، بنیانگذار و مدیر اجرایی پارکت.

روند در صنعت پروتکل برای سال 2023

شماره 8 2022 اخبار

همه گیر بدون شک استفاده از VR را تسریع کرد و فناوری بخش املاک را مختل کرده است. رندرهای سه بعدی و تورهای واقعیت مجازی، جلسات بازاریابی و تعاملی را به سطح کاملاً جدیدی رسانده است. Proptech بدون شک به نوآوری در این زمینه ادامه خواهد داد، اما در دنیای دیگری است که این مهم ترین خواهد بود. نمایندگان املاک، مدیران املاک، ارائه دهندگان خدمات و حتی مشتریان از VR برای خرید ملک مجازی، مدیریت املاک مجازی و تعامل با املاک مجازی در متاورس استفاده خواهند کرد.

این نام بازی در proptech است و در مناطق بیشتری مستقر خواهد شد. از آژانس‌های املاک، دلال‌ها، صاحبان املاک، تا مدیران املاک و دیگران، وظایف زمان‌بر که در گذشته زمان زیادی را به خود اختصاص می‌دادند، همچنان خودکار خواهند بود. ارتباطات، بازاریابی، قراردادهای الکترونیکی، حتی بستن معاملات و موارد دیگر، همچنان خودکار خواهند بود زیرا ماشین‌ها کارهای روزمره بیشتری را بر عهده می‌گیرند تا سرمایه انسانی بتواند برای صرف زمان ارزشمند و خلاقیت برای ایجاد تمایزهای تجاری متقاعدکننده به کار گرفته شود.

درست مانند هر جنبه دیگری از زندگی کاری و خانگی، دیجیتالی شدن به محاسبات ابری دلالت دارد. علاوه بر افزونگی و دسترسی – تا زمانی که اتصال وجود دارد – مقیاس را در سطحی که قبلا غیرممکن بود امکان پذیر می کند. یک برنامه کاربردی در فضای ابری می‌تواند ورودی‌های متفاوت بزرگ را از هر نقطه از جهان، تقریباً در زمان واقعی مدیریت کند. از آژانس‌های املاک خصوصی و تجاری گرفته تا نمایندگان مدیریت، و انبوهی از ارائه‌دهندگان خدمات واسطه‌ای، انتظار دارند که همچنان شاهد جذب گسترده و انتقال به فضای ابری باشیم.

همانطور که یادگیری ماشین و هوش مصنوعی – وابسته به داده های بزرگ – تکامل می یابد، ما همچنان شاهد نوآوری در استفاده از دستیارهای مجازی، تجزیه و تحلیل احساسات چهره و صدا و موارد دیگر خواهیم بود. در مورد آن فکر کنید، اگر هوش مصنوعی می تواند موسیقی اصلی را به دستور بسازد یا از هر چیزی که می توانید تصور کنید تصویر بکشد، استفاده از دستیارها در برنامه های تجاری و مدیریت دارایی تقریباً بی پایان است.

تمام هدف نوآوری بهتر کردن زندگی است. اختراع چرخ، یا کمباین، یا هواپیما، یا – در مورد ما – گنجاندن تشخیص شماره پلاک در مدیریت پارکینگ را در نظر بگیرید، به طوری که بتواند با یک پلت فرم نرم افزاری صحبت کند و به طور خودکار بوم را برای اتومبیل ها در هنگام ورود به پارک ها افزایش دهد. در تشخیص شماره مجوز از ورودی برنامه. فناوری زندگی و تجارت را آسان تر، بهتر و کارآمدتر می کند.

پردازش ابری

اتوماسیون

وقتی زمان خروج فرا می رسید، فرد دستگاهی پیدا می کرد و کارت را وارد می کرد. اگر کار نکرد یا مشکلی وجود داشت، باید یک دکمه را فشار داده و منتظر بمانند تا با اپراتور صحبت کنند تا مشکل حل شود. سپس آن‌ها پول نقد یا کارت را پرداخت می‌کردند و یک فرصت پنجره برای پیاده‌روی تا ماشینشان و رسیدن به خروجی پارک دارند. آنها کارت را در دستگاهی در خروجی وارد می‌کردند و بوم بالا می‌رفت و به آنها اجازه می‌داد رانندگی کنند. در پارکادهای دیگر، شخصی در خروجی نشسته بود، پول را می گرفت و بوم را بالا می برد.

اطلاعات بزرگ