رگال شراکت جدید را اعلام کرد – شماره 4 2023 – Regal Distributors SA

و بیش از امنیت فیزیکی، Genetec همچنین استراتژی هایی را برای جلوگیری از حملات سایبری به سیستم های امنیتی ارائه می دهد. اینها عبارتند از امنیت در لبه، رمزگذاری، احراز هویت و مجوز.

8. آموزش و گواهی محصول.

تیم Regal Projects مجموعه ای از خدمات دارد که امتحان شده، قابل اعتماد و کامل شده است. این شامل:

3. نمایش محصول و اثبات مفاهیم.

از طریق پلت فرم هم‌زمان Genetec، هشدارهای کاذب کاهش می‌یابد، کارایی بهبود می‌یابد، و امنیت با اطلاعات مبتنی بر نقش حیاتی که با کلیک یک دکمه در دسترس است، مبتنی بر داده‌ها می‌شود. علاوه بر این، فناوری هوش مصنوعی قدرتمند Hanwha Vision بر روی زمین نظارت می‌کند و افراد، وسایل نقلیه، چهره‌ها و پلاک‌ها را شناسایی و طبقه‌بندی می‌کند، همچنین در زمان واقعی. سیستم Hanwha Vision این داده‌ها را برای تفسیر و تجزیه و تحلیل به مرکز امنیتی Genetec ارسال می‌کند و قدرت حفاظت و پیشگیری را به دست صاحب پروژه می‌دهد.

Genetec بدون شک پیشرو جهان در سیستم های مدیریت ویدئو است. علاوه بر این که این مشارکت یک پر دیگر در کلاه نسبتا بزرگ آنها است، به ریگال اجازه می دهد تا راه حل های تیم پروژه های خود را گسترش دهد. Genetec با قابلیت منحصربه‌فرد خود برای یکسان کردن فعالیت‌ها، عملکردها و داده‌های امنیتی فیزیکی، و تقویت شده توسط فناوری پشت شرکای موجود Regal، زمینه بازی را بین جنایتکار و نگهبان هموار می‌کند.

1. مشاوره قبل از فروش.

داشتن یک دید پرنده از داده های نظارتی شما، با قابلیت بررسی جزئیات به دست آمده از طریق راه حل های امنیتی متصل، یک تغییر بازی برای اپراتورهای امنیتی، شرکت ها و حتی افسران روی زمین است. فناوری پشت Genetec، که به تازگی Regal Security را به عنوان شریک توزیع خود در آفریقای جنوبی منصوب کرده است، ابزاری برای انجام این کار فراهم می کند.

نه دلیل برای انتخاب تیم Regal برای پروژه بعدی

Regal به‌عنوان یک ارائه‌دهنده کلی راه‌حل‌های امنیتی، می‌تواند راه‌حل‌های امنیتی یکپارچه و پیشرفته را با امثال Hanwha Vision، DMP، IDEMIA و OPTEX، و همچنین ذخیره‌سازی داده با کیفیت بالا از Seagate، با VMS قدرتمند Genetec، Security Center 5.11 ارائه دهد. همین پلتفرم ویژگی‌های پیشرفته‌ای مانند تجزیه و تحلیل ویدیویی، تشخیص نفوذ و مدیریت حوادث را ارائه می‌دهد، سیستم‌های امنیتی، افسران و مدیران را قادر می‌سازد تا پیش از تشدید تهدیدات احتمالی به طور فعال پاسخ دهند.


منبع: https://www.securitysa.com/19486R

و در نهایت، دلیل شماره نه: Regal به عنوان یک شریک پیشرو در صنعت و راه حل های پایان به انتها، به توسعه روابط با شرکت های همفکر خود می بالد که به اندازه Regal به موفقیت یک پروژه متعهد هستند.وام)

4. طراحی سیستم یکپارچه.

7. پشتیبانی فنی بی نظیر.

5. پیکربندی قبل از تحویل.

Collier می افزاید: “آخرین همکاری های رگال، Hanwha Vision و Genetec، ما را در موقعیت غبطه انگیزی قرار می دهد که بتوانیم به پروژه های جدید خدمات رسانی کنیم، به تکامل پروژه های موجود کمک کنیم و اطمینان حاصل کنیم که پروژه های قدیمی به بالاترین عملکرد ارتقا می یابند.” “تعهد ما در Regal این است که به مشتریان خود در موفقیت کمک کنیم، و در انجام این کار، تیم پروژه های ما متعهد به ارائه راه حل های امنیتی جامع، مقرون به صرفه و متناسب با هدف برای طیف گسترده ای از پروژه ها است.”

مایکل کولیر، رئیس می گوید: “با بیش از 30 شعبه در سراسر آفریقای جنوبی که از طریق آنها می توانید به بیش از 4500 محصول امنیتی دسترسی داشته باشید، و یک تیم فنی بسیار ماهر و آگاه برای تماس با آنها، تیم Regal Projects اعتماد مغزهای امنیتی برای هر پروژه ای است.” مدیریت محصول در Regal Security. چه به دنبال ایمن سازی یک زمین گلف، یک پارک تجاری تجاری، یا حتی یک شهرک مسکونی باشید، ما می توانیم راه حلی بسازیم که پاسخگوی نیازهای فعلی باشد، خطرات را برطرف کند و برای هر اتفاقی که ممکن است در آینده رخ دهد، مقیاس پذیر باقی می ماند.

2. ارزیابی سایت.

ریگال شراکت جدیدی را اعلام کرد

شماره 4 2023 دوربین مدار بسته، نظارت و مانیتورینگ از راه دور

6. راه اندازی در محل.