زنان در شبکه سکوریتاس | امنیت حرفه ای


ساتیا رای می نویسد: شبکه زنان در سکوریتاس یکی از چهار شبکه کارمند سکوریتاس انگلستان است.

هدف از شبکه کارمندان این است که افرادی که دارای ویژگی های یکسانی هستند، یک شبکه را تشکیل دهند، احساس تعلق ایجاد کنند، بینش و اطلاعات ارائه دهند و خط مشی ها و رویه های افراد را در جریان قرار دهند.

در ماه می، شبکه Women In Securitas مراسم افتتاحیه شبکه خود را در دفتر مرکزی Securitas میلتون کینز برگزار کرد. بیش از 100 زن از سراسر Securitas انگلستان و صنعت گرد هم آمدند تا زنان را در امنیت جشن بگیرند. این بزرگترین رویداد شبکه برای Securitas UK بود. این رویداد توسط Shaun Kennedy، مدیر ارشد اجرایی Securitas Europe افتتاح شد. این رویداد توسط سارا هیز، مدیر منابع انسانی Securitas UK، که رهبری تغییرات تحول آفرین در Securitas UK و صنعت گسترده تر است، رهبری و میزبانی شد. جیسی بلومبرگ، مدیر Securitas STARS & Front of House Services، همچنین رئیس شبکه زنان از میزبانی این رویداد حمایت کرد.

روز مملو از گفتگوهای واقعی بود، زنانی که در امنیت هستند داستان های تکان دهنده و الهام بخش خود را به اشتراک می گذاشتند. زنان در مورد چالش هایی که در محل کار با آن روبرو هستند صحبت کردند. سخنرانان کلیدی و تأثیرگذار در مورد مشاغل، ایجاد توازن بین کار و خانواده، سیاست های جدید خانواده در دولت، یک میزگرد، و جلسات جدایی ارائه کردند. بازخورد این رویداد فوق‌العاده مثبت بود و تمایل واقعی برای برگزاری رویدادهای بیشتر وجود داشت، این موضوع قبلاً توسط تیم رهبری در Securitas UK راه‌اندازی شده است. این رویداد فضای امنی برای همه کسانی بود که شرکت کردند و مشارکت همه شرکت کنندگان را تشویق کرد. این امر باعث مشارکت گسترده حاضران شد. من این نقل قول از یکی از سخنرانان بسیار درخشان را دوست دارم. آینده زن است!

Securitas UK متعهد به ایجاد یک فرهنگ محیط کار فراگیر است، جایی که همه می توانند رشد کنند و به آن تعلق داشته باشند. گروه های شبکه کارکنان و اصول Securitas UK EDI آنها را قادر به انجام این کار می کند.
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/products/guarding/women-in-securitas-network/