سرقت سوخت همچنان در حال افزایش است | امنیت حرفه ای


این صنعت گزارش می دهد که حوادث سوخت پرداخت نشده همچنان در حال افزایش است رئیس (سندیکای امنیت نفت بریتانیا) و آخرین شاخص جرایم دادگاهی آن با 16.7 درصد افزایش به رکورد 244.1 رسیده است. این برای سه ماه منتهی به 30 سپتامبر است. BOSS ایندکس را در سال 2015 آغاز کرد. این مجموعه‌ای از گزارش‌های حوادث «بدون وسیله پرداخت» (NMoP) و «Drive Off» است که به BOSS Payment Watch، یک سرویس تخصصی بازیابی تلفات سوخت پیش‌زمین، ارائه شده است.

BOSS دریافته است که در طول سه ماهه تابستان، گزارش‌های مربوط به حوادث NMoP 18.3 درصد افزایش یافته است (رانندگان پس از آن به پمپ بنزین می‌گویند که پول ندارند)، در حالی که تعداد حوادث Drive Off 13.8 درصد افزایش یافته است. حوادث سوخت پرداخت نشده 32 درصد بیشتر از سه ماهه مشابه در سال 2021 است.

میانگین تعداد حوادث در هر سایت به 24.8 افزایش یافت (در مقایسه با 21.7 در سه ماهه قبل). حوادث NMoP 65 درصد از کل گزارش ها را تشکیل می دهند و هزینه هر حادثه به طور متوسط ​​78.37 پوند (سه ماهه قبل، 75.54 پوند) بود. در همین حال، میانگین هزینه یک “Drive Off” به 56.63 پوند برای هر حادثه (53.82 پوند، سه ماهه قبل) افزایش یافت.

اگرچه هزینه سوخت در طول سه ماهه کاهش یافت، با افزایش متوسط ​​2.5 درصد به میانگین 175.8 پنس در لیتر (ppl)، BOSS تخمین می زند که میانگین تلفات سالانه در هر خروجی پیشرو با 22 درصد افزایش به 7026.67 پوند (در مقایسه با 5766.44 پوند) رسیده است. ربع قبل).

قیمت سوخت در ژوئیه به 188.5 ppl رسید و در ماه سپتامبر به 165.3 ppl کاهش یافت.

BOSS می افزاید که عملکرد سرویس بازیابی بدهی Payment Watch در سه ماهه سوم بهبود یافته است. در محوطه‌هایی که BOSS Payment Watch فعالیت می‌کند، 86 درصد از بدهی‌های سوخت NMoP جمع‌آوری شد و جایی که BOSS اطلاعات معتبر خودرو را دریافت کرد، 97 درصد از بدهی‌های حادثه Drive Off جمع‌آوری شد.

Claire Nichol، مدیر اجرایی BOSS در تصویر، گفت: “در طول ماه های تابستان، شاخص جنایات Forecourt به سطوح بی سابقه ای صعود کرد. این روند در منحنی صعودی است و حتی در مواجهه با کاهش قیمت سوخت، انتظار داریم که حوادث سوخت پرداخت نشده همچنان رو به رشد باشد.

دادگاه‌های پیشرو در معرض خطر بیشتری از حوادث سوخت بدون دستمزد در دوره‌های اوج مصرف هستند. ثبت دقیق اطلاعات مربوط به هر حادثه سوخت پرداخت نشده به این معنی است که اگر یک راننده برای پرداخت هزینه برنگردد، می‌توانیم در تعقیب کسانی که فراموش کرده‌اند پرداخت کنند یا عمداً از پرداخت فرار کرده‌اند، موفق‌تر باشیم.

BOSS Payment Watch به اپراتورهای جلوی دادگاه فرآیندی قوی برای ثبت جزئیات خودرو و بازیابی پول بدهکار ناشی از حوادث رانندگی خاموش و بدون وسیله پرداخت ارائه می دهد. نرخ موفقیت اخیراً به لطف فروشندگان بیشتری که حوادث را با استفاده از پورتال گزارش آنلاین ما گزارش می‌کنند، بهبود یافته است.

«بازیافت بدهی‌های ناشی از حوادث به کیفیت گزارش‌های حوادث بستگی دارد. برای مثال، در جایی که اطلاعات خودرو معتبر است، تیم BOSS Payment Watch با موفقیت 97 درصد از بدهی‌های حادثه Drive Off را جمع‌آوری می‌کند.

یک کپی از راهنمای BOSS Drive-Off Prevention را می توان از وب سایت BOSS دانلود کرد https://bossuk.org/guidance.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/transport/fuel-theft-still-rising/