سفر به سمت خالص صفر | امنیت حرفه ای


کالین دانلی، مدیر بهداشت، ایمنی و محیط زیست در ASSA ABLOY Opening Solutions، در مورد سفر سازنده محصولات امنیتی فیزیکی به سمت Net Zero بحث می کند و اینکه چگونه سازمان ها می توانند عملیات پایدارتری را ارائه دهند.

کسب‌وکارها نقش مهمی در هدف دولت برای دستیابی به انتشار خالص صفر تا سال 2050 ایفا می‌کنند، چه شرکت‌های بزرگ چند ملیتی باشند و چه شرکت‌های کوچک و متوسط ​​مستقل. تقریباً از هر سه کسب‌وکار بزرگ بریتانیا، یکی در مسیر گذار جهان به اقتصاد کم کربن پیشرو است و متعهد می‌شود که با جاه‌طلبی‌های دولت بریتانیا همسو شود و سهم خود را در تغییرات آب و هوایی تا سال 2050 حذف کند.

بسیاری از شرکت ها مسائل مربوط به کربن زدایی را درک می کنند و نیاز به انتقال به خالص صفر را تشخیص می دهند. با این حال، در تبدیل این درک کلی از مسائل به برنامه ها و اقدامات ملموس، شکاف قابل توجهی وجود دارد.

برای مثال، کسب‌وکارهای کوچک با نحوه پیاده‌سازی پایداری در فعالیت‌های خود دچار مشکل شده‌اند. یک نظرسنجی نشان داد که اگرچه 99 درصد از شرکت های کوچک اهمیت پایداری را درک می کنند، اما سه چهارم آنها (77 درصد) نمی دانند چگونه انتشار کربن خود را اندازه گیری کنند و نیاز به حمایت دارند. بررسی مستقل اخیر «ماموریت صفر» از Net Zero توصیه هایی را برای گذار به یک اقتصاد سبز پر رونق ارائه می دهد و پیشنهاد می کند که این می تواند یک فرصت اقتصادی سودآور باشد.

اما صدها کسب‌وکار که در این بررسی مورد مشورت قرار گرفتند، روشن کردند که راهنمایی و کمک در زمینه‌هایی مانند مهارت‌ها، بهره‌وری انرژی، حمایت از شرکت‌های کوچک و متوسط ​​و فراهم کردن یک محیط مالیاتی که سرمایه‌گذاری را تحریک می‌کند، مورد نیاز است.

تغییر تمرکز

ASSA ABLOY Opening Solutions به جای اینکه گذار به Net Zero را به عنوان تمرینی که نیاز به فداکاری دارد ببیند، از این ابتکار به عنوان محرکی برای نوآوری و تقویت تجارت و در عین حال کاهش هزینه های عملیات استفاده کرده است. علاوه بر این، مزیت رقابتی بالقوه ای نیز وجود دارد که می توان از طریق برنامه های پیشگام Net Zero به دست آورد، اگرچه این می تواند در مواردی که تلاش های پایداری با یک استراتژی شرکت ادغام نشده باشد، چالش برانگیز باشد.

ما در سال‌های اخیر تمرکز خود را بر پایداری افزایش داده‌ایم و متعاقباً به دلیل پیشرفت و جاه‌طلبی‌هایمان در شاخص پایداری داوجونز اروپا قرار گرفتیم. این به دلیل ترکیبی از ابتکارات متمرکز و بهبود مستمر و همچنین تضمین پایداری است که با اهداف استراتژیک گروه ما هماهنگ است و عامل مثبتی است. اساسا، استراتژی کسب و کار ما همچنین استراتژی پایداری ما است.

به عنوان یک گروه، ما با و اهداف توسعه پایدار، که به جامعه جهانی یک نقشه راه برای نحوه مبارزه با چالش های جهانی مرتبط با پایداری اقتصادی، اجتماعی و زیست محیطی ارائه می دهد. تمرکز فزاینده ما بر ساختمان‌های پایدار یک محرک رشد است و ما در ارائه محصول پایدار با شفافیت و مستندات تأیید سرمایه‌گذاری می‌کنیم.

کار مشترک کلیدی است و اطمینان از اینکه کل سازمان به مفهوم آینده ای پایدارتر می پردازد – همه از افراد در کارخانه گرفته تا کارکنان اداری و مدیریت ارشد. بنابراین، چگونه عملیات پایدارتری را در سایت های تولیدی خود اجرا می کنیم؟

اجرای تغییر

ما اخیراً کاهش قابل توجهی در انتشار کربن در سایت لیسبورن خود از طریق روش‌های مختلف از جمله پیشرفت در بسته‌بندی، روشنایی و امکانات رفاهی ایجاد کرده‌ایم.

با معرفی بسته بندی پالت Eco جدید، انتشار CO2 بسته بندی را به میزان 56 درصد کاهش دادیم که در نتیجه 115 درخت کمتر برای جبران CO2 در سال باید کاشته شوند. علاوه بر این، این محصول 39 عدد کاهش هزینه را ارائه می دهد. ما همچنین ارتقاء روشنایی را اجرا کردیم، روشنایی موجود را در مناطق تولید درهای فولادی و چوبی حذف کردیم، نورپردازی LED 150 وات را با راندمان بالا نصب کردیم. این چراغ‌های ال‌ای‌دی از طریق سنسورهای حرکتی بدون استفاده از سوئیچ‌ها روی دیوارها عملیاتی می‌شوند.

همچنین شامل یک سیستم کنترلی است که کاربر را قادر می‌سازد تا روشنایی مورد نیاز را در چراغ‌های جداگانه کاهش دهد و کاهش سالانه مصرف انرژی را به میزان 54332 کیلووات ساعت ارائه می‌دهد. یکی از کمپرسورهای قدیمی ما با یک واحد جایگزین که فناوری جدید کارآمدی را ارائه می دهد، تغییر یافته است. کمپرسور جدید با سیستم پمپ هوای جدید خود، راندمان را در کارخانه تا حدود 94500 کیلووات ساعت در سال بهبود می بخشد و متعاقباً نشت هوا را به دلیل این پیشرفت تکنولوژی کاهش می دهد.

همچنین پروژه ای برای ارتقای امکانات رفاهی موجود در سایت لیسبورن، برای پیاده سازی فناوری حسگر در لوازم بهداشتی برای کمک به کاهش مصرف غیر ضروری آب، شناسایی شد. شیرها و مخازن آب با سنسور بدون لمس جدید برای جایگزینی شیرهای فشاری و فن‌آوری مخزن فشار سنتی نصب شده‌اند که سالانه 624 متر مربع صرفه‌جویی در آب را ارائه می‌دهد.

هنوز راه درازی در پیش است، اما با معرفی این نوع نوآوری ها در سایت های تولید، می توانیم عملیات پایدارتری را اجرا کنیم و به پیشبرد سفر خود به سمت Net Zero کمک کنیم.

بازدید کنید https://bit.ly/3gGLU3R.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/physical-security/journey-towards-net-zero/