سزار تونکین رئیس جدید تجارت امنیت سایبری، آرماتا – شماره 2/3 2023

برای اطلاعات بیشتر به www.armata.co.zaمنبع: https://www.securitysa.com/19465R

سزار تونکین، رئیس جدید کسب و کار امنیت سایبری، آرماتا

شماره 2/3 2023 اخبار، امنیت سایبری

ژاک دو تویت، مدیرعامل Vivica می گوید این حرکت یک انتخاب منطقی بود. «ما از ابتدا گفته‌ایم که Vivica وجود دارد تا رهبران کسب‌وکارهای تأسیس‌شده و جدیدتر را زیر یک چتر قرار دهد تا از رشد حمایت کند و شعله‌ور کند. سزار با شجره نامه و بینشی می آید که آرماتا را به سطح بعدی می برد.”

تونکین می گوید که مشتاقانه منتظر رهبری آرماتا و ارزش افزودن به گروه Vivica با امنیت سایبری متمایز به عنوان یک سرویس است. او می گوید که این کسب و کار یک پیشنهاد ارزش قانع کننده ایجاد کرده است که شامل:

• دفاع سایبری پیشرفته با سرویس SOC تهدیدمحور، امنیت تهاجمی، شکار تهدید، سرویس مدیریت آسیب پذیری، و پاسخ به حوادث بحران سایبری.

• معرفی خدمات امنیتی مدیریت شده چند ساله برون سپاری شده از ملزومات سایبری برای SMB ها و بازارهای متوسط ​​بر اساس توافق نامه های سطح خدمات تعریف شده.

• امنیت سایبری به عنوان یک سرویس مبتنی بر ابر همراه با استفاده از فناوری‌های پیشرو در سطح جهانی، که شامل قیمت‌گذاری چابک و مبتنی بر مصرف است.

سزار تونکین.

• یک سرویس CISO مجازی.

Vivica Holdings انتصاب کارشناس باتجربه امنیت سایبری سزار تونکین را به عنوان سرپرست کسب و کار امنیت سایبری Armata اعلام کرده است که راه‌حل‌های فناوری و تخصص تخصصی مورد نیاز برای کمک به کسب‌وکارهای محلی را برای محافظت بهتر در برابر تهدیدات سایبری ارائه می‌کند.

• یک راه حل و خدمات مدیریت ریسک شخص ثالث منحصر به فرد، که زنجیره تامین شرکت ها را در برابر خطرات سایبری معرفی شده توسط SMB های کلیدی و تامین کنندگان بازارهای متوسط ​​محافظت می کند.

هدایت کسب و کار به سمت تبدیل شدن به یک بازیگر قابل اعتماد و معتبر در بازار امنیت سایبری، به شدت به تعالی ارائه خدمات در یک تیم سایبری چند ماهه بستگی دارد. تونکین می‌گوید: این امر برای فراتر از انتظارات مشتریان و اجرای عالی بسیار مهم است – به‌ویژه وقتی آرماتا در آفریقا گسترش می‌یابد.

Tonkin مجموعه تجربیات متنوعی را وارد این نقش می‌کند، از جمله رهبری کسب‌وکارهای امنیت سایبری در ارائه‌دهندگان خدمات مختلف، و همچنین نقش‌های قبلی CISO. دو تویت می‌گوید: «این سابقه، مزیت مشخصی را در تعامل با بازار امنیت سایبری برای آرماتا به ارمغان می‌آورد، دقیقاً به این دلیل که تونکین بینش و تجربه‌ای در هر دو طرف رابطه ارائه‌دهنده خدمات دارد.

تونکین می گوید: «در نهایت، آرماتا برای برهم زدن وضعیت موجود در بازار طراحی شده است. Armata Cyber ​​Security-as-a-Service نه تنها تضمین می کند که SMB ها و بازارهای میانی دارای اصول اولیه در یک ترتیب برون سپاری هستند، بلکه از طریق سرویس دفاع سایبری پیشرفته، Armata می تواند از مشتریان در برابر حوادث امنیتی غیرعادی و حتی حملات دفاع کند. او توضیح می دهد. او می‌افزاید که Armata Cyber ​​Security-as-a-Service امکان شناسایی سریع‌تر را در زمان متوسط ​​و همچنین میانگین زمان برای اصلاح با استفاده از اتوماسیون و یکپارچه‌سازی را فراهم می‌کند.