سنسورهای صوتی توزیع شده جدید در EMEA – شماره 4 2023

جدیدترین تکامل در فناوری سنجش فیبر نوری، سری جدید EchoPoint از الگوریتم‌های تشخیص هوشمند برای ارائه تشخیص نقطه +/- 6 متر در برد تا 100 کیلومتر استفاده می‌کند. این تشخیص دقیق و قابل اعتماد، حسگرها را برای محیط‌های بزرگ و مکان‌های با امنیت بالا، مانند فرودگاه‌ها، مراکز لجستیک، راه‌آهن، زیرساخت‌های حیاتی و محافظت از مجرای داده‌ها و خطوط لوله ایده‌آل می‌کند، جایی که قادر به مکان‌یابی و شناسایی نقطه دقیق نفوذ است. .

Fiber Sensys، بخشی از گروه OPTEX، سنسورهای صوتی توزیع‌شده EchoPoint (DAS) را برای تشخیص نفوذ پیشرفته در بالاترین سایت‌های امنیتی راه‌اندازی کرده است.

سنسورهای صوتی توزیع شده جدید در EMEA

شماره 4 2023 امنیت محیطی، آلارم و تشخیص مزاحم، محصولات

به لطف الگوریتم طبقه‌بندی تشخیص الگوی پیشرفته، حسگرها می‌توانند بین علل رایج هشدارهای کاذب و مزاحم، مانند حیات وحش و شرایط محیطی و تلاش‌های واقعی برای نفوذ تمایز قائل شوند. این سیستم همچنین در برابر تداخل الکترومغناطیسی (EMI)، تداخل فرکانس رادیویی (RFI) و رعد و برق مصون است و یک راه حل مطمئن و ایمن ارائه می دهد.

برای برآوردن نیازهای فردی هر سایت، سری EchoPoint دارای منطقه بندی هوشمند نرم افزاری است. این بدان معناست که می توان مناطق تشخیص مختلف را با قابلیت تنظیم مستقل حساسیت و خروجی در هر منطقه پیکربندی کرد و به ارائه حداکثر نرخ ضبط و به حداقل رساندن آلارم های مزاحم کمک کرد.

برای اطلاعات بیشتر، با Optex، [email protected] تماس بگیرید، www.optex-europe.comمنبع: https://www.securitysa.com/19607R

هنگامی که در یک پیکربندی حلقه نصب می شوند، سنسورها تحمل برش را فراهم می کنند، بنابراین حتی اگر یک سنسور قطع یا قطع شود، سیستم به کار خود ادامه می دهد. همچنین می تواند دارای افزونگی دوگانه باشد، به طوری که در صورت نامحتمل خرابی پردازنده، پردازنده دوم به طور خودکار کنترل را به دست می گیرد تا اطمینان حاصل شود که سیستم امنیتی گسترده تر حفظ شده و عملیاتی می شود. با طول عمر متوسط ​​20 سال، EchoPoint DAS یک راه حل سنجش مقرون به صرفه و آینده نگر ارائه می دهد.

ماسایا کیدا، مدیر عامل OPTEX EMEA می گوید که سری جدید EchoPoint برای ارائه تشخیص نفوذ پیشرفته توسعه یافته است. با استفاده از جدیدترین فناوری سنجش فیبر نوری و الگوریتم‌های طبقه‌بندی بسیار هوشمند، سری جدید EchoPoint برای محافظت از سایت‌های بزرگ که در آن مکان دقیق نفوذ و شناسایی برای محافظت از افراد، دارایی‌ها و زیرساخت‌ها و حفظ عملیات تجاری مورد نیاز است، ایده‌آل است.

انعطاف‌پذیری و تطبیق‌پذیری سری EchoPoint به گونه‌ای است که می‌توان آن‌ها را در چندین برنامه کاربردی – نصب شده بر روی نرده‌ها، مدفون یا در یک طرح ترکیبی، اجرا کرد. وقتی روی حصار نصب می‌شود، حسگرها می‌توانند فردی را که حصار را بریده یا تلاش می‌کند از آن بالا برود، شناسایی کنند. هنگامی که دفن می شود، سیستم می تواند بین ردپاها، حفاری دستی و ماشینی و حرکات وسیله نقلیه تفاوت قائل شود.