زنان در امنیت – شماره 1 2023 – انتشارات تکنیوز

مشارکت جهانی در زمینه های STEM

زنان در طول تاریخ سهم قابل توجهی در زمینه‌های علوم، فناوری، مهندسی و ریاضیات داشته‌اند (کاترین جانسون را در نظر بگیرید)، با این حال در سراسر جهان، زنان و دختران در زمینه‌های STEM کمتر حضور دارند و تنها 3 درصد از زنان در زمینه فناوری اطلاعات تحصیل می‌کنند.


منبع: https://www.securitysa.com/18692R

تخمین زده می شود که حذف زنان از دنیای دیجیتال تنها در دهه گذشته 1 تریلیون دلار از تولید ناخالص داخلی کشورهای در حال توسعه با درآمد کم و متوسط ​​مانند آفریقای جنوبی را کاهش داده است (سازمان ملل، 2022). فراست و سالیوان در یک مقاله سفید در سال 2017 اظهار داشتند که زنان هنوز کمتر از درآمد مردان درآمد دارند و اشکال مختلفی از تبعیض را در حوزه امنیت سایبری تجربه می کنند. (فراست و سالیوان، 2017).

علاوه بر این نمایش های آشکار تبعیض، زنان در امنیت اغلب خود را در حال مبارزه با تهاجمات خرد و کلیشه ای در سطح موذیانه تری می بینند.

مشارکت اقتصادی عمومی در آفریقای جنوبی

همین مادران مجرد شاغل و در واقع زنان آفریقای جنوبی به طور کلی، سپس با شکاف دستمزد جنسیتی بین 23 تا 35 درصد مواجه هستند (HSRC، 2023).

به گفتگو بپیوندید

مراقب شماره 2 باشید.وام)

تبعیض در حین کار

نگرش‌های قدیمی همچنان پابرجا هستند و صنعت امنیتی در مواقعی شبیه یک «کلوپ پسران قدیمی» است، جایی که متأسفانه تبعیض جنسی نهادینه شده یک هنجار است. در همین حال، طبق یک نظرسنجی اخیر، 64 درصد از افسران امنیتی زن در حین کار در نقش امنیتی، قلدری، آزار جنسی و خشونت جنسی را تجربه کرده اند (فارلی، 2021).

برای مثال، در طول سال 2022، مردان بیش از 67 درصد از کل نقش های مدیریتی در این کشور را به خود اختصاص دادند (Statista، 2022). درآمد نابرابر در خانوارها نیز مشهود است، به طوری که 38 درصد از خانه ها توسط زنان اداره می شود، با این حال آنها 40 درصد فقیرتر از خانوارهایی هستند که توسط مردان اداره می شود. در همین حال، شورای تحقیقات علوم انسانی تخمین می زند که 60 درصد از فرزندان آفریقای جنوبی دارای پدر غایب هستند و 40 درصد از مادران تنها والدین هستند.

زنان در امنیت

شماره 1 2023 انتخاب سردبیر، اخبار

توسط لسلی-آن کلین.

در حرفه امنیت، مانند هر شغل دیگری، زنان با دستمزد نابرابر، ارتقاء با تاخیر و چالش‌های مختلف دیگری مواجه هستند که باید به آنها توجه شود. (انجمن صنعت امنیت، 2018).

8 مارس 2023 روز جهانی زن را با موضوع امسال “DigitALL” نامگذاری می کند که بر نوآوری و فناوری برای برابری جنسیتی تمرکز دارد. با توجه به زمان و موضوع این مقاله، به نظر می رسد مناسب باشد.

برای این منظور، این مجله با ASIS و راه حل های امنیتی پیشرفته میزبانی مشترک دو رویداد مهم

ما با زنانی که در هر جنبه ای از زنجیره ارزش صنعت کار می کنند صحبت خواهیم کرد: مشاوره مستقل، زیرساخت فناوری اطلاعات، تولید، توزیع، یکپارچه سازی سیستم، نگهبانی، اطفاء حریق، امنیت سایبری، مدیریت ریسک. ما همچنین با برخی از مشتریان کاربر نهایی صنعت مصاحبه خواهیم کرد تا نظرات خود را در مورد زنان امنیتی که به طور حرفه ای با آنها سروکار داشته اند، داشته باشند. علاوه بر این، از مصاحبه‌شونده ماهانه خود می‌خواهیم که سه خانم دیگر را که در زنجیره ارزش کار می‌کنند، معرفی کند که فکر می‌کند خوانندگان ما نیز باید آنها را بشناسند.

در تلاش برای هدایت یک گفتگوی ملی، راه حل های امنیتی پیشرفته همراه با بخش بین المللی ASIS آفریقای جنوبی، بر زنان شاغل در بخش خدمات امنیت فیزیکی و فناوری اطلاعات آفریقای جنوبی در طول سال 2023 تمرکز خواهد کرد.

این امر به وضعیت اقتصادی در آفریقای جنوبی منجر می‌شود، جایی که اختلاف جنسیتی در زمینه مشارکت اقتصادی و فرصت‌ها بالاتر است.

در همین حال، برای زنان، این سفر آسان نبوده است، زیرا زنان باید بر موانع بزرگ کلان، صنعتی و حین کار غلبه کنند.

در صنعتی که به طور سنتی تحت سلطه مردان قرار دارد، جنبش جدیدی از زنان توانمند وجود دارد که در بخش خدمات امنیتی نفوذ می‌کنند، که هم از استراتژی کسب‌وکار درست و هم از رویکردی جامع و مبتنی بر فناوری اطلاعات به راه‌حل‌های امنیتی دفاع می‌کنند، که تفاوت قابل توجهی در این صنعت ایجاد می‌کند. . تلاش‌های آن‌ها صنعت را به روی حرفه‌ای‌هایی باز کرده است که می‌توانند همراه با زمان تغییر کنند، با رویکردهای تازه و ایده‌های خلاقانه که راه را برای آینده صنعت امنیت در سراسر جهان هموار می‌کند. در واقع، زنان اعتباری را به این بخش اضافه کرده‌اند و در چشم مشتریان نهایی خود احترام ایجاد می‌کنند.

در همین حال، بدخواهان خوش نیت، که نگران این هستند که مردان به دلیل ویژگی های فیزیکی خود، متخصصان امنیتی بهتری شوند، ممکن است اساساً نقش پیچیده حرفه ای های امنیتی مدرن را اشتباه درک کرده باشند. این صنعت بسیار فراتر از قدرت بی رحم تکامل یافته است. دانش خوب صنعت چیزی است که توسط کارفرمایان و مشتریان ارزش گذاری می شود.