رویدادهای MIPS | امنیت حرفه ای


دالمایر حامی طلایی در اجلاس شرکای Milestone امسال (MIPS) است. توسعه دهنده نرم افزار مدیریت ویدئو، MIPS را در دبی (از 11 تا 13 اکتبر) و مینیاپولیس (24 تا 26 اکتبر) اجرا می کند.

شرکای Milestone می توانند در مورد دوربین های Panomera و Domera سازنده آلمانی و استفاده از سیستم ها با نرم افزار مدیریت ویدیو Milestone XProtect اطلاعات بیشتری کسب کنند.

با ثبت اختراع پانومتر دوربین‌ها، تصاویر حداکثر از هفت حسگر جزئیات و یک حسگر نمای کلی ترکیب می‌شوند تا تصویر کلی با وضوح بالا از فضای شی را تشکیل دهند. سازنده اضافه می کند که این نیاز به تغییر زمان گیر و گیج کننده بین پرسپکتیو دوربین و جستجوهای غیر ضروری در نقشه های ساختمان و محیط را از بین می برد.

تعداد دوربین های مورد نیاز و همچنین تعداد صفحه هایی که باید مشاهده شوند چندین برابر کاهش می یابد. اپراتورهای XProtect اکنون می‌توانند همه «زیر ماژول‌ها» را هر چند وقت یکبار که دوست دارند از طریق رابط کاربری باز کرده و مرتب کنند و همزمان روی هر تعداد ناحیه در زیر ماژول‌ها زوم کنند. در عین حال، صفحه نمایش کلی با وضوح بالا همیشه حفظ می شود. این مزیت مربوط به ترکیب یک دوربین مگاپیکسلی با هر تعداد PTZ “مجازی” با وضوح بالا است.

گنبد Dallmeier Domera دارای وضوح تا 4K، تجزیه و تحلیل ویدیوی هوش مصنوعی یکپارچه و همچنین تنظیم سه محوره قابل کنترل از راه دور با RPoD Dallmeier (گنبد موقعیت یابی از راه دور) و یک سیستم ساختمانی مدولار با بیش از 300 نوع محصول قابل تصور است. این شرکت محصول اضافه می‌کند که LEDهای تطبیقی ​​مادون قرمز (IR) و نور سفید حلقه LED Dual Matrix که در خارج از حباب نصب شده است، کیفیت تصویر را در شب تضمین می‌کند. این همچنین نگه داشتن عنکبوت ها را دشوارتر می کند و منجر به انعکاس نور به میزان قابل توجهی (مانند خراش) می شود.

در Milestone Marketplace، مشتریان و شرکا می توانند به پلاگین Dallmeier Panomera دسترسی پیدا کنند و در مورد ادغام در Milestone XProtect اطلاعات کسب کنند.

بازدید کنید www.panomera.com.

شرکت های Milestone Systems و Dallmeier به طور جداگانه در کنگره جهانی Smart City Expo 2022 در بارسلون از 15 تا 17 نوامبر شرکت می کنند.

در آخرین به‌روزرسانی محصول نرم‌افزار مدیریت ویدیوی Milestone System XProtect 2022 R2، Milestone مدیریت و نظارت بر حوادث را با کلیک یک دکمه معرفی می‌کند، نسخه Essential+ XProtect را در AWS Marketplace ارائه می‌کند و تشخیص پلاک خودرو شامل تشخیص سبک می‌شود. بسته به نوع پلاک کشور، کاربران می توانند کامیون ها را از خودروهای شخصی یا حتی ماشین های پلیس، لیموزین ها، کامیون ها و اتوبوس ها را از یکدیگر تشخیص دهند.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/commercial-security/mips-events/