سرویس فایروال مدیریت شده | امنیت حرفه ای


جیسک یک سرویس فایروال مدیریت شده (MFS) راه اندازی کرده است که برای کمک به حفاظت از فضای سایبری کالج ها، دانشگاه ها، مراکز تحقیقاتی و بخش عمومی بریتانیا طراحی شده است.

این سرویس که توسط Jisc (سازمان دیجیتال و داده بریتانیا برای آموزش عالی و تحقیقات) با اعضای آن توسعه یافته است، توسط شرکت امنیت سایبری KHIPU Networks با استفاده از پلت فرم فروشنده سایبری Palo Alto Networks اداره می شود.

MFS که با استفاده از اطلاعات تهدید از منابع مختلف در دسترس Jisc به عنوان بدنه ای برای آموزش عالی، پیکربندی و تجدید نظر شده است، از افرادی که به شبکه ملی تحقیقات و آموزش توسط Jisc متصل هستند، محافظت می کند. جانت.

رئیس امنیت Jisc، دیوید باتو، گفت: “یک جزء کلیدی از هر استراتژی امنیت سایبری، یک فایروال به خوبی پیکربندی شده به شناسایی و کاهش تهدیدات بالقوه کمک می کند. سرویس ما برای پاسخگویی به نیازهای خاص بخش‌های آموزش عالی و تحقیقات ایجاد و توسعه یافته است و از دسترسی Jisc به اطلاعات تهدیدات گسترده بهره می‌برد.

«در راستای بازخورد اعضا، ما رویکردی انعطاف‌پذیر در پیش گرفته‌ایم و اعضا و مشتریان اکنون بسته به سطح پشتیبانی که نیاز دارند، گزینه‌هایی دارند: یک فایروال کاملاً مدیریت شده، یا یک سرویس مدیریت مشترک، از جمله گزینه‌های مجازی برای پشتیبانی از زیرساخت‌های ابری. . هر گزینه ای که انتخاب شود، سرویس فایروال مدیریت شده به طور فعال نگهداری، وصله و پیکربندی می شود و در وقت کارکنان فناوری اطلاعات و امنیت صرفه جویی می کند و خیال شما را راحت می کند.

شبکه‌های KHIPU از قبل برای اعضای Jisc آشنا هستند، زیرا سرویس فیشینگ و آموزش شبیه‌سازی‌شده Jisc را نیز اجرا می‌کنند. مدیر ارشد اطلاعات آن، گای ژرمنی، گفت: «گزینه‌های خدمات مختلف به مؤسسات این امکان را می‌دهد تا با مشارکت کارشناسان باتجربه امنیت سایبری KHIPU، کنترل کمتری یا به همان میزانی که دوست دارند بر محیط‌های فایروال خود داشته باشند.

“ترکیب فیدهای اطلاعاتی تهدید Jisc با اتوماسیون، تضمین می‌کند که تنظیمات امنیتی فایروال اعضا به‌طور فعال با جدیدترین حفاظت به‌روزرسانی می‌شوند، که منجر به بررسی مستمر و بهبود وضعیت امنیت سایبری آنها می‌شود.”

جیسک در عین حال در ناتینگهام نگه داشته است کارگاه بهترین روش فعلی شبکه از 14 تا 15 ژوئن (با جلسات آنلاین در 16 ژوئن). روز اول شامل الف است جلسه در مورد رسیدگی به حادثه توسط پل زانو، رئیس خدمات حفاظتی، Jisc. دیوید باتو، نیکول استوارت، محقق ارشد حوادث امنیت سایبری، جیسک و استوارت ویگینز، سرپرست مشاور اطلاعاتی، EMEA، CrowdStrike در مورد شناسایی شکار تهدید و تاکتیک‌های خصمانه صحبت می‌کنند. استیو هاوارد، مدیر ارشد محصول – سرویس نظارت بر تهدیدات سایبری، Jisc درباره تهدیدات سایبری بحث می کند.

در روز سوم، Jatin Patel، مدیر ارشد محصول – امنیت سایبری و خدمات شبکه، Jisc این فایروال جدید را پوشش می دهد. این روز با ریاست دیوید باتو به پایان می رسد که شامل یک سخنران از NCSC (مرکز امنیت سایبری ملی) رسمی بریتانیا بود. مایکل اوون، معاون مدیر خدمات عملیاتی سایبری – NHS انگلستان؛ و نیکول استوارت، محقق ارشد حوادث امنیتی (CTI)، Jisc.

زمینه

فایروال یک مانع بین یک شبکه داخلی خصوصی و اینترنت عمومی است. هدف آن جلوگیری از ترافیک “خطرناک” مانند کاربران غیرمجاز، حملات انکار سرویس، هرزنامه ها و ویروس ها است.

بازدید کنید https://www.jisc.ac.uk/.

عکس مارک رو; دانشگاه دی مونتفورت، لستر
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/news/education/managed-firewall-service/