سرور تجزیه و تحلیل ویدیو | امنیت حرفه ای


هوش مصنوعی جدید سازگار با NDAA IDIS در جعبه (DV-3200) سازنده دستگاه های نظارتی کره جنوبی، یک سرور تجزیه و تحلیل ویدئویی 64 کانالی با CUDA و پلتفرم NVIDIA است که از موتور یادگیری عمیق این شرکت استفاده می کند، با نرخ دقت تا 98 pc، گزارش های شرکت

DV-3200 با نرم‌افزار مدیریت ویدئو IDIS Solution Suite (ISS) و IDIS Deep Learning Analytics، برای تشخیص رویداد و آزاد کردن اپراتورها از مدیریت پاپ‌آپ‌های هشدار نادرست ناشی از عوامل سایت بی‌ضرر ارائه می‌شود. سازندگان می‌گویند که این حواس‌پرتی و خستگی را کاهش می‌دهد و تمرکز تیم‌های امنیتی و اولین پاسخ‌دهندگان را بر روی رویدادهای مورد علاقه آسان‌تر می‌کند.

DV-3200 ویژگی های هوش مصنوعی بدون کالیبراسیون مانند تشخیص اشیا، عبور از خط، نفوذ و تشخیص سرگردان را فعال می کند. همچنین طبقه بندی اشیاء را ارائه می دهد و جستجوهایی را که توسط IDIS Instant Meta Filtering انجام می شود را برای بررسی حادثه فعال می کند. این امکان جستجوی پزشکی قانونی پس از رویداد را بر اساس ماشه، شی، رنگ و شماره، در چندین دوربین ویدیویی فراهم می کند. سازنده اضافه می‌کند که با جستجوهای خودکار که اکنون فقط چند دقیقه طول می‌کشد، این نیاز اپراتورها را برای بررسی دستی ساعت‌ها یا روزها از فیلم‌ها برطرف می‌کند.

هر سرور آماده ویدیوی هوش مصنوعی امکان تجزیه و تحلیل حداکثر 64 کانال را به طور همزمان فراهم می کند و با استفاده از IDIS Solution Suite VMS، کاربران می توانند با جعبه های اضافی برای مدیریت و نظارت مرکزی تعداد نامحدودی از دستگاه ها و سایت ها را افزایش دهند. کاربران همچنین می توانند به طیف وسیعی از دوربین ها و دستگاه های شخص ثالث متصل شوند.

IDIS Deep Learning Engine در داخل توسعه یافته و بر روی مجموعه داده های گسترده آموزش دیده است و به ادغام کنندگان سیستم ها و کاربران این گزینه را می دهد تا تجزیه و تحلیل را بر اساس خطرات امنیتی و ایمنی خاص سایت و همچنین الزامات عملیاتی پیکربندی کنند. هیچ هزینه مجوز مداوم یا هزینه اتصال دستگاه وجود ندارد.

جیمز مین، مدیر عامل IDIS اروپا می‌گوید: «DV-3200 یک تغییر دهنده بازی برای مشتریان اندازه سازمانی است، که اجازه می‌دهد جریان‌های ویدیویی به‌طور خودکار دقیق‌تر و مقرون به صرفه‌تر از قبل نظارت شوند. با آنالیز ویدئویی پیشرفته که از تیم‌های امنیتی و پلیسی پشتیبانی می‌کند، فعالیت‌های مهم زمانی مانند پاسخ به زنگ هشدار و بررسی‌های حادثه کارآمدتر و سریع‌تر از گذشته می‌شوند.

رفتن به www.idisglobal.com.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/integrated-systems/video-analytics-server/