زمان و حضور با تفاوت – راهکارهای امنیتی معدن هوشمند 2023

برنامه موبایل پلاتینیوم به کارفرمایان این امکان را می دهد که ساعات کار، مکان، مرخصی و موارد دیگر کارمندان را ردیابی کنند، زمانی که کارمندان به پایانه ساعت اداری دسترسی ندارند، در محل یا خارج از محل به مشتریان مراجعه می کنند.

پلاتینیوم موبایل برای دانلود در اپ استور اپل یا فروشگاه گوگل پلی در دسترس است.

با پلاتینیوم موبایل، ویژگی GPS به شما امکان می دهد مکان دقیق هر کارمند را با هر ساعت ردیابی کنید، و به طور خودکار تمام زمان ردیابی شده را ثبت می کند. داده‌ها جمع‌آوری و به نرم‌افزار مبتنی بر ابر Vision Enterprise Platinum فرستاده می‌شوند که در آن می‌توانید بر هر کارمند نظارت کنید و به شما امکان می‌دهد به گزارش‌ها و ابزارهای قابل تنظیم برای مدیریت زمان و مکان کار کارکنان خود دسترسی داشته باشید.

تنها چیزی که نیاز دارید یک تلفن همراه برای ساعت یک یا چند کارمند با تشخیص چهره و تشخیص سرزندگی، با استفاده از دوربین جلو یا پشت تلفن همراه است. الگوریتم تطبیق چهره و سرزندگی دارای تطابق تا 99٪ است و توسط کاربر فوق العاده قابل تنظیم است.

زمان و حضور با تفاوت

راهکارهای امنیتی معدن هوشمند 2023 کنترل دسترسی و مدیریت هویت

خود سرویس کارکنان (ESS)

کارمند جدید؟ یک یا چند کارمند جدید را با استفاده از دوربین تلفن همراه خود ثبت نام کنید و دسترسی آنها را به مناطق خاصی در ساختمان محدود کنید. عکس های کارکنان فعلی را با پلاتینیوم موبایل جایگزین و به روز کنید. سپس قالب‌ها به‌طور خودکار به نرم‌افزار Vision Enterprise Platinum و تمام پایانه‌های کلاکینگ مرتبط ارسال می‌شوند.

کارمندان اکنون می توانند به راحتی مرخصی را از دستگاه تلفن همراه خود درخواست و پیگیری کنند. وضعیت مرخصی خود را ردیابی کنید، مانده مرخصی، و هر گونه اسناد پشتیبانی را آپلود کنید. ESS به شما کنترل کامل بر سیستم مرخصی خود را می دهد.

کارفرمایان می توانند میزان ساعاتی را که یک کارمند در یک پروژه یا کار خاص در یک مرکز کاری صرف می کند، پیگیری کنند. ردیابی زمان مولد و غیرمولد، مانند زمان تلف شده در حین کاهش بار، می تواند بار کاری را برای کارمندان افزایش دهد و بهره وری کلی را افزایش دهد، به طور موثر تیم، زمان و پول خود را مدیریت کند.

هزینه یابی شغل

ساعت بندی سایت

HK ثبت نام کنید

کار در خارج از دفتر، در محل مشتری، یا در یک سایت ساخت و ساز؟ از متغیرهای مختلفی مانند موقعیت مکانی GPS، مهرهای زمانی، سایت‌های مجازی و انتخاب سایت مجازی همراه با دقتی که توسط تشخیص چهره موبایل Uniclox ارائه می‌شود، استفاده کنید تا اطمینان حاصل کنید که داده‌های دقیق صورت‌حساب ساعت و دستمزد سایت را دارید. شما می توانید مقدار مشخصی از زمان مجاز را در یک سایت خاص اختصاص دهید و کارمندان خاصی را به سایت خاصی اختصاص دهید – فقط با استفاده از یک تلفن همراه. در جایی که باید ساعت نکنند؟ مشکلی نیست، زمانی که یک کارمند خارج از این پارامترها ساعت کار می کند، هشدار دریافت کنید.

برای اطلاعات بیشتر، با Uniclox تماس بگیرید، +27 11 439 2000، [email protected]، www.uniclox.co.zaمنبع: https://www.securitysa.com/19323R

در اینجا مانند HK Enrol صدق می کند. با استفاده از دوربین تلفن همراه خود، یک بازدیدکننده ثبت نام کنید، اجازه دسترسی به مناطق خاصی از ساختمان را بدهید و دسترسی موقت را فراهم کنید. کنترل دسترسی در کف دست شما به محض اتمام زمان مجاز، دسترسی لغو می شود. دیگر خبری از کتاب های کثیف در پذیرش شما با اطلاعات نادرست نیست.

آفلاین؟ مشکلی نیست داده ها در دستگاه تلفن همراه ذخیره می شوند و پس از بازیابی اتصال به نرم افزار Vision Enterprise Platinum به روز می شوند، بنابراین می توانید تیم خود را چه در جاده و چه در دفتر نظارت کنید. هنگامی که برای پرداخت حقوق و دستمزد آماده شدید، برگه زمانی کارکنان را مستقیماً به نرم افزار حقوق و دستمزد دلخواه خود صادر کنید.

بازدید کنندگان