سمینار میراث دیوید چرچیل | امنیت حرفه ای


ما دکتر دیوید چرچیل، آکادمیک دانشگاه لیدز را قبل از ابتلا به کووید برای کارش با آرشیو امنیت سپاه معرفی کردیم. او یکی از معدود دانشگاهیان است که به مطالعه صنعت امنیت خصوصی پرداخته است. او اکنون یک سمینار میراث فرهنگی را در لندن در روز جمعه، 16 سپتامبر برگزار می کند. مارک رو با او صحبت کرد.

هدف او؛ برای نشان دادن مردم در بخش امنیتی که منابع میراث جالبی در مورد امنیت و تعلق به شرکت های امنیتی وجود دارد. دو شرکت قابل توجهی که در ماه آینده معرفی خواهند شد، Corps (در بیشتر 160 سال یا بیشتر خود، معروف به سپاه کمیسیونرهابه اختصار Corps) و Chubb، تولید کننده قفل در غرب میدلندز و هنوز هم نامی شناخته شده است، اگرچه مانند بسیاری از نام‌های تجاری قدیمی به گونه‌ای شکل گرفته است که اصل آن نمی‌توانست در رویای آن باشد.

امنیت حرفه ای عمداً یک سؤال تحریک آمیز غیرمنصفانه از دیوید مطرح کرد که می تواند در مطالعه تاریخ به عنوان یک کل مطرح شود. اگر شما یک فرد امنیتی سخت گزیده هستید، قفل قدیمی زنگ زده چه فایده ای برای کار شما دارد؟! دیوید اذعان کرد: «سوال خوبی است»، اما او سپس به بررسی تاریخ (و میراث، نه کاملاً یکسان) پرداخت. گاهی اوقات، ممکن است به گذشته فکر کنیم که چگونه به طور مستقیم برای هر کاری که انجام می دهیم، امروز یا فردا مفید است.

اما زندگی و کار همه چیز در مورد دانش و تخصص مفید نیست. مطالب میراثی (تصویر با حسن نیت از سپاه و آرشیو متروپولیتن لندن، برخی از بنیانگذاران ویکتوریایی سپاه، سر ادوارد والتر، نامه های مسی زیبا) می تواند برای ارتباط با مردم مفید باشد. دادن دیدگاه متفاوت به کارکنان و مشتریان

دیوید گفت: «یکی از چیزهایی که من به شدت به آن علاقه دارم. مدتی است که یک مسئله شناخته شده در حوزه امنیت وجود داشته است، اینکه چگونه مردم را وادار به تشخیص ارزش امنیت کنید، یا چگونه مردم را وادار کنید که امنیت را به عنوان چیزی که ارزش سرمایه گذاری در آن داشته باشد. نشان دادن این صنعت برای مدت طولانی وجود داشته است، که دانش و منابع انباشته زیادی از انواع مختلف دارد و سنت امنیتی وجود دارد و با نام ها و موسسات اصلی و جدی مرتبط شده است، کمک می کند تا نشان دهد این چیزی زودگذر یا مماس با تجارت نیست.

به طور خلاصه، امنیت در نوع خود یک تخصص است و افراد امنیتی برای مدت طولانی با مسائل پیشگیری از جرم دست و پنجه نرم می کنند. همانطور که سمینار میزبان آرشیو متروپولیتن لندن – نه چندان دور از پایگاه سپاه در فرینگدون، همانطور که اتفاق می افتد – نشان خواهد داد. LMA خانه حدود 17 متر (در فضای قفسه) است مطالب بایگانی سپاه; امور مالی، پرسنل، اموال و تبلیغات آن. فهرست نویسی و دیجیتالی کردن آن ممکن است برای مورخان خانوادگی با یک کمیسیونر، که معمولاً یک سرباز ارتش است، در شجره خانوادگی جالب باشد.

LMA همچنین دارای آرشیو چاب و پسر، قفل ساز و سازنده گاوصندوق به بیش از 100 متر شامل فیلم ها و فیلم های آتش نشانی و بازوهای امنیتی شرکت.

اما برای اینکه دیوید را برای یک دقیقه ترک کنم، اخیراً با یک مدیر امنیتی صحبت کردم که از سپاه برای نظارت بر هشدار سایت استفاده می کند. حالا مطمئن باشید اگر قیمت مناسب نبود و پیمانکار خدمات رضایت بخشی ارائه نمی داد، آن مدیر سپاه را انتخاب نمی کرد. اما مدیر بدون تعجب از تاریخ سپاه صحبت کرد. به عبارت دیگر، در یک بازار امنیتی قراردادی «من هم» که به جای کاهش قیمت، برای متمایزکننده‌ها فریاد می‌زند، میراث می‌تواند یک شرکت را متفاوت کند و باعث شود همه افراد در آن شرکت نسبت به کار خود احساس بهتری داشته باشند. علاوه بر این که به مشتریان دلیلی برای احساس خوبی نسبت به انتخاب هایشان می دهد.

بازگشت به دیوید؛ او تأیید کرد که شرکت هایی مانند Corps Security و Chubb چیزی قدرتمند در تاریخ خود پیدا کرده اند. و اینکه می تواند تأثیر خوبی بر فرهنگ و هدف سازمانی داشته باشد.

درباره سمینار

به دکتر دیوید چرچیل به آدرس [email protected] ایمیل بزنید. دیوید نویسنده کتابی با عنوان کنترل جرم و زندگی روزمره در شهر ویکتوریا است (انتشار انتشارات دانشگاه آکسفورد در سال 2018)، و از آن زمان تا قرن 20 ادامه یافته است، مانند توسعه هشدارهای مزاحم.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/interviews/david-churchills-heritage-seminar/