سارا جین کورک به City Group Security می پیوندد


سارا جین کورک به عنوان مدیر ارشد رشد به گروه امنیت شهر پیوست. امنیت گروه شهر یک تجارت خصوصی است. مدیر اجرایی آن سایمون گیلز است که کار خود را به عنوان یک حسابدار رسمی آغاز کرد و سپس به دنیای FM نقل مکان کرد، جایی که قبل از پیوستن به سیتی گروپ، نقش‌های مدیر ارشد اجرایی و مالی را بر عهده داشت.

سارا، در تصویر، بیش از 25 سال تجربه فعالیت در مشاغل بخش امنیتی دولتی و خصوصی دارد. او گفت: “من خوشحالم که به عنوان مدیر ارشد رشد به City Group Security ملحق می شوم و نمایندگی زنان را در هیئت مدیره بیشتر می کنم. این کسب و کار دارای مجموعه مشتریان استثنایی است و متعهد به ارائه خدمات برجسته و در عین حال نشان دادن درک قوی از نیازهای مشتری از طریق برابری، برابری، تنوع و شمول، مسئولیت اجتماعی شرکتی و ارزش اجتماعی در جامعه است.

سارا و سایمون قبلا در دنیای FM با هم کار کرده اند. سایمون گیلز گفت: «خوشحالم که توانستم سارا را دوباره استخدام کنم تا با او کار کند و نقشی را خلق کنم که از او در جامعه سیتی گروپ استقبال کند. سارا تجربه گسترده ای در مشارکت مشتری و ایجاد ارزش و پیشنهادات مشتری با پیشنهادات استراتژیک قوی تا اجرا دارد. سارا با انبوهی از تجربیات تجاری از لجستیک، خرده‌فروشی، بازرگانان، شرکت‌های مخابراتی و محیط‌های شرکتی به ما می‌پیوندد و دانش و تجربه گسترده‌تر او هیئت مدیره را تقویت می‌کند. من افتخار می کنم که سارا به هیئتی می پیوندد چهار زن و دو رهبر مرد که به ما حضور قوی در نمایندگی جنسیت می دهد و به ما امکان می دهد یک تیم رهبری متفکر، متنوع و فراگیر داشته باشیم.»

در مورد شرکت

این شرکت دفاتری در لندن SE10 و کمبریج دارد. خدمات آن شامل گشت سیار و نگه داشتن کلید است. و بازرسی اموال خالی بازدید کنید www.citygroupsecurity.com.
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/products/guarding/sarah-jane-cork-joins-city-group-security/