سایبر جزء اصلی کنترل دسترسی است – SMART Access & Identity 2023

وقتی صحبت از کنترل دسترسی و مدیریت هویت به میان می آید، امنیت سایبری نقش مهمی در کمک به اطمینان از اینکه فقط کاربران مجاز می توانند به یک سیستم دسترسی داشته باشند و اینکه آنها همان چیزی هستند که ادعا می کنند هستند، ایفا می کند. این مهم است زیرا به محافظت در برابر دسترسی غیرمجاز به اطلاعات حساس کمک می کند، که اگر به دست افراد نادرست بیفتد می تواند عواقب جدی داشته باشد.

تهدیدهای خارجی از طریق رمزگذاری سرتاسر و احراز هویت کاربر به حداقل می رسد. مشتریانی که از بررسی سلامت امنیتی Gallagher استفاده می کنند می توانند به راحتی آسیب پذیری های احتمالی را در سیستم خود شناسایی کنند. و می توانید مدیریت داده ها را ساده کنید و از یکپارچگی آن با سیستم های یکپارچه محافظت کنید تا داده ها را ایمن ذخیره کنید.

برای اطلاعات بیشتر با Gallagher Security تماس بگیرید، +27 11 974 4740، [email protected]، www.security.gallagher.comمنبع: https://www.securitysa.com/18465R

در گالاگر، ما به طور مداوم راه‌حل‌های خود را برای مقابله با تهدید در حال تغییر در سطح نرم‌افزاری و فیزیکی توسعه می‌دهیم و امنیت سایبری قوی در هر مرحله ایجاد می‌کنیم. این باعث می شود محصولات ما از همان روز اول برای برنامه های با امنیت بالا و سازمانی مناسب باشند.

سایبر جزء اصلی کنترل دسترسی است

SMART Access & Identity 2023 کنترل دسترسی و مدیریت هویت، امنیت سایبری

به روز رسانی نرم افزار ممکن است بهترین راه برای محافظت از کسب و کارها در برابر حملات سایبری باشد. این یک اقدام امنیتی پیشگیرانه است که خطرات قرار گرفتن شرکت در معرض حملات سایبری را که در آن مجرمان سایبری داده های حساس آنها را هدف قرار می دهند، کاهش می دهد. Gallagher تقریباً هر شش ماه یکبار به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری را منتشر می‌کند. مشتریان فقط باید به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری معمولی موجود در همه دستگاه‌ها را پیاده‌سازی کنند تا با تهدیدات سایبری در جریان باشند و به‌طور مؤثری قدیمی بودن را مدیریت کنند.

گالاگر تست نفوذ و بررسی امنیتی داخلی و مستقل شخص ثالث را در طول توسعه انجام می‌دهد تا آسیب‌پذیری‌ها را قبل از انتشار به‌روزرسانی‌ها یا راه‌حل‌های جدید شناسایی کند.

توسط تارین فورچون، گالاگر امنیت، آفریقای جنوبی.

امنیت سایبری به قدری جزء حیاتی کنترل دسترسی و مدیریت هویت است که ما اطمینان حاصل کرده‌ایم که راه‌حل‌های ما یک سیستم دفاعی چند جانبه را با حفاظت‌هایی که در هر مرحله از توسعه ایجاد شده است، ارائه می‌کند.

حفاظت از داده های شما مستلزم هوشیاری و نظارت مستمر است، به خصوص که تهدیدات سایبری همراه با فناوری امنیتی تکامل می یابند. راه‌حل‌های گالاگر، از ابتدا طراحی شده‌اند تا تا حد امکان از امنیت سایبری برخوردار باشند و خطرات را از طریق ابزارهای دفاعی متنوعی کاهش دهند که با تغییر چشم‌انداز فناوری مطابقت دارند، بنابراین نیازی به این کار نیست.