سمینار فناوری HID – شماره 1 2023 – انتشارات تکنیوز – HID Global

یک خواننده Signo که شامل بیومتریک اثر انگشت Lumidigm HID، Signo 25B، نیز در دسترس خواهد بود. این ویژگی تمام قابلیت های Signo را به همراه استفاده از بیومتریک به عنوان اعتبار شما، یا ترکیبی از بیومتریک و سایر اعتبارنامه ها دارد. این دستگاه دارای استاندارد IP67 و IK09 می باشد. مدیریت بیومتریک HID مدیریت این خواننده را ساده‌تر می‌کند.

در اواخر سال 2022، HID Global یک سمینار فناوری در ژوهانسبورگ برگزار کرد که بخشی از نمایشگاه جاده ای این شرکت در آفریقای جنوبی بود. این سمینار بینش هایی را در مورد آنچه که HID انجام داده است به شرکت کنندگان ارائه داد، که طبیعتاً بر روی فناوری امروزی که برای صنعت کنترل دسترسی ارائه می کند تمرکز می کند.

وینک گفت که این شرکت بر تسهیل صدور و ابطال اعتبارنامه ها و همچنین رعایت مقررات جهانی امنیت و حریم خصوصی تمرکز دارد و در عین حال از کاربران در برابر آسیب پذیری های امنیتی محافظت می کند. همچنین بر ادغام در بازار سازمانی به عنوان وسیله ای برای مقابله با این چالش ها و استفاده از PAC به عنوان محرکی برای حرکت به سمت ساختمان های هوشمند متمرکز شده است.

برای اطلاعات بیشتر با Vikki Vink، HID Global تماس بگیرید، 0700 717 31 27 + [email protected]، www.hidglobal.comوام)

افزایش دسترسی به موبایل

مدیریت با مدیریت جدید HID Reader که حتی به عنوان یک برنامه تلفن همراه نیز در دسترس است، ساده شده است. این نرم افزار از Seos پشتیبانی می کند که بسیار امن تر از اعتبارنامه های قبلی است. این شرکت همچنین ادغام را از طریق API و SDK خود آسان‌تر می‌کند.

Vikki Vink اقدامات خود را آغاز کرد و به حاضران خوش آمد گفت و مروری کوتاه بر HID ارائه کرد و خاطرنشان کرد که برای بیش از 30 سال درگیر هویت های قابل اعتماد بوده است. این شرکت تنها بر روی کنترل دسترسی متمرکز نیست، بلکه راه حل های هویتی مختلفی از کارت های الکترونیکی گرفته تا هویت موبایل و حتی پاسپورت ها را مورد توجه قرار داده است. در دنیای کنترل دسترسی، هدف آن ارائه راه حل های دسترسی و همچنین ارائه بینش نسبت به افراد، مکان ها و اشیا است.

پس از ارائه، از کاربران دعوت شد تا برای لقمه ای صرف غذا بمانند و نگاهی به دستگاه های جدید در خط تولید HID داشته باشند.

سمینار فناوری HID

شماره 1 2023 اخبار، کنترل دسترسی و مدیریت هویت، محصولات

شناسه‌های تلفن همراه نیز امن‌تر هستند زیرا در صورت گم شدن یا دزدیده شدن دستگاه، دسترسی تقریباً بلافاصله متوقف می‌شود، در حالی که اعتبار نیز توسط بیومتریک یا پین دستگاه کاربر محافظت می‌شود. این اعتبارنامه ها همچنین می توانند با کارت های سنتی، با استفاده از NFC یا بلوتوث استفاده شوند. تا به امروز بیش از 250 خواننده از اعتبارنامه های تلفن همراه پشتیبانی می کنند، و همانطور که گزارش نشان داد، انتظار می رود که استفاده از آن در چند سال آینده به میزان قابل توجهی افزایش یابد.

یکی از یافته‌های شگفت‌انگیز تحقیقات این شرکت این است که 67 درصد از پاسخ‌دهندگان از سراسر جهان هنوز از کارت‌های مجاورت قدیمی (و ناامن) 125 کیلوهرتز یا magstripe استفاده می‌کنند. ظاهراً، موانع ارتقاء هزینه‌ها (همانطور که انتظار می‌رود)، اما همچنین احتمال اختلال در کسب‌وکار و همچنین مشکلات سازگاری است، زیرا فناوری قدیمی طولانی مدت بوده و در راه‌حل‌های مختلفی استفاده می‌شود. ارتقا همچنین فاقد ROI قانع کننده است و یک اولویت تجاری نیست.

