ساکنان Kyalami Estates از آرامش خاطر از CathexisVision – Reidential Security Handbook 2022: Smart Living – Cathexis Technologies لذت می برند

منبع: www.kyalamiestates.co.za

ساکنان کیالامی استیتز از آرامش خاطر CathexisVision لذت می برند

کتابچه راهنمای امنیت مسکونی 2022: زندگی هوشمند انتخاب سردبیر

اتاق کنترل ادغام ها و دوربین های دو محدوده شبکه را کنترل می کند. اپراتورها از ویژگی نقشه های تعاملی برای مشاهده و کنترل دوربین ها و دستگاه هایی که بر اساس طرح سایت مرتب شده اند استفاده می کنند. در شرایط اضطراری، دیوار ویدیویی و دروازه مدیریت زنگ هشدار به اپراتورها اجازه می دهد تا رویدادهای زنده را سریع و کارآمد مدیریت کنند. جستجوی حرکت، جستجوی اسنپ و مسیرهای فعالیت سرعت بررسی را در حین بازیابی فیلمی که باید صادر شود، افزایش می‌دهد.

مانیتورینگ 250 دوربین

• ترویج رانندگی ایمن در داخل املاک.

اپراتورها با کنترل دروازه های داخلی از راه دور در صورت لزوم، در زمان صرفه جویی می کنند و نیازی به باز کردن یا بستن دستی دروازه را از بین می برند. سنسورهای دما بر تجهیزات و دستگاه ها نظارت می کنند. CathexisVision این ورودی ها را دریافت می کند و می تواند اعلان ها را برای مدیریت ارسال کند، بنابراین از تجهیزات محافظت می کند و یکپارچگی سیستم را حفظ می کند. در صورت بروز خطا، دستگاه ها را می توان از راه دور بدون دخالت در حریم خصوصی ساکنان، ریست کرد.

منبع: www.kyalamiestates.co.za

CathexisVision از فناوری پیچیده دوربین‌های حرارتی، دوربین‌های گلوله و دوربین‌های ANPR بهره می‌برد. حدود 250 دوربین از برندهای مختلف به صورت استراتژیک در اطراف زمین قرار گرفته اند.

با داشتن 16 پارک، 5 سد، 994 خانه، و هزاران ساکن و بازدیدکننده در محدوده حصار 8 کیلومتری املاک، حفاظت از املاک کیلامی نیازمند راه حلی بود که مدیریت دوربین های متعدد و دستگاه های یکپارچه را متمرکز می کرد. CathexisVision ضمن رسیدگی به الزامات امنیتی و عملیاتی Kyalami Estates این راه حل را ارائه می دهد که عبارتند از:

راه حل امنیتی سفارشی شده در Kyalami Estates قدرت مجموعه VMS CathexisVision را در بهینه سازی امنیت و کارایی نشان می دهد و از یک سایت مسکونی ایمن و با مدیریت خوب اطمینان می دهد.

CathexisVision فیلمی از تخلفات رانندگی ارائه می دهد، به این معنی که مدیریت املاک در هنگام اجرای قوانین ایمنی ترافیک شواهد قابل اعتمادی دارد. اپراتورها هشدارهای زنده را از حصار الکتریکی دریافت می کنند و می توانند این حوادث را با CathexisVision تأیید کنند. این امر هشدارهای کاذب را کاهش می دهد و به اپراتورها در ایمن سازی محیط کمک می کند.

CathexisVision دستگاه‌های ورودی/خروجی را در 30 مکان، از جمله نرده‌ها، دروازه‌های کشویی و چراغ‌ها، در پاسخ به رویدادها یا طبق یک برنامه زمان‌بندی کنترل می‌کند. نورها در فضاهای عمومی از طریق برنامه ای کنترل می شوند تا اطمینان حاصل شود که پارک های خاص به خوبی روشن می شوند. در پارک‌هایی که همسایه یک محل سکونت هستند، چراغ‌ها تنها زمانی روشن می‌شوند که تجزیه و تحلیل ویدیویی حرکت را تشخیص دهد. این امر آلودگی نوری را کاهش می دهد و مصرف انرژی را محدود می کند. این سیستم به گونه‌ای پیکربندی شده است که چراغ‌ها را در پاسخ به حرکتی که توسط دوربین‌های محیطی شناسایی می‌شود روشن می‌کند و از دید خوب برای تأیید حادثه اطمینان می‌دهد.

• بهینه سازی استقرار محافظ ها با کنترل دستگاه ها از راه دور.

شبکه‌های عصبی یادگیری عمیق، فیلم را تجزیه و تحلیل می‌کنند تا اپراتورها به‌جای تلاش برای نظارت دستی همه فیدها، به‌طور خودکار از رویدادها مطلع شوند. این امر خطر خطا را کاهش می دهد و دقت بیشتر در تشخیص را تضمین می کند. تجزیه و تحلیل ویدیویی در تقاطع های اصلی رانندگی مسئولانه و ایمنی جامعه را ارتقا می دهد.

• مدیریت حرکت به داخل و خارج از املاک با استفاده از فناوری کنترل دسترسی.

ظرفیت یکپارچه سازی CathexisVision با اتصال طیف وسیعی از ویژگی های نرم افزار با دستگاه های یکپارچه، قدرت راه حل را تقویت می کند. ادغام CatexisVision/Impro Access Portal Pro ورودی و خروجی حدود 6000 فرد ثبت نام شده را نظارت می کند. LlamaNET در سیستم Impro Access Portal Pro یکپارچه شده است تا مدیریت املاک و بازدیدکنندگان را تسهیل کند.

محیط یکپارچه و سایر امنیت

• مدیریت چراغ ها برای اطمینان از ایمنی، محدود کردن آلودگی نوری و بهینه سازی مصرف برق.

• نظارت بر دما و سلامت دستگاه ها.

املاک کیالمی یک املاک مسکونی امن با امکانات گسترده و دسترسی کنترل شده 24 ساعته است. یکی از قدیمی ترین املاک در نوع خود در آفریقای جنوبی، کیالامی استیتز یک محیط مطمئن و امن است که از جامعه بزرگی از ساکنان پشتیبانی می کند.

برای اطلاعات بیشتر با Cathexis Africa تماس بگیرید، 0800 240 31 27 + [email protected]، www.cathexisvideo.comوام)

• ایمن سازی محیط با استفاده از تجزیه و تحلیل ویدئویی هوش مصنوعی، و نظارت بر حصار الکتریکی.


منبع: https://www.securitysa.com/17368R اطلاعات بازدیدکنندگان روی همپوشانی های ویدئویی نمایش داده می شود و همه تراکنش ها همراه با فیلم مرتبط ثبت می شوند. یک سیستم پیش رزرو یک کد دسترسی به پیام متنی برای بازدیدکنندگان ارائه می‌کند و نگهبانان می‌توانند از پوشش‌های دوربین برای مشاهده اطلاعات بازدیدکنندگان استفاده کنند. دوربین های ANPR وسایل نقلیه ورودی و خروجی از املاک را کنترل می کنند.