زیرساخت های همگرا: فراتر از هیاهو – شماره 1 2023

به عنوان مثال، سیستم‌های همگرا به نیازهای بارهای کاری مدرن مانند هوش مصنوعی، یادگیری ماشین، Kubernetes، DevOps، ابر خصوصی و جریان‌های کاری جدید مانند یک ابر ترکیبی پاسخ می‌دهند. به‌روز نگه داشتن راه‌حل زیرساخت‌های همگرا مهم است، زیرا این بازار به سرعت در حال تحول است.

روزهای فناوری اطلاعات «خودت انجام بده» به پایان می رسد. تیم‌های فنی دیگر مجبور نیستند برای هر لایه از محاسبات، شبکه‌ها و ذخیره‌سازی، به لطف محبوبیت روزافزون و موفقیت روزافزون زیرساخت‌های همگرا، روی مجموعه عظیمی از کتابچه‌های راهنما بنشینند و کار کنند.

این امکان ایجاد یک محیط ابری ترکیبی بهتر را فراهم می کند زیرا مقیاس پذیری، چابکی، عملکرد بالا، امنیت، انطباق و سهولت مدیریت را ارائه می دهد. همچنین استقرار یک ابر خصوصی در مرکز داده با استفاده از زیرساخت های همگرا و سپس ادغام آن با چندین ابر عمومی آسان تر است. در اصل، این در حال ایجاد ابر هیبریدی است که شما نیاز دارید.

IT را به گونه ای قرار دهید که نیازهای کسب و کار را بهتر برآورده کند

پایه ای برای آینده ابری هیبریدی بسازید

استفاده از یک زیرساخت همگرا به IT امکان می دهد از روز اول از مجموعه ای از اجزای یکپارچه بهره مند شود. این کار حدس و گمان را از بین می برد، زیرا راه حل اعتبارسنجی شده و مدیریت زیرساخت ساده شده است. با استفاده از ابزارهای اتوماسیون از قبل یکپارچه برای سخت افزار، مجازی سازی و مدیریت، از پیچیدگی کاهش یافته نیز بهره مند می شوید و گردش کار بلافاصله بهینه می شود. این برای مشاغلی که به دنبال سرعت بخشیدن به ارائه خدمات برنامه هستند اهمیت دارد.

دلیل اول این است که زیرساخت های همگرا یک محیط فناوری اطلاعات قابل اعتمادتر و سازنده ایجاد می کند. در محیط‌های سنتی یا سه‌لایه، بهینه‌سازی هر لایه سخت‌افزاری به‌طور مستقل برای به دست آوردن عملکرد مورد نیاز برای مجموعه‌ای از بارهای کاری، بدون کاهش بودجه فناوری اطلاعات، چالش برانگیز است.

اجازه دهید به رقم 80 درصدی که در بالا ذکر شد برگردیم. اگر تیم شما در 80 درصد مواقع در انجام امور تعمیر و نگهداری معمول و کارهای خسته کننده قفل است، به این معنی است که آنها فقط 20 درصد از زمان خود را صرف نوآوری می کنند. با یک زیرساخت همگرا، می توان این رقم را تغییر داد و منجر به نوآوری بیشتر شد. این فقط افزایش بهره وری نیست که بسیار جذاب است. کاهش کلی سرمایه‌گذاری مورد نیاز و بازدهی سریع‌تر سرمایه‌گذاری‌های انجام‌شده، محرک‌های اساسی هستند.

با یک محیط همگرا، فناوری اطلاعات می‌تواند نگرانی‌های مربوط به امنیت داده و حاکمیت را نیز به طور مستقیم برطرف کند. چگونه؟ هنگام ترکیب یک زیرساخت همگرا با خدمات ابر عمومی، ایجاد یک راه حل یکپارچه واحد برای حفاظت از داده ها، محرمانه بودن، یکپارچگی و در دسترس بودن امکان پذیر می شود. همچنین به اندازه کافی انعطاف پذیر است تا بر اساس نیاز به منابع IT مقیاس شود، و به IT اجازه می دهد خدمات ابری جدید را در چند ثانیه اضافه کند و اطمینان حاصل کند که پروتکل های امنیتی از حجم کار و برنامه پیروی می کنند.

