زمان اولیه برای شناسایی ورید کف دست – شماره 8 2022 – بیومتریک پایه

میشل لژر، معاون اجرایی ارشد توسعه راه حل های جهانی در Ingenico، اظهار داشت: “بیومتریک رگ کف دست امن ترین روش برای شناسایی مشتریان و احراز هویت پرداخت ها است. شناسایی ورید کف دست روشی بسیار سریع‌تر برای پرداخت‌ها نسبت به تراشه و پین سنتی است و چندین مزیت ملموس را ارائه می‌دهد، بدون هیچ‌یک از خطرات امنیتی سایر روش‌های بیومتریک.


منبع: https://www.securitysa.com/18395R

زمان اصلی برای شناسایی رگ کف دست

شماره 8 2022 انتخاب سردبیر

کن نوسکر، مدیر عامل Fulcrum Biometrics و معاون بیومتریک Fujitsu Frontech آمریکای شمالی، اظهار داشت: «جهان در حال استقبال از بیومتریک است. شناسایی ورید کف دست خصوصی‌ترین و مطمئن‌ترین فناوری در بازار است و راه‌حل پرداخت بدون تماس، بهداشتی و بدون اصطکاک را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌دهد. مشتریان خرده‌فروشی ما برای اجرای آزمایشی این فناوری صف می‌کشند. با ترکیب تجربه Fujitsu Frontech آمریکای شمالی در سخت افزار بیومتریک و شناسایی با مقیاس جهانی و تخصص پرداخت Ingenico، راه حل ما یک تغییر بازی برای بازرگانان در سراسر جهان خواهد بود.وام)

Ingenico و Fujitsu Frontech آمریکای شمالی، از طریق شرکت تابعه خود Fulcrum Biometrics، ایمن‌ترین، دقیق‌ترین و یکپارچه‌ترین راه‌حل پرداخت بیومتریک جهان بر اساس شناسایی ورید کف دست را معرفی کرده‌اند. این نوآوری به بازرگانان امکان می دهد تسویه حساب را سرعت بخشند، خطرات تقلب را به حداقل برسانند و تجربه مشتری را ساده کنند.

برای ثبت نام مصرف کنندگان در این سرویس، تاجران ابتدا با استفاده از دستگاهی طراحی شده توسط Ingenico که دارای حسگر و نرم افزار Fujitsu PalmSecure-F Pro است، یک اسکن مادون قرمز نزدیک (NIR) از کف دست مشتری می گیرند. این تصویر رمزگذاری شده، توکن شده و به کارت پرداخت مشتری در محیط ابری امن Ingenico مرتبط شده است. برخلاف تشخیص چهره و اثر انگشت، هکرها نمی توانند از ساختارهای داخلی رگ کف دست برای انجام تراکنش های متقلبانه عکس بگیرند. الگوهای منحصر به فرد زیر پوست عملاً برای کلاهبرداران غیرممکن است.

ما شاهد علاقه زیاد بازرگانان به راه حلی هستیم که با فوجیتسو فرانتک آمریکای شمالی و Fulcrum Biometrics ایجاد کرده ایم. شناسایی رگ کف دست به آنها فرصت‌های جدیدی می‌دهد تا مشتریان خود را به یکپارچه‌ترین روش ممکن تأیید و شناسایی کنند، پیشنهادات خود را شخصی‌سازی کنند و تجربه‌های بی‌نظیری در فروشگاه ایجاد کنند. این مشارکت قرار است تجربه پرداخت را برای مصرف کنندگان متحول و متحول کند.

این راه حل پرداخت های بدون تماس را امکان پذیر می کند، صف ها را کاهش می دهد و تجارت در فروشگاه را متحول می کند. این راه حل که بر روی محدوده AXIUM Ingenico، پایانه های پرداخت اندرویدی آن طراحی شده است، به مصرف کنندگان اجازه می دهد تا خود را شناسایی کرده و پرداخت های خود را به سادگی با حرکت کف دست بر روی یک حسگر مادون قرمز نزدیک (NIR) احراز هویت کنند. نیازی به خارج کردن کارت اعتباری یا وارد کردن پین نیست، بنابراین دست شما تنها روش پرداخت ضروری است.

این راه حل، درک Ingenico از نیازهای تجاری بازرگانان و تخصص آن در فناوری پرداخت را با الگوریتم شناسایی فوجیتسو برای تجزیه و تحلیل و تطبیق داده های بیومتریک ترکیب می کند. از فناوری PalmSecure فوجیتسو استفاده می کند و راه حل های شناسایی بیومتریک توسعه یافته توسط Fulcrum Biometrics را در خود جای داده است.

از آنجایی که هر فردی دارای الگوی منحصر به فردی از رگ های کف دست خود است، شناسایی رگ کف دست یکی از دقیق ترین فناوری های شناسایی بیومتریک در جهان است. نسبت به جایگزین هایی مانند اثر انگشت و تشخیص چهره، نفوذ کمتر و ایمن تر است و پیاده سازی و کار با آن آسان تر است. فناوری راحت، بدون تماس و بهداشتی این پتانسیل را دارد که سهم معاملات بدون نقد و دیجیتال را در بازارهای سراسر جهان تسریع بخشد. همچنین می‌تواند سطوح امنیتی بیشتری را برای سازمان‌هایی که درخواست راه‌حل‌های شناسایی قوی دارند، ارائه دهد.