زنگ اعتکاف معنوی | امنیت حرفه ای


یک سیستم ایمنی آتش نشانی جدید در یک خلوتگاه معنوی در Llangollen، شمال ولز نصب شده است. تالار Tan-Y-Garth هال در هکتار از جنگل‌ها و مشرف به دره Ceiriog، یک خانه طبقه دوم است که در سال 1915 ساخته شده و اکنون متعلق به انجمن بین‌المللی هرمنوتیک است.

برنامه های انجمن برای استفاده از ساختمان 17 خوابه به عنوان هتل به این معنی بود که هشدار دهنده آتش دستی باید برای رعایت مقررات آتش سوزی جایگزین شود. یک نصاب مستقر در شمال ولز، Allied Fire Alarms & Escapes Ltd، اعلام حریق دسته L1 را مشخص کرد. دارای XFP پانل CAST این سیستم به مجموعه ای از دستگاه های گرما، دود و چند سنسور متصل است C-TEC.

جان وسترمن، مدیر عامل Allied گفت: “کل پروژه به طور استثنایی پیش رفت زیرا ویژگی آدرس دهی نرم CAST نصب و راه اندازی را سریع و آسان می کند – دستگاه ها را می توان در پانل برنامه ریزی کرد بنابراین برای برنامه ریزی فیزیکی هر یک نیازی به پیاده روی در سایت ندارید. . انعطاف ذاتی سیستم همچنین به این معنی است که در صورت تغییر نیازهای سایت در آینده، دستگاه ها را می توان به راحتی از طریق ابزارهای برنامه نویسی پنل تنظیم کرد تا مشخصات دقیق مشتری را برآورده کنند. ما CAST را به دلیل سادگی و در عین حال موثر بودن آن در این زمینه، به ویژه XFP CAST به دلیل فشرده بودن و عملکرد آن، انتخاب کردیم. وقتی سیستم را به مشتری خود تحویل دادیم، آنها به وضوح تحت تأثیر کاربرپسند بودن و ظرفیت سازگاری آن قرار گرفتند.»
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/fire/alarm-for-spiritual-retreat/