رویدادهای CPD رایگان | امنیت حرفه ای


سازنده سیستم های ایمنی جانی مبتنی بر ویگان، C-TEC، در حال راه اندازی مجموعه دیگری از رویدادهای آموزشی رایگان CPD است. هدف آنها هر کسی است که در بخش ایمنی آتش سوزی، مسکن، مشاوره یا ارزیابی ریسک کار می کند و آخرین قوانین، فناوری و روندها را پوشش می دهد.

ارزش چهار ساعت زمان توسعه حرفه ای مستمر، در هفت مکان در سراسر بریتانیا از سپتامبر تا نوامبر 2022 برگزار خواهد شد و دارای ویژگی های زیر است:

– راه حل های یکپارچه اعلام حریق برای ساختمان های مسکونی مرتفع؛
– راهنمای سیستم های هشدار تخلیه BS 8629-2019؛
– کاهش آلارم های کاذب – چگونه نوع، مکان و تنظیمات آشکارسازهای آتش می تواند به طور قابل توجهی بروز آلارم های ناخواسته را کاهش دهد. و
– راه حل های کمک شنوایی: مسیری برای انطباق با قانون برابری

هر کدام از ساعت 10 صبح تا 15 بعد از ظهر با شروع ثبت نام از ساعت 9:30 صبح انجام می شود. نوشیدنی و ناهار نیز ارائه خواهد شد.

اندی گرین، مدیر بازاریابی C-TEC، گفت: “ما از راه اندازی مجموعه دیگری از رویدادهای CPD که به گونه ای طراحی شده اند که برای هر کسی که درگیر مشخصات و نصب سیستم های ایمنی زندگی هستند، به ویژه متخصصان مسکن، مهندسان آتش نشانی و مشاوران، جالب باشد، خرسندیم. انتظار می رود تقاضا زیاد باشد، بنابراین به هر کسی که علاقه مند است توصیه می کنیم که علاقه خود را به سرعت ثبت کند.

مکان ها عبارتند از: کاردیف، گلاسکو، لندن، ویگان، برادفورد، بلفاست و بیرمنگام. برای رزرو مکان (به شرط در دسترس بودن)، مراجعه کنید www.c-tec.com.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/training/free-cpd-events/