رویداد رهبری فکر 2023 | امنیت حرفه ای


LMS Security اخیراً میزبان رویداد سالانه رهبری فکری 2023 خود در روز پنج‌شنبه، 29 ژوئن بود. این رویداد، در یکی از مکان‌های Balls Brothers در لندن، متخصصان از پیشینه‌های مختلف را گرد هم آورد تا در Protect Duty پیشنهادی تحقیق کنند و توصیه‌های عملی را به مسئولین ارائه دهند. حفاظت از “مکان های در دسترس عموم”.

در مرکز این رویداد بحث پیرامون وظیفه حفاظتی، که به آن قانون مارتین نیز گفته می شود، بود، کمپین چنین قانونی که ناشی از حمله تروریستی منچستر آرنا در 22 می 2017 و منجر به کشته شدن 22 نفر از جمله 29 نفر شد. -مارتین هت فیگن موری OBE، مادر مارتین، سفر الهام بخش و صمیمانه خود را با حمایت از تغییر قانون به اشتراک گذاشت. نمایندگان همچنین از همکار مبارز و افسر ارشد سابق پلیس ضد ترور، نیک آلدوورث، در مورد خطر برای حل و فصل، که بینش هایی را در مورد جنبه های قانونی وظیفه حفاظت، از جمله جدول زمانی، الزامات، و روند تصویب قانون ارائه کرد، شنیدند.

کریس مدرست-کاکسورث، رئیس بیمه اتکایی تروریسم Pool Re Solutions، الزاماتی را که می تواند در مکان ها برای مطابقت با استانداردهای امنیتی جدید و افزایش یافته تحت قوانین پیشنهادی اعمال شود برجسته کرد. تروریسم (حفاظت از اماکن) پیش نویس لایحه، به آنها کمک می کند در صورت بروز حادثه از پرداخت حق بیمه یا رد مطالبات خودداری کنند.

شرکت کنندگان این فرصت را داشتند تا از طریق یک تور خصوصی با راهنما (تصویر) برج لندن را کاوش کنند. از نکات مهم این شب می‌توان به تماشای مراسم کلیدها و تجربه باشگاه سربازان یئومان اشاره کرد.
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/news/case-studies/thought-leadership-event-2023/