هنگامی که به دنبال ارتقاء زیرساخت خود هستید، راه حل هایی را انتخاب کنید که با شما کار می کنند و نه علیه شما، و راه حلی را انتخاب کنید که همان کاری را که می گوید در مواد بازاریابی انجام می دهد. طبق گفته های سیسکو و نت اپ، مشتریان FlexPod آنها به طور متوسط ​​هزینه سرمایه خود را تا 24 درصد کاهش داده اند، که انگیزه ای عالی برای کسب و کارهایی است که هنوز از رویکرد “خودت انجام بده” در فناوری اطلاعات پیروی می کنند.منبع: https://www.securitysa.com/18768R

دوریو بووز

موارد استفاده قاتل، چالش اصلی که حل می کند و پرونده تجاری که به راه انداخته است چیست؟ تیم‌های فناوری اطلاعات که به دنبال استقرار زیرساخت‌های همگرا هستند، باید سفر به ابر را تسهیل کنند و مرکز داده را ساده‌تر کنند تا بتوانند سریع‌تر به خواسته‌های کسب‌وکار پاسخ دهند.

با یک زیرساخت همگرا، فناوری اطلاعات از یک محیط از پیش طراحی شده و معتبر طراحی شده برای ارائه عملکرد و قابلیت پشتیبانی بهینه بهره می برد. ماهیت متمرکز این زیرساخت بلافاصله صرفه‌جویی در مقیاس کارآمد، پاسخ سریع‌تر فناوری اطلاعات، افزایش انعطاف‌پذیری و کاهش هزینه‌ها را باز می‌کند. از آنجایی که این فناوری به اثبات رسیده است، به IT وسیله ای قابل اعتماد برای ارائه قدرت، انعطاف پذیری و چابکی مورد نیاز با تقاضای رو به رشد حجم کاری مدرن می دهد.

خوشبختانه، راه‌حل‌های زیرساختی همگرا، مانند پیشنهادات Cisco و NetApp FlexPod، در دهه گذشته راه درازی را پیموده‌اند و سهولت استفاده و قابلیت‌های مدیریتی بهبود یافته‌ای را که وعده حل آن را داده‌اند، ارائه می‌دهند. در اینجا دلایلی وجود دارد که سازمان ها باید حرکت به سمت زیرساخت های همگرا را در نظر بگیرند.

اگر فکر می کنید که صرفاً حفظ زیرساخت های موجود می تواند، طبق IDC، 80 درصد از زمان تیم شما را به خود اختصاص دهد. زمان کمی برای پشتیبانی از برنامه‌های بومی ابری، ساده‌سازی حجم کار و مدیریت داده‌ها و بهبود عملیات ابری ترکیبی وجود دارد. منطقی است که راه‌حل‌هایی را بررسی کنیم که می‌توانند نوآوری و چابکی را در حالی که کارایی عملیاتی و سرمایه‌ای را ارائه می‌دهند، پیش ببرد.

توسط Dorio Bowes، مدیر Comstor، Westcon-Comstor در جنوب صحرای آفریقا

زیرساخت های همگرا: فراتر از هیاهو

شماره 1 2023 زیرساخت فناوری اطلاعات، محصولات

خواندن مزایای زیرساخت های همگرا مانند خواندن تمام بهترین بخش های یک بروشور بازاریابی است. مقیاس پذیری، چابکی، عملکرد بالا، امنیت، انطباق و سهولت مدیریت را ارائه می دهد.

چابکی به دست آورید تا با خواسته های کسب و کار هماهنگ شوید

دلیل سومی که باید راه‌حل‌های زیرساختی همگرا را در نظر بگیرید این است که بهترین ویژگی‌های ابر عمومی را در خود جای می‌دهند، که به تیم‌های فناوری اطلاعات پلتفرم عالی برای ارائه یک محیط ابری ترکیبی یکپارچه را ارائه می‌دهد، که، همانطور که می‌دانیم، سنگ بنای تحول دیجیتال است.