سری eDVR هایک ویژن با eSSD – شماره 2/3 2023 – هایک ویژن آفریقای جنوبی

1) سازگاری با محیط زیست و 45٪ صرفه جویی در انرژی: مصرف انرژی بسیار کم در eSSD های سطح تراشه باعث پایداری بیشتر EDVR های Hikvision می شود. از آنجایی که این دستگاه‌ها موتورهای دوکی درون خود ندارند، مصرف انرژی آن‌ها 45 درصد کمتر از DVR‌های معمولی است و نه تنها به کاربران کمک می‌کند تا در درازمدت در قبض برق خود صرفه‌جویی کنند، بلکه به آنها امکان می‌دهد تا انتشار کربن را کاهش دهند.

در مقایسه با DVR های SSD معمولی، eDVR های هایک ویژن بسیار فشرده هستند و به صرفه جویی در فضا کمک می کنند. آنها می توانند در هر جایی قرار گیرند – چه پشت یک مانیتور، زیر یک میز، روی قفسه کتاب یا پنهان در یک پایه سفارشی.

فرمت فشرده eDVR های Hikvision نیز تطبیق پذیری راه حل را افزایش می دهد. برای مثال، دستگاه‌های eDVR به راحتی می‌توانند در خانه‌های مسکونی جای بگیرند. درایوهای ذخیره سازی این دستگاه ها نیز عملاً بدون نویز و لرزش کار می کنند و گرمای بسیار کمی تولید می کنند که آنها را برای کاربردهای مسکونی ایده آل می کند. این مزایا، همراه با مقرون به صرفه بودن، عملکرد و پایداری دستگاه‌های eDVR، طیف محصولات را به انتخابی ایده‌آل برای شرکت‌های کوچک و متوسط ​​مانند فروشگاه‌های رفاه، فروشگاه‌های مواد غذایی، رستوران‌ها، کارگاه‌ها، بارها و غیره تبدیل می‌کند.وام)

ویژگی‌های نوآورانه سری Hikvision eDVR باعث می‌شود این راه‌حل‌ها برای کاربردهای مسکونی، SMB و تجاری به همان اندازه موثر باشند. در تمام موارد، مشتریان نهایی از فرآیند نصب آسان و انعطاف‌پذیر، مصرف انرژی کم، حداقل نیازهای تعمیر و نگهداری و ضبط، ذخیره‌سازی و پردازش ویدیو با کارایی بالا بهره می‌برند.

علاوه بر این، استفاده از eSSD باعث دوام بیشتر محصولات نسبت به DVR های معمولی می شود که از درایوهای HDD استفاده می کنند. این به این دلیل است که قطعات متحرک کمتری مانند بازوهای محرک وجود دارد. با چرخه عمر طولانی تر محصول، سری eDVR به بهره وری و پایداری زیست محیطی کمک می کند.

ونسون ژو، مدیر محصول، می‌گوید: «سری eDVR هوشمندتر، سریع‌تر، بادوام‌تر و کارآمدتر از هر چیزی است که قبلاً انجام شده است، نه تنها به به حداقل رساندن اثرات منفی زیست‌محیطی کمک می‌کند، بلکه صرفه‌جویی زیادی در مصرف انرژی و هزینه برای مشتریان ما ایجاد می‌کند.» در هایک ویژن

برای برنامه های مسکونی و SMB موثر است

هایک ویژن اخیرا سری eDVR را به مجموعه راه حل های امنیتی خود برای SMB ها اضافه کرده است. eDVR هایک ویژن با استفاده از فناوری درایو حالت جامد (eSSD) تعبیه شده، جمع و جور، بادوام، آسان برای استفاده و کارآمد هستند. این بدان معنی است که آنها برای مشاغل کوچک تا متوسط ​​و برنامه های مسکونی ایده آل هستند.

امکانات جدید برای کارایی و پایداری

2) ذخیره سازی بادوام با 25٪ بهبود در کارایی: با استفاده از فناوری eSSD، با اجزای ذخیره‌سازی حالت جامد تا سطح تراشه، دستگاه‌های eDVR هایک ویژن دارای راندمان ذخیره‌سازی بهینه و پایداری سیستم هستند. راندمان ذخیره سازی سری eDVR با “فناوری کنترل نرخ بیت تطبیقی ​​صحنه” افزایش یافته است، که به طور خودکار رمزگذاری برای فیلم های ویدئویی را بهینه می کند و کارایی کدگذاری را تا 25٪ بهبود می بخشد. به طور خاص، صحنه های پیچیده با حرکات انسان یا وسیله نقلیه، نرخ بیت بالاتری را برای اطمینان از کیفیت ویدیوی خوب اختصاص می دهند. در عین حال، صحنه‌های کم پیچیدگی با حرکت کم یا بدون حرکت، نرخ بیت پایین‌تری برای بهینه‌سازی کارایی ذخیره‌سازی اختصاص می‌دهند.


منبع: https://www.securitysa.com/19148R

3) طراحی فشرده برای سهولت استفاده و سادگی نصب: از آنجایی که eDVR ها با SSD تعبیه شده اند و طراحی «بدون پیچ» دارند، نصب بدون ابزار امکان پذیر است. علاوه بر این، بدون الزامات نصب افقی سنتی HDD های معمولی، مونتاژ و راه اندازی دستگاه ها نیز آسان تر است. به لطف این سهولت و انعطاف پذیری نصب، هم مشتریان نهایی و هم نصابان می توانند در زمان صرفه جویی کنند و هزینه های نگهداری و عملیاتی خود را کاهش دهند.

سری eDVR هایک ویژن با eSSD

شماره 2/3 2023 دوربین مدار بسته، نظارت و مانیتورینگ از راه دور، محصولات

4) تشخیص حرکت هوشمند: تعبیه شده با فناوری تشخیص حرکت 2.0، سری eDVR می تواند انسان ها و وسایل نقلیه را از اشیاء دیگر در هر محیطی متمایز کند، و به صاحبان املاک این امکان را می دهد تا به نقض های امنیتی احتمالی سریعتر و موثرتر واکنش نشان دهند. این فناوری همچنین به صاحبان املاک امکان می دهد فیلم های ویدئویی را بر اساس ظاهر افراد یا وسایل نقلیه در یک دوره خاص جستجو کنند و در زمان صرفه جویی کنند و بار کاری و هزینه های آنها را کاهش دهند.