ساده سازی فرآیندها، یکپارچه سازی عملیات – شماره 6 2022

از لحاظ تاریخی، ایرباس از راه‌حل‌های مختلف گزارش‌دهی امنیتی برای مدیریت گزارش‌دهی حوادث در سراسر اروپا استفاده می‌کرد. با این حال، با در دسترس بودن فناوری جدید و تغییر ماهیت تهدیدات بالقوه، می خواست راه حلی را اتخاذ کند که بتواند خواسته های دنیای مدرن را برآورده کند.

میشل سوتو، مدیر پروژه امنیت شرکتی، گفت: «Trackforce Valiant با همراهی ما در تمام سایت‌های اروپایی ما برای کمک به اثبات مفهوم و با متعهد به اختصاص یک نقطه کانونی در بخش موفقیت مشتریان خود به ایرباس در طول استقرار، تفاوت ایجاد کرد. ، ایرباس.

عملیات نگهبانی کارآمد، سازنده و مقرون به صرفه

ساده سازی فرآیندها، یکپارچه سازی عملیات

شماره 6 2022 خدمات امنیتی و مدیریت ریسک، راه حل های یکپارچه، حمل و نقل (صنعت)، لجستیک (صنعت)

برای اطلاعات بیشتر با Trackforce Valiant تماس بگیرید، +27 61 472 4641، [email protected]، www.trackforcevaliant.comمنبع: https://www.securitysa.com/17583R

پس از یک فراخوان برای مناقصه و اثبات مفهوم، که در آن پیشنهادات مختلف در سایت های متعدد ایرباس در سراسر اروپا آزمایش شد، Trackforce Valiant به عنوان ارائه دهنده ایرباس انتخاب شد.

ایرباس که در دهه 1960 تأسیس شد، پیشرو در طراحی، ساخت و ارائه محصولات، خدمات و راه حل های هوافضا به مشتریان در سراسر جهان است. ایرباس با بیش از 130000 کارمند و به عنوان بزرگترین شرکت هوانوردی و فضایی در اروپا، در خط مقدم صنعت هوانوردی جهانی قرار دارد.

از زمان اجرای Trackforce Valiant (TFV)، ایرباس اکنون یک پلت فرم واحد دارد که نگهبانان امنیتی، سرپرستان و مدیریت آن را در سراسر سازمان خود به هم متصل می کند. ایرباس با استفاده از ویژگی‌های TFV مانند گزارش‌دهی بی‌درنگ، مکان‌یابی جغرافیایی و حفاظت از کارگران تنها، توانسته اطمینان حاصل کند که عملیات نگهبانی خود کارآمدتر، سازنده‌تر و مقرون به صرفه‌تر است.

Trackforce Valiant یک راه حل نرم افزار مدیریت امنیت جامع ارائه می دهد که ردیابی، نظارت و تجزیه و تحلیل عملیات امنیتی را در زمان واقعی آسان می کند. از گزارش رویداد و فعالیت گرفته تا مدیریت بازدیدکنندگان، پلتفرم نرم افزار Trackforce Valiant قابل تنظیم است و به راحتی قابل استقرار است.

ایرباس همچنین با موفقیت Trackforce Valiant را با سایر ابزارهای مدیریتی ادغام کرده و پوشش جهانی بیشتری را برای این سازمان فراهم کرده است. علاوه بر این، توانسته است ابزارهای قدیمی را از رده خارج کند و این امکان را برای کاهش هزینه ها و ایجاد پس انداز فراهم می کند.

تیم موفقیت مشتریان Trackforce Valiant به ایرباس کمک کرد تا شروع به کار کند و در تمام مراحل سفر، از جمله در طول فعالیت‌های پس از اجرا، مانند آموزش کارکنان، حضور داشتند. سوتو افزود: «از آنجایی که هر سایت ویژگی‌های خاص خود را داشت، Trackforce Valiant تمام تلاش خود را برای ارائه پشتیبانی از چالش‌های پیش روی کارکنان عملیاتی با پیشنهاد راه‌حل‌های نوآورانه یا توسعه ابزار آنها انجام داد.»

برای ایرباس ضروری بود که این راه حل جدید به طور یکپارچه عوامل، سرپرستان و مدیریت آن را در سراسر سازمان جهانی به هم متصل کند. به همین دلیل، ایرباس می‌دانست که به ویژگی‌هایی مانند گزارش‌دهی هم‌زمان، مکان‌یابی جغرافیایی، حفاظت از کارگران تنها، ذخیره‌سازی داده‌ها در سراسر اروپا، و ارائه‌دهنده‌ای نیاز دارد که به عنوان شریک در این سفر عمل کند.