ساعات بیشتر برای کلاهبرداران | امنیت حرفه ای


به گفته شرکتی که تأیید هویت خودکار را ارائه می دهد، اتصال بیش از حد «ساعات کاری» کلاهبرداران را افزایش می دهد.

در سال 2022، سطوح کلاهبرداری در 24 ساعت و هفت روز هفته ثابت بود. با استفاده از فناوری، کلاهبرداران ارتباط بیشتری دارند و می‌توانند از مناطق و مناطق زمانی عبور کنند و می‌توانند از ساعات تعطیلی کسب‌وکارها که احتمالاً کارکنان آفلاین هستند، استفاده کنند. این اتصال بیش از حد به این معنی است که دیگر «ساعت کاری» برای کلاهبرداران و حلقه‌های کلاهبرداری پیچیده وجود ندارد – می‌گوید آنها 24 ساعته کلاهبرداری و کلاهبرداری می‌کنند. اونفیدو.

نسخه چهارم گزارش سالانه تقلب در هویت شرکت شامل موارد زیر بود:

– حلقه های کلاهبرداری هزاران تغییر از یک سند را با دستکاری جزئیات جزئی هر بار در تلاش برای ایجاد هزاران حساب جعلی ایجاد می کنند. با استفاده از محصول Onfido’s Repeat Attempts، یک شرکت 300 سند ارائه شده با همان شماره سند همراه با ویژگی‌های کمی متفاوت را در یک دوره سه ماهه شناسایی کرد.

– پیشنهاد می‌شود که کلاهبرداران با تأیید بیومتریک منصرف می‌شوند: و کلاهبرداران هنگام تلاش برای دور زدن دفاعیات سواری، حملات خود را روی اسناد متمرکز می‌کنند و در صورت مواجهه با تأیید بیومتریک از تلاش‌ها دست می‌کشند.

– کلاهبرداری علیه شرکت‌های بازی در 12 ماه گذشته چهار برابر شده است و آن را به یکی از صنایع مورد حمله قبل از مراقبت‌های بهداشتی، مالی و خدمات حرفه‌ای تبدیل کرده است.

– تخمین زده می‌شود که بیشتر تقلب‌ها به کلاهبرداری هویت مصنوعی مرتبط باشد – جایی که یک شناسه جعلی با ترکیب اطلاعات شخصی واقعی خریداری شده از دارک وب با اطلاعات شخصی ساختگی ایجاد می‌شود. گزارش تقلب در هویت Onfido نشان می‌دهد که شناسه‌های مصنوعی بیشتر از مردان ساخته شده‌اند تا زنان، و کلاهبرداران ترجیح می‌دهند از نام‌های ساختگی استفاده کنند. به عنوان مثال، یکی از نام هایی که اغلب برای کلاهبرداری استفاده می شود، ادوارد کالن، شخصیت اصلی سریال، گرگ و میش بود.

– رایج‌ترین گوشی‌هایی که کلاهبرداران استفاده می‌کنند از برندهای کم‌هزینه‌تر مانند Symphony (هندی)، Gionne (چینی) و lava (هندی) می‌آیند که احتمالاً به عنوان تلفن‌های مشعل، به‌ویژه برای انجام کلاهبرداری استفاده می‌شوند.

در چهار سال گذشته، الگوهای کاری کلاهبرداران به طرز چشمگیری تغییر کرده است. در سال 2019، حملات منعکس کننده یک هفته کاری معمولی بودند که از دوشنبه تا جمعه به اوج خود می رسید و در آخر هفته ها کاهش می یافت. با این حال، در این گزارش آمده است که در طول سه سال گذشته، فعالیت های کلاهبرداری شروع به تغییر کرده است به طوری که سطوح کلاهبرداری هر روز هفته را شامل می شود.

سایمون هورسول، متخصص کلاهبرداری در Onfido گفت: «کلاهبرداری کمتر پیچیده امسال با 23 درصد افزایش به 72.9 درصد رسید، که به این نکته اشاره دارد که کلاهبرداری از کمیت به کیفیت تبدیل شده است، زیرا کلاهبرداران تصمیم می گیرند به سیستم ها حمله کنند. کلاهبرداران می توانند هزاران سند جعلی با کیفیت پایین تولید کنند، حمله ای را انجام دهند و امیدوار باشند که از دفاع یک کسب و کار عبور کند. سیل حملات می تواند توجه کسب و کارها را از کلاهبرداری های نادرتر، اما پیچیده تر منحرف کند. به همین دلیل است که تشخیص خودکار تقلب برای جلوگیری از سر خوردن کلاهبرداری «کمتر پیچیده» کلیدی است، بنابراین کسب‌وکارها می‌توانند در مقیاس خود از خود محافظت کنند و در عین حال منابع کلیدی را روی حملات پیشرفته‌تر متمرکز کنند.»

و مالک علی‌بگوویچ، تحلیلگر پزشکی قانونی در اینترپل، در پیش‌گفتار این گزارش گفت: «از آنجایی که مجرمان به دنبال استفاده از فرآیندهای دیجیتالی هستند، می‌توانند با افزایش کارایی و پیچیدگی جرایم مالی را مرتکب شوند، تا جایی که جرایم مالی و جرایم سایبری انجام می‌شود. اکنون همیشه به هم مرتبط هستند. حجم قابل توجهی از کلاهبرداری مالی از طریق فناوری‌های دیجیتال صورت می‌گیرد و این همه‌گیری تنها ظهور ابزارهای پولشویی دیجیتال و سایر جرایم مالی سایبری را تسریع کرده است.»
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/case-studies/more-hours-for-fraudsters/