سمینارهای CPD | امنیت حرفه ای


نصاب ایمنی و آتش نشانی آمتال سمینارهای CPD معتبر در سیستم‌های نظارت بصری و کنترل دسترسی، در کنار ایمنی زندگی ارائه می‌دهد.

شرکت مستقر در سنت آلبانز می گوید، سمینارها برای کمک به به روز نگه داشتن آخرین فناوری و انتظارات برای انطباق با آخرین استانداردها طراحی شده اند. دوره ها طیف وسیعی از موضوعات را شامل می شوند، از جدیدترین سیستم های نظارت بصری و کنترل دسترسی تا خدمات ایمنی زندگی و راه های افزایش استانداردها و دستیابی به کدهای عملی مورد نیاز.

پل روزنتال، مدیر فروش Amthal، می‌گوید: «ما بسیار هیجان‌زده هستیم که می‌توانیم سمینارهای معتبر CPD را به مشتریان خود ارائه دهیم. ما به عنوان یک متخصص برجسته آتش نشانی و امنیتی، متعهد به ارائه بالاترین سطح خدمات و تخصص هستیم و این سمینارها بخش مهمی از آن هستند.

زمانی که دوره‌های ایمنی زندگی را راه‌اندازی کردیم، بازخورد گسترده‌ای در مورد الزامات مورد نیاز معماران، نقشه‌برداران و متخصصان مدیریت بلوک دریافت کردیم و در ایجاد دانش و مهارت‌های محتوایی مورد نیاز سرمایه‌گذاری کردند. هدف این است که به بهبود کسب‌وکارها کمک کنیم و اطمینان حاصل کنیم که کاربران نهایی ما همیشه با فناوری پیشرفته و مطابق با آخرین مقررات محافظت می‌شوند.»

این شرکت که در پاسخ به درخواست‌های مشاوران و مشخص‌کنندگان برای آموزش فنی ایجاد شده است، اکنون می‌تواند دوره‌های معتبر CPD را در محل یا از طریق پلتفرم‌های تخصصی وبینار ارائه دهد.

پل افزود: “با گسترش دوره های CPD ما، Amthal در خط مقدم ارائه آموزش های جامع و آموزنده قرار دارد. ما از نزدیک با شرکای خود که مربیان متخصص و رهبران زمینه های خود هستند همکاری می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که دوره های ما با بالاترین استانداردهای تعالی آموزشی مطابقت دارد و بینش های ارزشمندی را در مورد آخرین پیشرفت های صنعت و پیشرفت های فناوری ارائه می دهد. با توجه به مشتریان خود، ما مطمئن هستیم که می توانیم به آنها کمک کنیم تا در یک صنعت به سرعت در حال تحول جلوتر باشند و در عین حال تمرکز خود را بر ایمنی و امنیت زندگی حفظ کنند.

این شرکت اخیرا یک اینفوگرافی اختصاص داده است که ویژگی ها و مزایای مجموعه دوره های معتبر CPD خود را برجسته می کند. برای مشاهده لطفا مراجعه فرمایید

برای رزرو CPD، به [email protected] ایمیل بزنید.
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/products/cctv/cpd-seminars/