خوانندگان و اعتبارنامه علامتمنبع: https://www.securitysa.com/18688R

این سمینار همچنین به‌عنوان پلتفرمی برای معرفی خواننده‌های Signo 20 (mulion) و Signo 40 (نسخه‌های دیواری) HID (هر دو دارای نسخه‌های K که شامل صفحه‌کلید هستند) استفاده شد. به شرکت کنندگان اطلاع داده شد که خوانندگان جدید تطبیق پذیری بهبود یافته، عملکرد بهتر از نظر نصب و بهره برداری و همچنین اتصال بهبود یافته را ارائه می دهند. آنها از اعتبارنامه Seos (شامل اعتبارنامه تلفن همراه و همچنین OSDP (Wiegand) پشتیبانی می کنند. برای اطمینان از طول عمر و امنیت، سیستم عامل دستگاه را می توان از طریق شبکه ارتقا داد.

برای کاربرانی که می خواهند دسترسی خود را از ابر مدیریت کنند، HID Origo اکنون به عنوان یک پورتال مدیریت مبتنی بر ابر در دسترس است. بر روی AWS میزبانی می شود. همه خوانندگان Signo آماده Mobile ID هستند و اعتبارنامه ها را می توان از طریق Origo به برنامه تلفن همراه کاربر تحویل داد.

شناسه‌های تلفن همراه همچنین مدیریت دسترسی را آسان‌تر می‌کنند، زیرا حتی نصب‌های چند سایتی نیز می‌توانند کاربران خود را به صورت مرکزی، از طریق هوا، به شیوه‌ای ایمن فراهم کنند. تخليه تجهيزات را مي توان به همين روش انجام داد. همانند سایر محصولات ذکر شده، این شرکت دارای یک API و SDK آماده است تا به مشتریان اجازه دهد تا در صورت نیاز عملکردهای تلفن همراه را اضافه کنند.

برخی از ویژگی های خوان های Signo شامل تشخیص سطح خودکار برای کمک به نصاب ها و جلوگیری از تداخل سطوح فلزی با محدوده خواندن است. حالت هوشمند قدرت نیز برای قرار دادن خوانندگان در حالت کم مصرف در صورت عدم استفاده به منظور صرفه جویی در انرژی گنجانده شده است. و دستگاه ها به طور پیش فرض دارای رتبه IP65 هستند.

Ilze Blignaut ارائه ها را با نگاهی به شناسه موبایل HID و مزایای آن برای نصب کنترل دسترسی و مدیریت آن به پایان رساند. اولین نکته ای که او به آن اشاره کرد راحتی بود. از دست دادن کارت‌ها برای شرکت‌ها هزینه‌ای است، هم از نظر زمانی و هم از نظر مالی، و کاربران امروزه به مراتب بیشتر از اینکه نگران یک کارت باشند، نگران نگه‌داشتن دستگاه‌های تلفن همراه خود و مراقبت از آنها هستند.

نوشته اندرو سلدون

وقتی صحبت از کنترل دسترسی فیزیکی (PAC) می شود، تمرکز روی سمینار است، او گفت که HID راه حل کاملی از جمله اعتبار کارت، خوانندگان و کنترلرها، اعتبارنامه های موبایل و بیومتریک، و همچنین یک پلت فرم مدیریت ابری را ارائه می دهد. تحقیقات این شرکت (گزارش کنترل دسترسی فیزیکی 2022، در دسترس از طریق www.securitysa.com/*hid5) همچنین به این نکته اشاره کرد که کاربرانش با چالش هایی روبرو هستند که باید به آنها رسیدگی کند، یکی از آنها راحتی برای کاربران و همچنین مدیران است. .

روند برتر در این گزارش این است که اعتبارنامه های تلفن همراه، پس از شروع آهسته، تأثیر بیشتری می گذارند و این بازار در حال رشد است. یک چهارم از پاسخ دهندگان در حال حاضر از اعتبارنامه های تلفن همراه استفاده می کنند، اگرچه شاید هنوز در سراسر شرکت هایشان نه، در حالی که 42 درصد قصد دارند در آینده تلفن همراه را یکپارچه کنند. (همانطور که در راهنمای Smart Access & Identity 2023، انتقال به اعتبارنامه های تلفن همراه می تواند با رویکرد مقرون به صرفه و مرحله ای انجام شود. به www.securitysa.com/18442r مراجعه کنید.