سزار تونکین رئیس جدید تجارت امنیت سایبری، آرماتا – شماره 2/3 2023


سزار تونکین، رئیس جدید کسب و کار امنیت سایبری، آرماتا

شماره 2/3 2023 اخبار، امنیت سایبری

سزار تونکین.

Vivica Holdings انتصاب کارشناس باتجربه امنیت سایبری سزار تونکین را به عنوان سرپرست کسب و کار امنیت سایبری Armata اعلام کرده است که راه‌حل‌های فناوری و تخصص تخصصی مورد نیاز برای کمک به کسب‌وکارهای محلی را برای محافظت بهتر در برابر تهدیدات سایبری ارائه می‌کند.

ژاک دو تویت، مدیرعامل Vivica می گوید این حرکت یک انتخاب منطقی بود. «ما از ابتدا گفته‌ایم که Vivica وجود دارد تا رهبران کسب‌وکارهای تأسیس‌شده و جدیدتر را زیر یک چتر قرار دهد تا از رشد حمایت کند و شعله‌ور کند. سزار با شجره نامه و بینشی می آید که آرماتا را به سطح بعدی می برد.”

Tonkin مجموعه تجربیات متنوعی را وارد این نقش می‌کند، از جمله رهبری کسب‌وکارهای امنیت سایبری در ارائه‌دهندگان خدمات مختلف، و همچنین نقش‌های قبلی CISO. دو تویت می‌گوید: «این سابقه، مزیت مشخصی را در تعامل با بازار امنیت سایبری برای آرماتا به ارمغان می‌آورد، دقیقاً به این دلیل که تونکین بینش و تجربه‌ای در هر دو طرف رابطه ارائه‌دهنده خدمات دارد.

تونکین می گوید که مشتاقانه منتظر رهبری آرماتا و ارزش افزودن به گروه Vivica با امنیت سایبری متمایز به عنوان یک سرویس است. او می گوید که این کسب و کار یک پیشنهاد ارزش قانع کننده ایجاد کرده است که شامل:

• یک راه حل و خدمات مدیریت ریسک شخص ثالث منحصر به فرد، که زنجیره تامین شرکت ها را در برابر خطرات سایبری معرفی شده توسط SMB های کلیدی و تامین کنندگان بازارهای متوسط ​​محافظت می کند.

• امنیت سایبری به عنوان یک سرویس مبتنی بر ابر همراه با استفاده از فناوری‌های پیشرو در سطح جهانی، که شامل قیمت‌گذاری چابک و مبتنی بر مصرف است.

• معرفی خدمات امنیتی مدیریت شده چند ساله برون سپاری شده از ملزومات سایبری برای SMB ها و بازارهای متوسط ​​بر اساس توافق نامه های سطح خدمات تعریف شده.

• یک سرویس CISO مجازی.

• دفاع سایبری پیشرفته با سرویس SOC تهدیدمحور، امنیت تهاجمی، شکار تهدید، سرویس مدیریت آسیب پذیری، و پاسخ به حوادث بحران سایبری.

تونکین می گوید: «در نهایت، آرماتا برای برهم زدن وضعیت موجود در بازار طراحی شده است. Armata Cyber ​​Security-as-a-Service نه تنها تضمین می کند که SMB ها و بازارهای میانی دارای اصول اولیه در یک ترتیب برون سپاری هستند، بلکه از طریق سرویس دفاع سایبری پیشرفته، Armata می تواند از مشتریان در برابر حوادث امنیتی غیرعادی و حتی حملات دفاع کند. او توضیح می دهد. او می‌افزاید که Armata Cyber ​​Security-as-a-Service امکان شناسایی سریع‌تر را در زمان متوسط ​​و همچنین میانگین زمان برای اصلاح با استفاده از اتوماسیون و یکپارچه‌سازی را فراهم می‌کند.

هدایت کسب و کار به سمت تبدیل شدن به یک بازیگر قابل اعتماد و معتبر در بازار امنیت سایبری، به شدت به تعالی ارائه خدمات در یک تیم سایبری چند ماهه بستگی دارد. تونکین می‌گوید: این امر برای فراتر از انتظارات مشتریان و اجرای عالی بسیار مهم است – به‌ویژه وقتی آرماتا در آفریقا گسترش می‌یابد.

برای اطلاعات بیشتر به www.armata.co.zaمنبع: https://www.securitysa.com/19465R