سخنرانان اجلاس جهانی سایبری در ماه آینده


گروه نوزده، سازمان دهندگان نمایشگاه بین المللی سایبر، لیست بلندگوهای سالانه خود را اعلام کرده اند نشست جهانی سایبری با حمایت مالی Snyk امسال، و در المپیا لندن در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه، 27 و 28 سپتامبر برگزار شد. معرفی شده توسط مدیر عامل سابق شورای امنیت ملی سایبری رسمی بریتانیا (NCSC)، سیاران مارتین، در تصویر، اجلاس میزگرد، چت‌های کنار آتش را ارائه می‌کند. و ارائه ها

موضوعات شامل جنگ سایبری، باج افزار، و چشم انداز قانونی پیرامون حریم خصوصی داده ها، ایجاد تنوع در فرهنگ کسب و کار افراد، و سوالات مطرح شده توسط فناوری های نوظهور مانند متاورس، بلاک چین و محاسبات کوانتومی است. پس از معرفی اجلاس، سیاران مارتین در روز اول روی صحنه با:

دکتر ویکتوریا بینز، عضو انجمن کامپیوتر بریتانیا و مدیر سابق اعتماد و ایمنی فیس بوک EMEA، که در مورد اعتماد و ایمنی آنلاین در عصر نظارت صحبت خواهد کرد و همچنین به طور کلی به سیاست های امنیتی اشاره خواهد کرد.

چارلی موریسون، رئیس تیم سایبری گریفین – برنامه ای که یکی از بازوی واحد جرایم سایبری پلیس شهر لندن را تشکیل می دهد – که اطلاعات و روندهای مشاهده شده در میدان مایل را بررسی می کند.

کریستین بژراسکو، مدیر ارشد فناوری With Secure که چابکی عوامل تهدید و پهنای سطح حمله را بررسی خواهد کرد. و یک رویکرد مبتنی بر نتیجه برای امنیت سایبری.

Lisa Forte’s Respect in Security Team برای یک میزگرد با سخنران TEDx، Marilise de Villiers، بنیانگذار و مدیر عامل – ROAR، در میان دیگران، روی صحنه خواهد رفت و بررسی خواهد کرد که صنعت تا چه حد در پذیرش تنوع پیشرفت کرده است، اما در زمینه کمپین احترام به امنیت Jitender Arora، CISO در Deloitte، به گفتگو خواهد پیوست.

در روز دوم دعوت شدگان عبارتند از:

راب شاپلند، هکر اخلاقی و رئیس نوآوری سایبری در فالانکس سایبر، در مورد چگونگی طراحی، برنامه ریزی و به حداکثر رساندن موفقیت حملات خود مجرمان سایبری در تلاش برای سرقت واکسن های کووید.

مانند همه سازمان‌های دولتی و به‌ویژه، با توجه به اینکه مرکز امنیت سایبری ملی بخشی از مرکز ارتباطات دولتی (GCHQ) است، ناشناس ماندن بخشی از بازی است. با این حال، NCSC یک مدیر ارشد را تأیید کرده است تا بینش واقعی در مورد اینکه چگونه صنعت و عموم مردم را در برابر تهدیدات سایبری در حال رشد ایمن نگه می‌دارند، ارائه دهد و به سؤالاتی درباره نحوه بهترین استفاده از خدمات آنها پاسخ خواهد داد.

اسکات ویلکاکس، مدیر عامل سیکورو، بینش هایی را از دیدگاه دبی و خاورمیانه که در آن مستقر است، ارائه خواهد کرد و بررسی می کند که چرا بخش های امنیتی برای تهدیدهای مداوم و موارد دیگر آماده نیستند. آنچه مشخص خواهد شد شباهت هایی است که از مرزهای بین المللی فراتر می رود.

همه جلسات بر اساس جنبه فنی رتبه بندی می شوند و به شرکت کنندگان اجازه می دهد – خواه غیر فنی باشند و یا بسیار فنی – بحث هایی را که برای آنها مناسب است پیدا کنند.

برای مشاهده کامل اجلاس جهانی سایبری، به آدرس زیر مراجعه کنید: https://www.internationalcyberexpo.com/global-cyber-summit.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/commercial-security/global-cyber-summit-speakers-next-month/