زره بدن مقاوم در برابر چاقو تایید شده


گروه PPSS گزارش می دهند که آنها اولین زره بدن مقاوم در برابر خنجر را با گواهینامه EN ISO 20471:2013 در بریتانیا طراحی کرده اند. این به این معنی است که پوشندگان امنیتی دیگر نیازی به پوشیدن جلیقه های محافظ روی زره ​​بدن که معمولاً استفاده می شود، در مکان هایی که چنین محافظتی بسیار مهم است، نخواهد بود.

این شرکت ادعا می‌کند که در بخش‌های رو به رشدی که به زره بدن نیاز دارند، کارگران خط مقدم بیشتر و بیشتری به لباس‌های کاری با دید بالا نیاز دارند. طبق گفته گروه PPSS، استفاده از لباس کار ایمنی مناسب نه تنها برای پوشنده مهم است، بلکه برای کارفرما نیز مهم است که ملزم به رعایت دستورالعمل‌ها یا دستورالعمل‌های ملی، اروپایی یا گاهی بین‌المللی است.

استاندارد EN ISO 20471:2013 استاندارد لباس های با دید بالا است. همانطور که PPSS می گوید معیاری برای هر کسی است که مایل به طراحی یا عرضه لباس با دید بالا است.

رابرت کایزر، مدیرعامل، می‌گوید: «لطفاً توجه داشته باشید که بسیاری از تولیدکنندگان گزینه‌ای را ارائه می‌کنند که به نظر می‌رسد Hi-Viz باشد، اما در واقع تحت استاندارد EN ISO 20471:2013 گواهینامه ندارد. مواد فلورسنت کوردورا ما دید را در طول ساعات روز افزایش می دهند، اما مهمتر از آن سطح دید را در طول شب نیز افزایش می دهند. این بیشتر توسط نوار بازتابنده ما به حداکثر می رسد، که در اطراف بدن و روی شانه ها می گذرد.

جدیدترین زره بدنه مقاوم در برابر ضربه دید بالا همچنین به سازندگان CAST KR1/SP1 (خنجر و سنبله) و VPAM W5 (نیروی/ضربه) تست شده و تایید شده رسمی را به سازندگان اضافه می کند.

بازدید کنید https://shop.ppss-group.com/.

پست الکترونیک؛ [email protected]
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/guarding/certified-stab-resistant-body-armour/