رویداد مجلس اعیان | امنیت حرفه ای


مهارت برای امنیت رویداد حمایت مالی در مجلس اعیان در تاریخ 23 مه در این صفحه نمایش داده می شود نسخه چاپی جولای از مجله امنیتی حرفه ای، که می توانید آن را به عنوان یک صفحه تلنگر در وب سایت مجله بخوانید.

گفتگوهای مهم زیادی در مورد چالش های پیش روی صنعت امنیت وجود داشت – بحران مهارت ها، فقدان مسیرهای شغلی، استخدام و حفظ، و عدم پیوستن افراد جدید. در حالی که این نکات تامل قبلاً به چیزهای بزرگی منجر شده است – به ویژه سرمایه گذاری 200 هزار پوندی در فعالیت های خیریه در این بخش برای کمک به مقابله با این چالش های کلیدی – هنوز کارهای بیشتری در سطح فردی باید انجام شود. شرکت استخدامی آتش نشانی و امنیتی Zitko Group توسط مدیر عامل و بنیانگذار آنها جورج زیتکو در این رویداد (تصویر بیرون) نمایندگی شد و او زمان صرف شده خود را برای حضور در این مراسم بسیار تکان دهنده دید.

علیرغم اینکه جورج در ابتدا در یک شهرک شهرداری لندن زندگی می کرد، راه خود را برای یادگیری در یکی از بهترین مدارس خصوصی در کشور از طریق کمک برنامه مکان های کمکی با بودجه دولت (که در سال های 1980-1997 اجرا می شد) پیدا کرد. در نتیجه، جورج ناگهان در مسیر دیگری در زندگی قرار گرفت – او در وست مینستر بزرگ شد، به مدرسه رفت که شبیه مجلس پارلمان بود، و حتی اولین سیگارش را در چشمان بیگ بن دود کرد. همه چیزهایی که بدون چنین طرحی مانند یک دنیای رویایی به نظر می رسید. در حالی که در آن زمان می‌دانست که فرصتی که به او داده شده است عالی است، تنها با گذشت سال‌ها بود که واقعاً شروع به قدردانی از فرصتی که به او داده شد و تأثیری که چنین طرحی می‌تواند برای مردم داشته باشد، کرد.

سه سال پیش، گروه زیتکو ابتکار عمل خود را برای مقابله با کمبود مهارت و عدم تنوع در صنعت آتش نشانی و امنیت – استعداد Zitko معرفی کرد. از طریق استفاده از روش‌های ارزیابی فناوری و مدرن و تبلیغاتی بدون جنسیت، آنها مأموریت دارند تا استعدادهای تازه را در این صنعت به کار گیرند و تا حد امکان به افراد زیادی نه تنها یک شغل موفق بلکه یک حرفه مادام العمر بدهند. آنها به همکاری با شرکای خود، اعم از جدید و قدیم، ادامه می دهند تا زمینه لازم برای اجرای چنین طرح هایی را در کسب و کار مشتریان خود فراهم کنند و به نوبه خود فرصت های بیشتری را برای کسانی که ممکن است در غیر این صورت از دست داده باشند، ایجاد کنند. در حالی که گروه Zitko به دستاوردهای Talent تا کنون افتخار می کند، آنها اذعان می کنند که هنوز فضای بسیار بیشتری برای بهبود با EDI در صنعت وجود دارد و آنها به نقش خود در پیشرفت آن برای دسترسی به صنعت برای همه ادامه خواهند داد.

در اینجا چیزی است که جورج در مورد شب خود در مجلس اعیان برای رویداد مهارت‌ها برای امنیت گفت:

بازگشت به وست مینستر و مجلس اعیان دیشب برای رویداد حمایت مالی مهارت‌ها برای امنیت بسیار جالب و در حد کمی احساسی بود، حتی بیشتر از آن که من به‌عنوان صاحب کسب‌وکار در آن شرکت کردم و با بسیاری از سهامداران کلیدی در مورد چگونگی حل مشکلات خود صحبت کردم. کمبود مهارت ها با جذب گروه های جدید و متنوع از استعدادها. راه درازی در پیش است، اما گام های بزرگی در حال حاضر برداشته شده است، و من خوشحالم که بگویم که ما در حال کار بر روی تعدادی از مشارکت های جدید در این زمینه هستیم!
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/news/training/house-of-lords-event/