ساده کردن کنترل دسترسی در لبه – شماره 2 2023

محصول همراه، سهولت و کارکردی را به ادغام‌کنندگان سیستم و کاربران نهایی ارائه می‌دهد. یکپارچه‌کننده‌های سیستم، که به سفارشی‌سازی نرم‌افزار برای کارکرد صحیح با پانل‌های کنترل شخص ثالث عادت دارند، می‌توانند یک واحد بسته‌بندی را خریداری کنند که بلافاصله با حداقل زمان راه‌اندازی کار می‌کند. Axis و Genetec همچنین به کاربران نهایی به دلیل توانایی آنها در ارائه مداوم وصله‌ها، اصلاحات و بهبودهای سیستم‌افزار مورد نیاز در زمان واقعی، محافظت پیشرفته‌تری در برابر حملات سایبری ارائه می‌کنند. فروش این دستگاه ها برای انطباق با پروژه های سازمانی چند سایتی در سراسر آمریکای شمالی و اروپای غربی قوی ترین خواهد بود.

نمای Omdia

در 28 فوریه، Genetec و Axis Communications معرفی شدند Axis توسط Genetec ساخته شده استیک محصول همراه که نرم‌افزار کنترل دسترسی Genetec Synergis را با یک AXIS A1210 یا یک AXIS A1610 مجهز به IP کنترل پنل ترکیب می‌کند.

Axis توسط Genetec ساخته شده است یک محصول جانبی از پذیرش تدریجی معماری سیستم مبتنی بر لبه توسط صنعت کنترل دسترسی است و اهمیت رو به رشد مشارکت‌های مشترک بین فروشندگان کنترل دسترسی را نشان می‌دهد. راه اندازی برنامه ریزی شده بیشتر ارائه شده توسط Genetec ابتکارات، ارائه‌دهنده نرم‌افزار را به سمت کسب مزیت رقابتی سوق می‌دهد تا زمانی که سایر فروشندگان پلت‌فرم باز با همکاری‌های مشابه از این کار پیروی کنند.

ساده کردن کنترل دسترسی در لبه

شماره 2 2023 اخبار

در کوتاه مدت، Axis توسط Genetec ساخته شده است تأثیر محدودی بر صنعت کنترل دسترسی خواهد داشت. Axis در سال 2021 به عنوان ده تولید کننده برتر پنل در سیستم های کنترل دسترسی رتبه بندی نشد. نرخ رشد بالاتر فروش کنترلرهای مجهز به IP آن باعث شده است که Axis به تدریج سهمی در این بازار به دست آورد. همسویی با یک فروشنده پیشرو نرم افزار کنترل دسترسی پلت فرم باز از طریق Axis توسط Genetec ساخته شده است برنامه به احتمال زیاد این رشد را تسریع خواهد کرد. با این حال، حتی نرخ‌های رشد پیشرو در صنعت باعث نمی‌شود که اکسیس در پنج سال آینده به پنج تولیدکننده برتر کنترل‌کننده‌های مجهز به IP تبدیل شود. رقبایی مانند Carrier، Johnson Controls، Brivo و Hikvision به عنوان رهبران صنعت در موقعیت های قوی باقی مانده اند.

ثبات و انعطاف پذیری برای یکپارچه سازان

ارائه شده توسط Genetec از معماری محاسباتی مبتنی بر لبه استفاده می کند و از پردازش محلی بهره می برد تا به سیستم های کنترل دسترسی اجازه دهد تا با شرایط و رفتارهای متغیر در ساختمان ها سازگار شوند. با این حال، این توسعه روند جهانی به سمت راه حل های مبتنی بر ابر را تهدید نخواهد کرد. ساختار پردازش مبتنی بر لبه که جدایی ناپذیر است ارائه شده توسط Genetec دستگاه ها با راه حل های SaaS سازگار خواهند ماند. بسیاری از کاربران نهایی چند سایتی که در آنها سرمایه گذاری خواهند کرد ارائه شده توسط Genetec دستگاه‌ها این دستگاه‌ها را به سرورهای داده متصل می‌کنند و به طور همزمان هم از پردازش بلادرنگ در لبه و هم از پردازش کلان داده از طریق ابر بهره‌مند خواهند شد.

برایان مونتانی، تحلیلگر ارشد، فناوری های امنیت فیزیکی، Omdia

برای اطلاعات بیشتر به www.omdia.comمنبع: https://www.securitysa.com/18780R

تاثیر بر بازار کنترل دسترسی

Axis توسط Genetec ساخته شده است اولین ابتکاری است که به یکپارچه‌سازان سیستم یک کنترلر درب شبکه ارائه می‌کند که با نرم‌افزار کنترل دسترسی فروشنده شخص ثالث از قبل بارگذاری شده است. به طور انحصاری شرکای کانال دارای گواهی Genetec، از آوریل 2023، تجهیزات همراه را به فروش خواهند رساند.

Omdia آن آینده را پیش بینی می کند ارائه شده توسط Genetec ابتکارات حتی ممکن است Synergis را روی دستگاه های دیگر مانند خواننده ها و حتی قفل های الکترونیکی از قبل بارگذاری کنند. این پیشرفت ممکن است باعث شود که ویژگی‌های پانل‌های کنترل اضافی شود و فروش در پروژه‌هایی که ساختمان‌های تجاری کوچک و متوسط ​​را در خود جای می‌دهند کاهش دهد.

معرفی بالقوه ارائه شده توسط Genetec ابتکارات همراه با سایر فروشندگان سخت افزار شخص ثالث تأثیر قابل توجهی بر بازار جهانی نرم افزارهای کنترل دسترسی خواهد داشت. تولیدکنندگان پنل کنترل که فاقد نرم افزارهای قابل مقایسه هستند، تشویق می شوند تا مشارکت مشابهی را ارائه دهند و دستگاه های خود را با نرم افزار Genetec از قبل بارگذاری کنند. این امر موقعیت Genetec را به عنوان پیشرو در فروش نرم افزارهای کنترل دسترسی تقویت می کند.

این Axis توسط Genetec ساخته شده است این برنامه نقطه اوج یک رابطه طولانی مدت بین دو شرکت است. همکاری‌های قبلی شامل توسعه یک بسته یکپارچه‌سازی بین Axis Perimeter Defender و نرم‌افزار سیستم مدیریت ویدیو Genetec و همچنین پشتیبانی از اتصال بین سیستم‌های فرسوده Axis و Genetec Security Center بود. Axis توسط Genetec ساخته شده است نشان‌دهنده تکامل این مشارکت است، با ارائه یک محصول واحد که پیشرفته‌ترین کنترل‌کننده‌های درب شبکه Axis را با Genetec Synergis، یکی از سریع‌ترین برندهای نرم‌افزار کنترل دسترسی در صنعت، ترکیب می‌کند.