زمان آن فرا رسیده است که یک جهش کوانتومی در امنیت سایبری اینترنت اشیا داشته باشیم – شماره 8 2022 – شرکت Drive Control Corporation

راه حل به طور مداوم سیستم عامل دستگاه را کنترل می کند تا اطمینان حاصل کند که امنیت همیشه به روز است. با Quantum IoT Protect، Check Point حفاظت در زمان اجرا روی دستگاه را برای سازندگان دستگاه ارائه می‌کند تا دستگاه‌های متصل اینترنت اشیا را با امنیت سیستم‌افزار داخلی توسعه دهند.

فرد میچل.

حفاظت صفر اعتماد مستقل – به طور خودکار پروفایل های ZTN را برای کل موجودی دارایی های متصل یک شرکت در دروازه های امنیتی کوانتومی آنها ایجاد و اجرا می کند. پروفایل‌های ZTN مستقل، که بر اساس فناوری پیشرفته هوش مصنوعی، تحقیقات و تجزیه و تحلیل رفتار ساخته شده‌اند تا روش‌های اعتماد صفر را در دارایی‌های اینترنت اشیا گسترش دهند.

اینها می‌توانند به‌عنوان وصله‌های مجازی اعمال شوند، که در دنیایی که تکمیل وصله‌های دستگاه اینترنت اشیا به دلیل دسترسی به مکان‌های دستگاه، زمان اجرای حیاتی مأموریت، پروتکل‌های پیچیده، استانداردها و غیره تقریباً غیرممکن است، یک مزیت بزرگ است.

پیشگیری از تهدیدات شبکه پیشرفته – تلاش‌ها برای بهره‌برداری از آسیب‌پذیری‌های شناخته شده اینترنت اشیاء را در زمان واقعی مسدود می‌کند. Check Point بیش از 10000 گزینه حفاظتی برای آسیب‌پذیری‌های مرتبط با فناوری اطلاعات و اینترنت اشیا و همچنین چندین صد مورد هدف در سیستم‌های کنترل صنعتی ارائه می‌دهد.

برای این منظور، Check Point Software Protect Quantum IoT را معرفی کرده است که به طور خودکار پروفایل های دسترسی به شبکه اعتماد صفر (ZTN) را برای دارایی های اینترنت اشیا ایجاد و به طور مستقل اعمال می کند و از آن در برابر تهدیدات سایبری شناخته شده و ناشناخته محافظت می کند.

امنیت پیشگیرانه روی دستگاه – امنیت مستقیماً در میان‌افزار دستگاه‌های IoT تعبیه شده است، آن را برای آسیب‌پذیری اسکن می‌کند و هر گونه تهدید را در زمان واقعی مسدود می‌کند.

ویژگی های Point Quantum IoT Protect را بررسی کنید:

Quantum IoT Protect تنها راه حل مستقل اینترنت اشیا است که به طور فعال از تهدیدات سایبری در سطح دستگاه و شبکه جلوگیری می کند. واقعیت این است که شرکت ها نه تنها به کشف حمله، بلکه به فناوری هایی نیاز دارند که بتواند از آن جلوگیری کند.وام)

Verkada، استارت‌آپ امنیتی ساختمان اینترنت اشیا مستقر در ایالات متحده است که در سال 2021 هک شد و فیلم‌های بیش از 150000 دوربین نظارتی متصل متعلق به 95 مشتری از جمله شرکت‌ها، مدارس، پلیس و بیمارستان‌ها را در معرض دید قرار داد.

محیط های IoT و OT به طور مکرر تغییر می کنند و مهم است که راه حل امنیتی IoT شما بتواند به طور خودکار در زمان واقعی برای ایمن سازی این دستگاه ها سازگار شود.

Quantum IoT Protect از هوش تهدید، بیش از 300 امضای IPS، اسکن سیستم عامل، حفاظت در زمان اجرا روی دستگاه و یک کنسول مدیریتی واحد برای محافظت از همه شرکت ها در برابر حملات سایبری IoT شناخته شده و ناشناخته بهره می برد.

کنسول مدیریت یکپارچه – ارائه اکتشاف اینترنت اشیا، حفاظت، ایجاد خط مشی، تجزیه و تحلیل رویداد و موارد دیگر به عنوان یک راه حل سرتاسر از طریق یک کنسول مدیریتی با Quantum IoT Protect.

توسط فرد میچل، رئیس بخش نرم افزار در Drive Control Corporation (DCC).

زمان آن رسیده است که یک جهش کوانتومی در امنیت سایبری اینترنت اشیا داشته باشیم

شماره 8 2022 امنیت سایبری

سال به سال، دستگاه های اینترنت اشیا بیشتری تولید و متصل می شوند. طبق گزارش Meticulous Research، انتظار می‌رود بازار امنیت اینترنت اشیا از سال 2022 تا 2029 با CAGR 21.2 درصد رشد کند و تا سال 2029 به 59.16 میلیارد دلار برسد.


منبع: https://www.securitysa.com/18322R

اینترنت اشیا در همه جا، از جمله شرکت ها، یکپارچه شده است. در حالی که مزایای بسیاری از جمله افزایش بهره وری و عرضه برنامه های کاربردی حیاتی را ارائه می دهد، همچنین می تواند منجر به آسیب پذیری های حملات سایبری (سازمانی) شود.

علاوه بر این، Check Point همچنین با تجزیه و تحلیل و محافظت از سیستم عامل دستگاه از دستگاه های IoT محافظت می کند.